Page 28 of 66 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 271 to 280 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #271
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    E jbga kad je jači 45% džaba mi statistika.

    Pukoh u predzadnjem gradu, možda probam još jednom.

  2. #272
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa sto vam majki jebem, prestanite da me trolujete više!!! 26 bodova iz 11 utakmica, pa onda samo 4 iz sledećih 9!!!

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1addddddd.jpg
    lespa, Rašo 76 and Madridista like this.

  3. #273
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    malo sam se zezao i napravio mutant igraca kad je vec limit tako visoko ( 340%). plan je bio da igra kao MR pa mu zato nisam trenirao sutiranje i finis. na sedam tekmi kao MR je postigao 1 gol a danas sam ga stavio da igra kao AMR i i ucinak 4 komada i ocena deset. i to ne protiv napustene ekipe vec aktivnog menadzera koji se bori za vrh tabele. nema sta, definitivno ce mi igrati ubuduce kao AMR. nije mi uopste bila ideja da desna strana bude toliko otvorena pa cu drzati DMC-a vise udesno kad protivniku igra AML. mislim da ce kroz sezone biti fantastican a skilovi sutiranje i finis ce se puniti kroz tekme. jbg.


    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-capture444.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-capture222.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #274
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    malo sam se zezao i napravio mutant igraca kad je vec limit tako visoko ( 340%). plan je bio da igra kao MR pa mu zato nisam trenirao sutiranje i finis. na sedam tekmi kao MR je postigao 1 gol a danas sam ga stavio da igra kao AMR i i ucinak 4 komada i ocena deset. i to ne protiv napustene ekipe vec aktivnog menadzera koji se bori za vrh tabele. nema sta, definitivno ce mi igrati ubuduce kao AMR. nije mi uopste bila ideja da desna strana bude toliko otvorena pa cu drzati DMC-a vise udesno kad protivniku igra AML. mislim da ce kroz sezone biti fantastican a skilovi sutiranje i finis ce se puniti kroz tekme. jbg.


    Click image for larger version. 

Name:	Capture333.JPG 
Views:	25 
Size:	80.5 KB 
ID:	93791Click image for larger version. 

Name:	Capture444.JPG 
Views:	25 
Size:	48.9 KB 
ID:	93792Click image for larger version. 

Name:	Capture222.JPG 
Views:	25 
Size:	16.9 KB 
ID:	93793
    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1ae.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1aee.jpg
    lespa, Rašo 76 and Madridista like this.

  5. #275
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Stoper 5ipo zvezdica, 18g, najvredniji igrac ekipe..3 najbolji po rejtingu..ima svaki mec najslabiju ocjenu u ekipi. Ima neki trik sa ovim?

    Imaju li neke ustaljene kombinacije treninga da se koriste, razvrstano po pozicijama?

  6. #276
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ostadoše i Gani i Delije bez grba iz čelendža. Sa oba tima pokušao 2 puta i ne dâ Nordeus. Delije poraz u finalu pa poraz od limenki. Gani otišli na Oktobar fest u Minken i zaboravili na tekmu.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista and Rašo 76 like this.

  7. #277
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Stoper 5ipo zvezdica, 18g, najvredniji igrac ekipe..3 najbolji po rejtingu..ima svaki mec najslabiju ocjenu u ekipi. Ima neki trik sa ovim?

    Imaju li neke ustaljene kombinacije treninga da se koriste, razvrstano po pozicijama?
    Evo ovako, tebi još nisu sve vežbe otključane, ali nije važno.
    Za DL i DR su ti 3 vežbe dovoljne. Presing, odbrana centaršuta i trka izdržljivosti.
    DC i DMC : presing, igra glavom, teretana
    MC: presing, slalom dribling,dodaj-trci-šutni, kontrola lopte
    AML i AMR: slalom dribling, brze kontre,igra po krilu, tehnika šutiranja (ovde možeš 2. i 3. vežbu kombinovati)
    ST: igra glavom, tehnika šutiranja, šatl ran, završnica 1 na 1.
    AMC: igra glavom, tehnika šutiranja, slalom dribling.

    E sada, treba kombinovati i neku vežbu manje neku više koristiti.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #278
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Stoper 5ipo zvezdica, 18g, najvredniji igrac ekipe..3 najbolji po rejtingu..ima svaki mec najslabiju ocjenu u ekipi. Ima neki trik sa ovim?

    Imaju li neke ustaljene kombinacije treninga da se koriste, razvrstano po pozicijama?
    A što se tiče ocena, ako igrača svaki dan jako treniraš, onda se dešava baš taj slučaj sa ocenama t.j. igrom. Zato jednom odvališ 100 kofera ili koliko hoćeš u igrača i više ga ne pipaš. Samo maziš i moliš Boga da te ne troluje.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  9. #279
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kako me Nordeus gura sada. Zato će u savezu i finalima da me osakati.
    Poslednja 3 kola prvenstva 9 bodova protiv direktnih/teških konkurenata. Danas pobeda protiv vrlo čudne ekipe. Dobijali su mnogo jače i gubili od slabijih.
    Hassell u poslednje 3 utakmice 5 golova iz slobodnjaka. Trenutno sam na +5, ali očekujem pobedu favorita u poslednjoj utakmici dana i +4 pred sledeće kolo.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  10. #280
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Evo i mog polu-mutanta, gore pomenuti AMR Hassell. Jeste već matoriji, ali je tako od početka treniran.
    Uz to još jedna stvar koja se već, pa mislim godinu dana, provlači. Koji će nam q.. ST. Ja ne znam ni za jednu formaciju gde je ST najbolji strelac !?

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and lespa like this.

Page 28 of 66 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast