Page 53 of 94 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast
Results 521 to 530 of 938
Like Tree2557Likes

Thread: Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #521

  2. #522
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Liga veoma zanimljiva, 4 ekipe se bore za titulu posle 15 odigranih kola. Palilulac stoji vrlo dobro, delimo prvu poziciju sa Awesome FC. Ostaje zal sto nismo dobili drugoplasiranog ni u jednom mecu, oba zavrsena 0-0 stim da smo bili dosta bolji, ali njegov golman je bio igrac meca u obe utakmice. Jedini poraz, opet nezasluzeno jer smo bili bolji rival je dosao od treceplasirane ekipe (0-1). Prosle sezone smo lagano dobili istog rivala sa 2x po 4-0, sad bili malo istrolovani ali jbg. Na pocetku je 10 ekipa ravnopravno konkurisalo za titulu po kvalitetu i po osvojenim trofejima iz prosle u svim takmicenjima. U kupu smo rano ispali (2.kolo)protiv (tada)realno boljeg rivala koji gazi ka osvajanju, dok u Ligi Sampiona igramo u lvl iznad i cekamo mec cetvrtfinala. Od 32 ekipe, 28 je lvl iznad, dok u eliminacionoj fazi je odnos bio 13-3 u korist lvl iznad ekipa. U top 8 smo jedini koji su ostali lvl ispod svih ostalih, tako da ne ocekujemo neki vanserijski rezultat ove sezone. Polufinale ce biti neverovatan uspeh gledajuci kvalitet potencijalnih protivnika. Sve u svemu, borimo se i dalje za sto bolji rezultat i u konkurenciji smo jos uvek za dva trofeja.

    Madridista and Rašo 76 like this.

  3. #523
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Imam jedno pitanje. Ozbiljno razmisljam da od sledece sezone promenim default formaciju u 3dc-3dmlrc-2mc-1amc-1st. Trenutno je standarna formacija 4-1-4m-1. Nekako sam misljenja da mi je tim mnogo ofanzivniji kada igram 3-3-2-1-1,dajem dosta vise golova, a uz to defanzivno dobro izbalansiran. Problem je mozda kada igram sa protivnicima koji imaju 4 igraca na krilu, ali i tada mi se otvara prostor u sredini. Sta mislite o ovoj formaciji, koja su Vasa iskustva? Prednosti i mane?
    Madridista and Rašo 76 like this.

  4. #524
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Imam jedno pitanje. Ozbiljno razmisljam da od sledece sezone promenim default formaciju u 3dc-3dmlrc-2mc-1amc-1st. Trenutno je standarna formacija 4-1-4m-1. Nekako sam misljenja da mi je tim mnogo ofanzivniji kada igram 3-3-2-1-1,dajem dosta vise golova, a uz to defanzivno dobro izbalansiran. Problem je mozda kada igram sa protivnicima koji imaju 4 igraca na krilu, ali i tada mi se otvara prostor u sredini. Sta mislite o ovoj formaciji, koja su Vasa iskustva? Prednosti i mane?
    Ja je koristim, nije losa. Dosao sam do 1/2 kupa i 1/4 ls

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    Rašo 76 likes this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  5. #525
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ja je jos nisam isprobao protiv egal protivnika, jer mi pada kvalitet za oko 10%. Ali protiv slabijih protivnika itekako koristim sanse koje stvorim. Mozda i duplo vise sansi iskoristim nego sa 4-1-4-1. U formaciji 4-1-4-1 moj mladi razbijac DMC je nevidljiv na terenu ako je suditi po ocenama. Napadac je uvek usamljen i tesko dolazi do golova. Tek je peti ili sesti strelac tima. Najbolji u timu su krilni igraci mlr i dl. U ovoj drugoj formaciji dmc ima svoju rolu i postaje faktor u oba pravca. Nije vise nevidljiv na terenu. Takodje AMC i ST odlicno funkcionisu i jedan drugom namestaju golove. Uzorak nije veliki, ali navescu primer iz dvomeca 1/8 finala LS. Protivnik slabiji 40% kada sam igrao kod kuce sa 4-1-4-1 i pobeda od 4-0. U drugom mecu formacija 3-3-2-1-1 i ja jaci za oko 30%. ST 3 gola, AMC 2 gola i tri asistencije, DMC gol i pobeda od 8-0. Broj suteva isti, posed isti, ali realizacija mnogo veca sa mnogo vise asistencija. U prvom mecu ST nevidljiv, kao u skoro svim kada igram 4-1-4-1 u drugom 3 gola, a mladi omladinac faktor23 na poziciji AMC tri asistencije i dva gola. Zbog toga razmisljam o tome da tim od sledece sezone gradim oko mladih dmc i amc, obojica faktor 23, jedan 18g. i 86% kvaliteta (amc), drugi kupljen 19g. 108% kvalitet. U timu jos mc20g 100% kvalitet faktor0 za individualno treniranje i dc20g 111% kvaliteta faktor 19. Obojica su u timu od 18. godine. Ostali mladi ce ici na prodaju pred kraj sezone da bih uzeo jos min dva vrhunska mlada za buduce sezone.
    Madridista and Rašo 76 like this.

  6. #526
    Newbie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    34
    Neko vise od mene na jednoj utakmici ??


    Poslano sa mog T11 koristeći Tapatalk

  7. #527
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Imam jedno pitanje. Ozbiljno razmisljam da od sledece sezone promenim default formaciju u 3dc-3dmlrc-2mc-1amc-1st. Trenutno je standarna formacija 4-1-4m-1. Nekako sam misljenja da mi je tim mnogo ofanzivniji kada igram 3-3-2-1-1,dajem dosta vise golova, a uz to defanzivno dobro izbalansiran. Problem je mozda kada igram sa protivnicima koji imaju 4 igraca na krilu, ali i tada mi se otvara prostor u sredini. Sta mislite o ovoj formaciji, koja su Vasa iskustva? Prednosti i mane?
    Ja sam s njom osvajao triple krune u nizu, ali mora DM linija da ti bude jaka, kao i AMC...
    Madridista and Rašo 76 like this.

  8. #528
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Na drugom profilu ležerna pobjeda u polufinalu kupa od 5:0, jači sam za 5%. U finalu ću vjerovatno opet na istog Vijetnamca od prošlosezonskih finala (oba finala sam izgubio od te mutant ekipe), sad je promijenio treniranje ali svejedno svi bitni atributi visoko napucani a svi nebitni izuzetno nisko. Ovi iz nordeusa nikad ne srede stvari do kraja. Uklizavanje na 1% (vjerovatno i niže) a šutiranje na 290%, realno nema šta. Najbolju bi stvar napravili kad bi nam vratili dobru staru verziju igre i nju doradili u smislu animacije igre i grafike, treniranja bonusa, saveza.
    Borim se za triplu na oba profila pa vidjet ću šta će da se desi, opet imam neki čudan osjećaj kako će da mi upropaste još jednu sezonu i opet da mi namjeste osvajanje liga a finala sva da izgubim, ne bi bilo po prvi put da me tako zezaju.
    Vidim razvalio je 5:0 ekipu moje jačine iako je 15% slabiji, ako je suditi po tome najebo sam.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  9. #529
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ne može ova glupava igra da bude bar malo normalna, pa to ti je... Konstanto mi igrači (većina), kako dobiju ocenu 9, na sledećoj nema šanse da dobiju veću od 6... Pa je l' ima forma neka, samopouzdanje zbog dobrih igara, kurac neki? Da ne govorim da su to sve igrači sa moralom na max...

  10. #530
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Neka igre pocnu 🤣🤣🤣🤣
    Jedva cekam nove graficke detalje

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Page 53 of 94 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast