Page 41 of 53 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast
Results 401 to 410 of 530
Like Tree1424Likes

Thread: Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?

  1. #401
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Utakmica za 6 bodova, protiv drugoplasiranog... Kod mene gomila igrača odigrala za 8, DL i DR za devet, samo Pereda za 6, a kod njega samo ovaj što je dao gol ima ocenu 7,1 i opet tesan rezultat... Još je dao gol sa igračem manje, kada sam umesto jednog ST ubacio DMC...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1azzzzz.jpgSezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1azzzzzz.jpg
    MNK Kaskada, lespa, Kole22 and 2 others like this.

  2. #402
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    U Celtic-u, dva krila dala 51 gol, svi ostali igrači 26... 4 MC dali samo 2 gola... 2 ST, samo 8 golova... 5 igrača u odbrani, 12 golova... DMC 4 gola...
    ono sto u igrici definitivno treba da promene je to da MC igraci trebaju biti vise ukljuceni u igru kada su u pitanju golovi i asistencije. jer ovako trenirati MC igracima spec kao sto je dribler ili plejmejker nema nikakvog smisla ako oni imaju 3-4 asistencije u celoj sezoni ako i toliko. ili sutevi iz daljine kada slabija ekipa igra bunker.
    ali sta ocekivati od njih kada jos uvek ne mogu popraviti sranja koja su tu jos od uvodjenja t11 2018?
    vidim iz jednog od postova na forumu da i dalje zamene dva puta ulaze na teren. ili da statistika igraca u tekucoj sezoni se ne slaze sa statistikom tekuce sezone na masci klub.
    a posto sam iskljucio animacije, recite mi el su nesrecnici popravili kretanje krilnih napadaca u polju?
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #403
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ono sto u igrici definitivno treba da promene je to da MC igraci trebaju biti vise ukljuceni u igru kada su u pitanju golovi i asistencije. jer ovako trenirati MC igracima spec kao sto je dribler ili plejmejker nema nikakvog smisla ako oni imaju 3-4 asistencije u celoj sezoni ako i toliko. ili sutevi iz daljine kada slabija ekipa igra bunker.
    ali sta ocekivati od njih kada jos uvek ne mogu popraviti sranja koja su tu jos od uvodjenja t11 2018?
    vidim iz jednog od postova na forumu da i dalje zamene dva puta ulaze na teren. ili da statistika igraca u tekucoj sezoni se ne slaze sa statistikom tekuce sezone na masci klub.
    a posto sam iskljucio animacije, recite mi el su nesrecnici popravili kretanje krilnih napadaca u polju?

    E to sam hteo da pitam za savet sta raditi. Imam igraca na MC poziciji 18g f19, trenutno na 106-107% kvaliteta i ne znam sta sa njim? Da li mu istrenirati spec i podici jos vise atribute i koje? S obzirom da su mi na formaciji 4-5-1 (sa DMC,MC,AMC u sredini) MC igraci nevidljivi od kad sam poceo da igram TE. Ili da se orijentisem na golmana od 19g, isto f19, on vec ima specijalnost i trenutno na 112% kvaliteta? Sta mi je ciniti, neki savet od vas iskusnijih? Ima li vajde ulagati toliko u MC igraca u formaciji 4-5-1?

  4. #404
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Koja je to formacija 451 sa AMC?
    3MC ili široko?

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Last edited by Crvena Zvezda; 12-30-2017 at 04:06 PM.

  5. #405
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    U prvenstvu protiv poslednjeg 6:0. Svih 6 dato u prvom poluvremenu. U drugom promašen penal.
    I dalje na +10. Od ponedeljka 3 derbija. Protiv 2,3,5 na tabeli. I onda 2 lagane za kraj

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22, Rašo 76 and Madridista like this.

  6. #406
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Prolaz dalje u LŠ. U prvoj samo 1:0 i pored totalne dominacije.
    Protivnik je poveo 2:0. Ništa nisam menjao. Moji su šutirali jedno 15 preko gola. Kada ga je Hassell, posle 20 šuteva u živi zid, uvalio ponovo iz slobodnjaka, bio sam miran. Za kraj lep pas u leđa odbrani za 2:2.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22, Rašo 76 and Madridista like this.

  7. #407
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ono sto u igrici definitivno treba da promene je to da MC igraci trebaju biti vise ukljuceni u igru kada su u pitanju golovi i asistencije. jer ovako trenirati MC igracima spec kao sto je dribler ili plejmejker nema nikakvog smisla ako oni imaju 3-4 asistencije u celoj sezoni ako i toliko. ili sutevi iz daljine kada slabija ekipa igra bunker.
    ali sta ocekivati od njih kada jos uvek ne mogu popraviti sranja koja su tu jos od uvodjenja t11 2018?
    vidim iz jednog od postova na forumu da i dalje zamene dva puta ulaze na teren. ili da statistika igraca u tekucoj sezoni se ne slaze sa statistikom tekuce sezone na masci klub.
    a posto sam iskljucio animacije, recite mi el su nesrecnici popravili kretanje krilnih napadaca u polju?
    Ne...
    Rašo 76, Madridista and lespa like this.

  8. #408
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Koja je to formacija 451 sa AMC?
    3MC ili široko?

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    DL-DC-DC-DR-DMC-MC-AMC-MRL(AMRL po potrebi)-ST

  9. #409
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Danas solidan dan. Pobeda u ligi 6-0 i laganih 2-0 za potvrdu prolaska u 1/2 LS. Mada mi se desio trol u mecu saveza, gde sam imao 10 suteva u okvir i izgubio 2-0. Protivnik egal, malo jaci realno, njegova statistika je bila 16 suteva, 5 u okvir, dva data gola, mi 19 suteva, 10 u okvir sa krompirom na kraju. Egal posed, moji dosta losije ocenjeni ako gledamo ukupnu statistiku timova, a ne krajnji rezultat. Njegov golman 8.5 ocena, 6 odbrana. Moj, naravno, bio iza gola, zabavljao publiku.

    Poredak na tabeli: Jos koji dan i krecu derbi mecevi od cetvrtog do osmog. Trojica sa preko 100% kvaliteta, jedan od njih egal samnom i dvojica oko 97-98%. Igracemo sa punim bonusima, bilo bi mnogo da nam dva puta zaredom izmakne titula u poslednjim kolima. YNWA, danas poraz u LS od 4-1, prvi mec dobila 3-1 i na kraju ispala iz takmicenja. Vezala dva poraza, juce u revansu izgubila u Kupu, ali se plasirala u finale. Cekamo samo njen kiks u Ligi, dugo ga nije bilo.


    Anuar Mora, i u drugoj sezoni nas najbolji i najpouzdaniji igrac, stim da ove sezone daje mnogo manje golova, ali zato kida u asistencijama. Batista najzad postaje lider i posle loseg starta u klubu, blizi se proseku od jednog gola po utakmici. Steta za Shumantova koji je zbog Batiste postao rezervista. Dobre vestine ima, obojica po20g. Yamagi (MR 20g) cu morati da napucam sledece sezone sut i zavrsnicu, da bude malo ubojitiji. Kuzmic (20g) ce mozda dobiti spec za napadaca iz senke. Mada i bez specijalnosti ima vrlo dobru statistiku.
    Rašo 76 and Madridista like this.

  10. #410
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    DL-DC-DC-DR-DMC-MC-AMC-MRL(AMRL po potrebi)-ST
    4-1-3W-1-1 , po potrebi 4-1-1-3-1. Ovo drugo si otvoren u sredini samo tako. Udri (A)MR/(A)ML. Njih treniraj. Oni će da ti asistiraju kao M igrači, odnosno daju golove kao AM.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

Page 41 of 53 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast