Page 49 of 58 FirstFirst ... 394748495051 ... LastLast
Results 481 to 490 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #481
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Opet muke protiv 4-3-3...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1au.jpg
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  2. #482
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Miloše, prenesi ovima u Nordeusu da im svima jebem mater tamo!!!

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1auu.jpgSezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1auuu.jpgSezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1auuuu.jpg

  3. #483
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Prenecu pozdrave

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  4. #484
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kad Nordeus troluje, a ti ne možeš da uradiš ništa, osim da im pominješ familiju na forumu...

    Rašo 76, Madridista and Zoky like this.

  5. #485
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Prenecu pozdrave

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    Prenesi hitno, dok nije ohladilo. Možeš i od mene komotno. Svjesni su šta im Vijetnamci rade već par mjeseci i još ništa nisu poduzeli, čim ja krenem to da uradim (još uvijek skupljam) staviće ograničenja na te osobine. Znaš kako je bilo na staroj verziji, rješenje je tako jasno ali iz nekog razloga ne žele da riješe stvari. Jel znaš u čemu je stvar, zašto su im ti Vijetnamci važniji od svih ostalih, e pa nek idu u 3 pm.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  6. #486
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ne tankuje se na drugom lvlu. Sada je pun elana za igrom. To tamo od 7-8 nivoa kada ti je novi treninga 91. Kada znaš šta i kako treba da radiš.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Ili kao sto rade pojedini igraci preskakanje sezone, npr. svaku 3 ili 4 sezonu kiksnu i ostanu na istom nivou.
    Imam covjeka u savezu koji je namjerno kiksnuo jednu sezonu ( ostao isti nivo, od 9 do 16 mjesta na kraju lige).
    Sledece 2-3 sezone ima tim preko 100% jacine da ne mora kupovati igrace ili kofere ( plave i zelene ) te kofere moze sakupljati 2-3 sezone + koferi od saveza.
    Sakupi se lijepi broj kofera koje mozes utrositi na osobine igraca ili specijal.
    To zapravo i nije tako lose, obzirom da nisam neko ko je u stanju da svaku sezonu igra istim intenzitetom. Evo, u drugoj sezoni sam jos uvek u konkurenciji za triplu, i ako uspem osvojiti sve, pitanje je hocu li moci sa istim zarom i ciljevima krenuti u novu sezonu, jer me ceka veliki posao osvezivanja tima, kao sto sam uradio ove sezone. Ostavio sam samo najmladje u timu iz prethodne, odnosno samo tri igraca u prvoj postavi i kupio osam novih na koje sam potrosio, pa brat bratu, bar 120 tokena i mnogo love. Da bih opet bio konkurentan za triplu, opet se mora dosta trositi, a ja sam nekako misljenja da ipak ovaj mlad sastav koji imam, ostavim na okupu, istreniram ih kroz utakmice i na kraju sledece prodam one najslabije i izgradim novi tim koji ce biti u stanju da bije na sva tri fronta. Ali sve zavisi od toga kakav ce mi biti zreb za sva tri takmicenja. Ciljeve postavljam tek kada vidim sa kojim protivnicima se suocavam. Ako mogu biti konkurentan za triplu, verovatno cu iskoristiti to i osveziti tim tamo gde je potrebno. Btw, za dobrog ST je potrebno dati i vise od 20 tokena iako je kraj sezone. Mnogo su skupi, koliko god godina imali i imali ili nemali specijalnost. Ja ne verujem kad gledam licitacije. Ludnica.
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  7. #487
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Da li se gubi procenat u ucinku treninga kako igrac stari? Jasno mi je da matori igraci sporo napreduju, ali me interesuje npr za igrace od 18-23 godina. Npr ako sam kupio igraca od 18 godina, da li ce ucinak treninga da se smanjuje kada bude imao 19,20,21,22,23 godine i u kojoj meri?
    Madridista and Zoky like this.

  8. #488
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    # Kole22

    Jos nesto :

    1.) Ne kupuj igrace na preporuku, jer svi ispod 79 tokena su skart
    2.) Skaut lista, svi ispod 60 tokena takodje su skart, ne vrijede . Jedino, ima opcija za besplatnog igraca sa skaut liste ( ako je nisi iskoristio do sada ), mozes ga uzeti, mada kod mene do sada nije nista pokazao.
    3.) Na pregovorima se moze naci dosta kvalitetnih igraca ako imas strpljenja, posto vecinom odbiju prodaju ali moze se naci.
    4.) Na aukcijama se takodje mogu naci dobri igraci i treba imati malo srece. Vecina stranaca se razbacuje tokenima ( vjerovatno kupuju tokene ) samo da kupe sto vise igraca i da druge zeznu ( neka komsiji crkne krava ).
    Prije je vrijedilo pravilo da se na aukcijama kupuje rano ujutru oko 4-5 sati, sada nema pravila.
    Madridista and Zoky like this.

  9. #489
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Da li se gubi procenat u ucinku treninga kako igrac stari? Jasno mi je da matori igraci sporo napreduju, ali me interesuje npr za igrace od 18-23 godina. Npr ako sam kupio igraca od 18 godina, da li ce ucinak treninga da se smanjuje kada bude imao 19,20,21,22,23 godine i u kojoj meri?
    Od 22. godine pada na 50%, od 26. pada na 25% i od 30. pada na 12.5%...

  10. #490
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Imam problem sa ekipom poslije kornera, nikako da ih namjestim da budu na lopti i posle da daju gol.
    Ima li ko rjesenje ?
    Madridista and Zoky like this.

Page 49 of 58 FirstFirst ... 394748495051 ... LastLast