Page 40 of 58 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast
Results 391 to 400 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #391
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    I kako ja da igram??? Koju god formaciju da stavim, isti mi kurac...

    Attachment 88389
    Probaj bez golmana. Vidiš da protivnicima služe za orijentaciju gde da šutiraju.

    Sve za jednog, jedan za sve

  2. #392
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Za ovu sa 3DC-3DM-2MC-AMC-ST nemoj napadački da igraš. Odbrana, kroz sredinu, pas dug ili kombi, kontre, presing nizak, čovek i bez ofsajda. Za klizanje ja igram normalno. Ona ti je dobra kada igraš protiv ekipa istog ili većeg kvaliteta, koje napadački igraju. Izuješ ih na kontre samo tako.
    A za 3DC-2DML/R ti je Kaskada ekspert. To je sezonama njegova omiljena bila. Napisaće ti elaborat, ako vremena ima.

    Sve za jednog, jedan za sve

    Ovo je moja standardna postavka na pocetku utakmica ( bez obzira na formaciju) , izmjene pravim u toku igre po potrebi jaci presing i promjena pas igre , kombinovano ili duga lopta

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-4xouizseqjqpvvxwfqvgsw%5B1%5D.jpg
    Madridista likes this.

  3. #393
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle sramnog poraza u LŠ, kod kuće, od 1-4, pobeda bez primljenog gola u ligi... napokon...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1arr.jpg

  4. #394
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Katastrofalno izdanje većine igrača United-a ove sezone...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1ar.jpg
    Madridista, lespa and Rašo 76 like this.

  5. #395
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Katastrofalno izdanje većine igrača United-a ove sezone...

    Click image for larger version. 

Name:	1ar.jpg 
Views:	34 
Size:	99.3 KB 
ID:	88408
    statistika koliko pomaze toliko i odmaze.
    Po meni, uvek ce igraci u napadu zbog asistencija i golova dobijati vece ocene od golmana i zadnje linije. Dakle, kad golman dobije ocenu 8 to je isto kad igrac u napadu dobije desetku.
    koliko samo puta pobedim bez primljenog gola a igraci iz zadnje linije dobiju ocene 6-7 a napadaci dobiju ocene 9-10 a izivljavali se protiv neke smesne ekipe.
    Madridista and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #396
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    statistika koliko pomaze toliko i odmaze.
    Po meni, uvek ce igraci u napadu zbog asistencija i golova dobijati vece ocene od golmana i zadnje linije. Dakle, kad golman dobije ocenu 8 to je isto kad igrac u napadu dobije desetku.
    koliko samo puta pobedim bez primljenog gola a igraci iz zadnje linije dobiju ocene 6-7 a napadaci dobiju ocene 9-10 a izivljavali se protiv neke smesne ekipe.
    Pa nije baš da dobijaju svi dobre ocene u napadu, zbog golova i asistencija... Meni napadači kad daju gol ili asistiraju, retko dobiju veću ocenu od 7.4, a ako stvore gomilu šansi i ispromašuju se dobiju 7.5 i veću... Golmani i odbrana su mi generalno loši i nesigurni, a često i nemotivisani... Napadači mi se najčešće i ne vide na terenu, pa bolje onda da igram sa jednim nego dva... DMC loše igra ove sezone, MC se trude ali su slabi... Krila su dobra, osim AMLCR Guerrera, koji je kriminalno loš...
    Madridista likes this.

  7. #397
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvi i treći su igrali nerešeno 2-2, tako da smo ovom pobedom prišli prvom na 2 boda i pobegli trećem 6 bodova...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1as.jpgSezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1ass.jpg

  8. #398
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa nije baš da dobijaju svi dobre ocene u napadu, zbog golova i asistencija... Meni napadači kad daju gol ili asistiraju, retko dobiju veću ocenu od 7.4, a ako stvore gomilu šansi i ispromašuju se dobiju 7.5 i veću... Golmani i odbrana su mi generalno loši i nesigurni, a često i nemotivisani... Napadači mi se najčešće i ne vide na terenu, pa bolje onda da igram sa jednim nego dva... DMC loše igra ove sezone, MC se trude ali su slabi... Krila su dobra, osim AMLCR Guerrera, koji je kriminalno loš...
    Ja sam se nadovezao na tvoj post pa je ispalo da komentarisem tvoju ekipu ali moj post je bio komentar uopste vezano za ocene. Ali, evo sad sam bacio pogled na ocene tvojih igraca ( AM_ + ST ) i vidim da osim ovog jednog svi ostali bas imaju prosecne ocene.
    Ali, svaka ekipa je poseban slucaj jer ja i mnogi drugi napucavamo svoje ekipe ( ja sam sada na 122% ) i moji igraci u napadu ce naravno dobijati ocene 9-10 protiv ostalih ekipa, dok su tvoje ekipe cini mi se na 80%-90% pa igras dosta egal tekmi itd. itd.
    Naravno, stoji i tvoj komentar da ova igrica troluje odredjene pozicije sto je teska budalastina ali sta da se radi.
    Tako da , imajuci u vidu sve ovo i ludi algoritam, po meni ocene ne treba uzimati za ozbiljno osim ako igrac ima ocene 5-6 jedno 5 tekmi za redom, e onda ga definitivno treba menjati. Ali, ako takav igrac ima kvalitet 120%+ nema sanse da ga menjam moracu da cekam da proradi. jbg

    edit:
    U stvari, treba uzimati ocene za ozbiljno ako pratis svoj mec i igrac ima ocenu ispod 6, e onda ga definitivno treba menjati. to su tada i uveli da bi favorizovali one koji prate tekme.
    Last edited by lespa; 10-08-2017 at 12:01 PM.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #399
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Ja kad zamenim igraca sa ocenom npr 5.9 njegova zamena se odma spusti na tu ocenu

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    lespa likes this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  10. #400
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Ja kad zamenim igraca sa ocenom npr 5.9 njegova zamena se odma spusti na tu ocenu

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    da, i meni se cini da zamene ne odigraju mnogo bolje od igraca koga menjam. ili isto ili mozda malo bolje. ali kad menjam igraca zbog lose ocene to je obicno igrac iz odbrane a oni inace ne dobijaju ocene preko 7 - 7.5.
    najjaca fora je kada dominiram protiv protivnika, na livematch ga nema nigde a na kraju moj DC bude igrac tekme sa ocenom 9.5.
    ma igrica je opste ludilo, zato je i ne treba previse ozbiljno shvatati vec samo igrati da se covek malo razonodi.
    naravno, to kazem sada posle 40 sezona. bilo je nerviranja u dosta situacija zbog trol tekmi i ispadanja iz takmicenja u ranoj fazi.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 40 of 58 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast