Page 33 of 53 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 321 to 330 of 530
Like Tree1424Likes

Thread: Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?

  1. #321
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    malo se treniralo...

    Attachment 92560

    50 zelenih posle...

    Attachment 92561

    i jos 50 zelenih...

    Attachment 92562
    Što igrača od 21 godine???
    Rašo 76 and Madridista like this.

  2. #322
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Što bi rekao lespa, "Malo se trolovalo"... Spasio ga golman, a da ne pričam o trčanju golmanu u naručje, u situaciji 1 na 1... Krenuo na mene sa po 3 igrača na oba krila, a u sredini, osim para štopera, samo MC i ST...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1avvvv.jpgSezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1avvvvvvvv.jpg
    Kole22, Madridista, lespa and 2 others like this.

  3. #323
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Što bi rekao lespa, "Malo se trolovalo"... Spasio ga golman, a da ne pričam o trčanju golmanu u naručje, u situaciji 1 na 1... Krenuo na mene sa po 3 igrača na oba krila, a u sredini, osim para štopera, samo MC i ST...

    Click image for larger version. 

Name:	1avvvv.JPG 
Views:	29 
Size:	36.0 KB 
ID:	92563Click image for larger version. 

Name:	1avvvvvvvv.jpg 
Views:	29 
Size:	91.0 KB 
ID:	92564
    Čisto sumnjam da je to trol bio.. Kako si uspeo tako da ga unistis?!
    Kole22 and Rašo 76 like this.

  4. #324
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Čisto sumnjam da je to trol bio.. Kako si uspeo tako da ga unistis?!
    Pa već sam napisao gore, ima samo MC u sredini, naravno, kroz sredinu, kratkim pasovima...
    Rašo 76 and Madridista like this.

  5. #325
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Celtic je poslednjih 14 igrača prodao za tokene... Danas jednog DC, 19 godina, za 5 tokena... Kupio sam ga na početku sezone za token, da imam dovoljno defanzivaca za treninge...
    lespa, Madridista and Rašo 76 like this.

  6. #326
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @wolf
    pa, posto si mi objasnio da sa 22 godine napredak pada na 50% da uradim to sada. a za njega znam da je faktor 20 i vec ima dobar raspored skil poena.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #327
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    .

    Idemoooooooooooooo
    Madridista and Rašo 76 like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #328
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Svim forumasima koji Božić slave po Gregorijanskom kalendaru, želim sretan Božić uz želje da ih provedu u zdravlju, sreći i veselju u krugu porodice.
    Macva FC, Kole22 and Madridista like this.

  9. #329
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864






    Vracam se opet na plus 2.

    E ovo vec postaje frustrirajuce!
    Novi poraz od ovog protivnika, ukupno cetvrti, uz 3 remija u 7 meceva u prethodne tri sezone. Pre dve sezone je imala bolji tim posteno i zasluzeno slavila u oba meca u 1/16 Kupa. Bila je na 10% bolja u kvalitetu plus oba meca pratila, ja jedan propustio. Prosle sezone smo odigrali 3 meca u LS, uz dva izgubljena i jedan remi. Doduse, dobila nas je na penale u finalu. Tada smo bili izjednaceni u kvalitetu. U prvom kolu ove sezone opet krenuli sa egal kvalitetima i odigrali mrsavih 0-0, uz opasku da smo bili bolji rival celog meca. Sada na polovini sezone moj tim je bolji cak 10% u kvalitetu i likusa nas rastura 3-0. Imala je plus 4% bonusa za posed, ali to je zanemarljivo. Pritom, moji igraci su zaista kvalitetniji kada se gleda prosek. Igrali smo identicnu formaciju i ja krenem sa ultra-defanzivno, kombinovano, pas kombinovan, ukljucene kontre, nizak presing, i coveka (posto je raspored igraca identican). I bonusom na napad, ali moram prvi primiti jbeni GOL! I to u 7. minutu posle kornera. Ja onda postavim normalan, i krecem sa odredjenim fokusima po oba boka, pa i sredinu, ne bi li video gde je suplja i kojem njenom igracu nije dan. Naravno, ona potpuno prati moje takticke postavke i svaka joj cast na tome. U prvom poluvremenu 100% sansa posle kornera, Batista (inace najbolji u timu) sa pet metara salje loptu kod More koji je izveo korner. Znaci sutira u aut bukvalno u cistoj situaciji.

    Krece drugo poluvreme, ja podizem presing i forsiram levi bok jer sa te strane mi je delovala najtanje. Imam odredjenu inicijativu,ali bez suta ka golu. U 69. minutu njegov igrac vuce loptu i sutira sa 35 metara, moj golman brani, lopta se vraca istom igracu na volej i prolazi golmanu kroz usi. Ja pravim promene u timu i krecem napadacki sa visokim presingom i jednog DC/DMC prebacujem na DMC i igram sa 3 siroko pozadi, s obzirom da je povukla AMLR na MRL. Krenem na sve ili nista ultraofanzivno i duge lopte i nacickam sve u napad i konacno primam i treci gol, Murryev drugi kroz usi. Opet sa 30 metara. Na simulaciji nijedan gol nije pao posle kontre. I tako........

    Ajde sad vi meni recite, gde koj djavo gresim u taktici? Oboje igramo defanzivno i uvek primam prvi gol na mecu. Pa zar je moguce da je svaki mec protiv nje, skriveni faktor srece uvek na njenoj strani? Tim je bio u punoj kondiciji i punom moralu, bonus 40% a ona je juce bila istrolovana u ligaskom mecu. Dajte neki predlog sta bih mogao da probam protiv nje? U nastavku cu vam proslediti celu prvu postavu obe ekipe,da uporedite kvalitet igraca. Ja vise nzm sta da radim kada igram protiv nje. Standardna postava joj je 3S-1-2-3S-1, ali protiv mene obavezno igra sa 4 pozadi jer imam obicaj da stavim 2 napadaca uz AML/C/R koji mogu i na MCLR.

    Dajte neki predlog...Ovo vise nije humano. Nabija mi kompleks, pa jos zensko

  10. #330
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Njen golman

    Moj golman


    Njen DL

    Moj DL


    Njeni DC

    Moji DC


    Njen DR

    Moj DR


    Njen DMC

    Moj DMC


    Njen MC

    Moj MC


    Njen AMC

    Moj AMC


    Njen AML

    Moj AML


    Njen AMR

    Moj MR


    Njen ST

    Moj ST
    Rašo 76, lespa and Madridista like this.

Page 33 of 53 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast