Page 48 of 58 FirstFirst ... 384647484950 ... LastLast
Results 471 to 480 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #471
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Ne znam kako uspete da napravite tako jake timove? Meni deluje kao nemoguca misija imati tim 119posto jacine bez dodatne kupovine tokena. Ako uspem doci do 103 overall do kraja sezone bicu prezadovoljan, mada i to je upitno.
    Druže, ti si 2. nivo. Igrače koje si dobio pri registraciji su 90% krš. Fale ti finansije za kupovinu novih mladih igrača. Ono što ti ja mogu savetovati je, uđi u savez koji je otvoren i koji se bori za 1. Zlatnu diviziju. Ne treniraj igrače mnogo, samo za bonuse. Skupljaj ovih 25 video reklama za zelene jedno 10 dana, bez da ih trošiš na oporavak. Skupi malo novaca i kupi prvo jednog igrača od 18 godina na 80-85%. Nikako prva 3-4 dana sezone. Svi tada kupuju. Uloži u njega jedno 150 zelenih. Napucaj njega na 100+%. Ali ciljno, ne samo kondiciju.
    Igrače od 25 godina i starije, nemoj da treniraš individualno. Ne isplati se. Ništa peko noći. Poseti malo češće forum, sazna se podosta o postavci, treninzima i ostalim "trikovima". Upravo je poslednja 3 dana bilo dosta reči o taktici. Nije sve u %.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Rašo 76 like this.

  2. #472
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Nemanja96 View Post
    Jel zna neko koju formaciju da koristim protiv ove sa slike?
    Inace ja koristim 3-1-4-2
    DC-DC-DC
    DMC
    MR-MC-MC-ML
    ST - ST


    Poslato sa CHC-U01 uz pomoć Tapatoka
    E to mi zovemo katanac. Možda bi bilo dobro da ostaviš 3142, ali nikako ne napadaj. Ova taktika je za kontre sa dugim loptama. Mene je razbio prošle sezone, a igrao sam 451V i zeznem se i napadnem.
    Što bi mogao da uradiš je kombinovani pas. Da mu preskočiš DM red.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista, Nemanja96 and Rašo 76 like this.

  3. #473
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Uzeh i ja Kup, ni kriv ni dužan. Nijedan menadžer nije bio prisutan. Ja podršku 6 prijatelja.
    4231 na 4321.


    Sve za jednog, jedan za sve

  4. #474
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    U pravom fudbalu postoje odlicni izvodjaci slobodnjaka koji igraju na poziciji DC ali ovde vaze neka druga pravila. bar bi tako trebalo. ako se DC igracu na tekmama pune osobine odbrana + osobine vezano za kondiciju i brzinu i snagu dakle nista sutiranje, kreativnost i centarsut, sta kog djavola nude DC-a sa spec slobodnjaci? ne vidim poentu? to po meni, treba da promene i da DC moze imati spec samo glava ili zivi zid i nista drugo. Najjace je kad na aukciji vidim DL-a sa spec play? sta bekcina ce da organizuje igru tima? mislim stvarno...
    Ali s druge strane, mozda ga i treba kupiti ako je taj igrac predodredjen od strane algoritma da celu svoju karijeru razvaljuje slobodnjake bez obzira na procenat kljucnih osobina pa bile one i na 80-90%.
    nisam pametan...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #475
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    kako ste zadovoljni sa besplatnim igracem?

    Prvo, moram da priznam da je moj besplatni igrac sa svojih 144% bio veliko pojacanje za ekipu. Sada pred kraj sezone ima 149%, dakle nije mnogo napredovao ali dobro na 8* mozda i ne moze bolje. nisam trosio zelene na njega jer vec ima 22 godine, dakle napredak samo kroz tekme i redovne treninge.
    ocene u rasponu 7-9, devet golova sto je dobra realizacija s obzirom da ga koristim na poziciji MC.
    sto se tice ove nove skaut opcije necu je koristiti cak i kad bih znao da cu dobiti igraca 8* jer najmladji igrac koji se moze dobiti ima 22 godine i mogu dobiti poziciju i spec koji mi ne odgovaraju. nadam se da ce ukinuti ovu opciju jer je promasaj po meni.

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #476
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    O tome je Wolf pisao prošlu sezonu i mislim da je pisao podršci u vezi toga. Najgore kada igrač sa 23 godine "ostari". Niti snage niti kondicije nit brzine (zavisno od pozicije)

    Sve za jednog, jedan za sve
    Ovako? Vidiš da imaju i snagu i kondiciju i brzinu do penzije.



    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  7. #477
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Druže, ti si 2. nivo. Igrače koje si dobio pri registraciji su 90% krš. Fale ti finansije za kupovinu novih mladih igrača. Ono što ti ja mogu savetovati je, uđi u savez koji je otvoren i koji se bori za 1. Zlatnu diviziju. Ne treniraj igrače mnogo, samo za bonuse. Skupljaj ovih 25 video reklama za zelene jedno 10 dana, bez da ih trošiš na oporavak. Skupi malo novaca i kupi prvo jednog igrača od 18 godina na 80-85%. Nikako prva 3-4 dana sezone. Svi tada kupuju. Uloži u njega jedno 150 zelenih. Napucaj njega na 100+%. Ali ciljno, ne samo kondiciju.
    Igrače od 25 godina i starije, nemoj da treniraš individualno. Ne isplati se. Ništa peko noći. Poseti malo češće forum, sazna se podosta o postavci, treninzima i ostalim "trikovima". Upravo je poslednja 3 dana bilo dosta reči o taktici. Nije sve u %.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Ili kao sto rade pojedini igraci preskakanje sezone, npr. svaku 3 ili 4 sezonu kiksnu i ostanu na istom nivou.
    Imam covjeka u savezu koji je namjerno kiksnuo jednu sezonu ( ostao isti nivo, od 9 do 16 mjesta na kraju lige).
    Sledece 2-3 sezone ima tim preko 100% jacine da ne mora kupovati igrace ili kofere ( plave i zelene ) te kofere moze sakupljati 2-3 sezone + koferi od saveza.
    Sakupi se lijepi broj kofera koje mozes utrositi na osobine igraca ili specijal.
    Last edited by Rašo 76; 10-11-2017 at 04:13 AM.
    Madridista likes this.

  8. #478
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ovako? Vidiš da imaju i snagu i kondiciju i brzinu do penzije.



    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Ovo je druga stvar. Očigledno je kupljen igrač sa 3* i nasvirani mu planski atributi. Ja sam mislio na normalan trening.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Rašo 76 like this.

  9. #479
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Ili kao sto rade pojedini igraci preskakanje sezone, npr. svaku 3 ili 4 sezonu kiksnu i ostanu na istom nivou.
    Imam covjeka u savezu koji je namjerno kiksnuo jednu sezonu ( ostao isti nivo, od 9 do 16 mjesta na kraju lige).
    Sledece 2-3 sezone ima tim preko 100% jacine da ne mora kupovati igrace ili kofere ( plave i zelene ) te kofere moze sakupljati 2-3 sezone + koferi od saveza.
    Sakupi se lijepi broj kofera koje mozes utrositi na osobine igraca ili specijal.
    Ne tankuje se na drugom lvlu. Sada je pun elana za igrom. To tamo od 7-8 nivoa kada ti je novi treninga 91. Kada znaš šta i kako treba da radiš.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Rašo 76 like this.

  10. #480
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    kako ste zadovoljni sa besplatnim igracem?

    Prvo, moram da priznam da je moj besplatni igrac sa svojih 144% bio veliko pojacanje za ekipu. Sada pred kraj sezone ima 149%, dakle nije mnogo napredovao ali dobro na 8* mozda i ne moze bolje. nisam trosio zelene na njega jer vec ima 22 godine, dakle napredak samo kroz tekme i redovne treninge.
    ocene u rasponu 7-9, devet golova sto je dobra realizacija s obzirom da ga koristim na poziciji MC.
    sto se tice ove nove skaut opcije necu je koristiti cak i kad bih znao da cu dobiti igraca 8* jer najmladji igrac koji se moze dobiti ima 22 godine i mogu dobiti poziciju i spec koji mi ne odgovaraju. nadam se da ce ukinuti ovu opciju jer je promasaj po meni.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture111.JPG 
Views:	31 
Size:	47.0 KB 
ID:	88520
    U Keltima DMC DMR loš, 6.95 ocena do sada... U Partizanu DMC MC je ok, 7.33 ocena do sada... Imao je odličnu seriju ocena kao DMC, ali se kao MC nije baš pokazao...
    Madridista, Rašo 76 and lespa like this.

Page 48 of 58 FirstFirst ... 384647484950 ... LastLast