VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Ako vam kažem da mi je najbolji igrač ove sezone DL, onda vam je sve jasno... Samo dva igrača imaju prosek preko 7.50... Napad mi ne postoji, samo 40 golova do sada...

Novi golman prima gol odmah, iz prvog šuta... Ispadanje ukupnim rezultatom 2-3...

Rašo 76, lespa, Nemanja96 and 1 others like this.

4. #374
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Oct 2016
    Hamburg
    2,733
    I druga pobeda danas i prolaz dalje u LŠ, posle nesrećnog poraza (što ovo zvuči novinarski) kod kuće od 1:2. Sve što je vredelo, viđeno je u drugom poluvremenu. Posle prvog gola prelazim na hexagon i napad. Izmena prihvaćena tek 20 minuta kasnije. Ali nije važno. Hassell isplaćuje sve kofere uložene u njega.

Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76, Kole22, lespa and 2 others like this.

5. #375
    Dreamer
    Feb 2013
    Belgrade,Serbia
    348
    Kod mene prosle sez posle 15. kola samo 6 bodova ove 27.bodova a opet ujednacena liga.
    Rašo 76 and Madridista like this.

6. #376
    Mar 2015
    3,734
    Kad imaš dobre krilne napadače onda ti ne treba ništa više od prosječne ekipe da osvojiš ligu. Jedan specijalista za slobodnjake, drugi za kornere.

7. #377
    Mar 2015
    3,734
    Sezona perfektna osim 2 dana nakon ažuriranja kad sam skupio sva 3 poraza, nakon toga 17 utakmica bez poraza.

8. #378
    Mar 2015
    3,734
    Sjebali su me u kupu sa ažuriranjem, a vjerovatno me čeka isti scenario u LP.

9. #379
    Mar 2015
    3,734
    A da bude još smješnije, jedini poraz u ligi imam od vjerovatno predzadnje ekipe.

10. #380
    Pro Kole22's Avatar
    Sep 2017
    864
    A u pm, nastavlja da me troluje u Ligi. 1-1 protiv ekipe koja je izasla sa slabijom postavom za 26%. I to jedva izvucem bod. Pali na 3. mesto i nismo iskoristili kiks prvoplasiranog da se malo priblizimo.

U Ligi Sampiona skroz drugacija prica, 5-0 u revansu za 8-1 ukupno. Tamo jos uvek ocekujemo protivnika u 1/4 finala. Jedan je lvl6 i egal sa nama, drugi je lvl7 i jaci za oko 8% od nas. Radije bih igrao sa ovim sto je lvl up u odnosu na nas.

Rašo 76, Nemanja96, lespa and 2 others like this.