Page 24 of 66 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #231
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Raso,imas od mene privatnu poruku, procitaj je.
    Poslao sam ti privatnu poruku
    Zoky likes this.

  2. #232
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Svaki forum kralja svog ima
    koji sve gleda i pažljivo snima
    Kod nas je to naš cenjeni (Wolf) Vuk
    jer kad napiše post nastane muk.

    Kad on krene postove da redja
    Tada ne gleda koga iz TE vredja
    Svi prema njemu imaju poštovanja
    čak mu se i Branko potajno klanja


    mladi menadžeri naši
    Nemojte to da Vas plaši
    On svakog menadžera ceni
    I zato sa pitanjima slobodno kreni.

    Mnogi su se o našem Vuku ogrešili
    I evo ovu smo misteriju rešili
    A Vi gore iz Nordeusa pazite
    Da na njegovo znanje više ne gazite.





    Možda sam malo dosadan ali ja moram Petre da ponovim ovu moju pesmicu.
    Znam da sam nekome dosadan sa mojim komentarima i klipovima ali ovo ti autobiografija
    P.S.inače u poverenju Murinjo je moj mendzerer medju mendzerima,to su svi verovatno primetili

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    E kad mi se Mačvanin javi pa makar preko lajka meni neka milina,ne mogu da opišem
    Macva FC, MNK Kaskada and Zoky like this.

  3. #233
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Recimo skontao sam da ako igrac trenira specijalnost ili poziciju...to utice na njegov napredak.
    Specijalnost i pozicija nemaju nikakav uticaj na igracev napredak. Svaki igrac ima svoj potencijal koji se ne menja. Odnosno, smanjuje se njegov napredak kada napuni 22.g, pa opet na 25, pa opet na 30. Od 18-22.g njegov napredak zavisi od njegovog potencijala i ako igra puno meceva, od njegovog ucinka. Ako je cesto MoM njegov kvalitet ce brze rasti jer ce cesto dobijati 4% na nekoj vestini.

    Vise pozicija znaci da mozes dosta manevrisati i nivelisati svoju taktiku ne menjajuci igrace. I korisna je kod bonus treninga. Npr igrac sa tri pozicije DL-ML-AML ce prilokom treninga ostvarivati odredjeni bonus i za odbranu i za posed i za napad i za kondiciju (ako imas treninge iz te klase).


    Prelistaj forum, mozes pokupiti mnogo toga korisnog sto ce ti pomoci da otprilike razumes mnoge stvari oko kreiranja tima i razvoja igraca.

  4. #234
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Inače ljudi svi ste Vi gotivni od Meše,Saleta,Moderatora Shadowa i ovi novih aktivnih TE menadžera,da ne nabrajam
    Macva FC and Zoky like this.

  5. #235
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    @Lespa
    Pitao si da li su sredili kretanje igrača u animaciji?
    Zavisi iz kog ugla gledaš. Pre su samo krila trčala kroz sredinu. Sada mi AML dobija žuti karton na poziciji DR. Kontru trče i igraju duple pasove DC i DL, koji je ujedno i strelac. U pozicionom napadu, ST centrira sa desnog krila i AMR utrčava sa polu leve strane i daje gol. I još mnogo toga.
    Rezime, kreće se ko gde stigne. I to je neko rešenje u nečijim očima.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    hvala za info. bolje da ne ostavljam komentar.

    p.s.
    u stvari, komentar bi bio da je moja odluka da iskljucim animaciju bila ispravna.
    Last edited by lespa; 01-16-2018 at 04:58 PM.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #236
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Plasman u 1/4 Kupa. Dzaba sto je jaci na papiru. U narednoj rundi, naravno opet malo jaci rival.

  7. #237
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Specijalnost i pozicija nemaju nikakav uticaj na igracev napredak. Svaki igrac ima svoj potencijal koji se ne menja. Odnosno, smanjuje se njegov napredak kada napuni 22.g, pa opet na 25, pa opet na 30. Od 18-22.g njegov napredak zavisi od njegovog potencijala i ako igra puno meceva, od njegovog ucinka. Ako je cesto MoM njegov kvalitet ce brze rasti jer ce cesto dobijati 4% na nekoj vestini.

    Vise pozicija znaci da mozes dosta manevrisati i nivelisati svoju taktiku ne menjajuci igrace. I korisna je kod bonus treninga. Npr igrac sa tri pozicije DL-ML-AML ce prilokom treninga ostvarivati odredjeni bonus i za odbranu i za posed i za napad i za kondiciju (ako imas treninge iz te klase).


    Prelistaj forum, mozes pokupiti mnogo toga korisnog sto ce ti pomoci da otprilike razumes mnoge stvari oko kreiranja tima i razvoja igraca.
    Radio sam 3kruga treninga stoperu koji ima kvalitet 96% vrijednost 1.7m. U tri kruga treninga nije dobio povecanje nijedne ocjene osim specijalnost za udarac glavom. Pauzirao sam to, okrenuo 6 narednih krugova..isti trening kombinovao..nijednom nije prosao trenung da nije dobio procente.
    Zoky likes this.

  8. #238
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Radio sam 3kruga treninga stoperu koji ima kvalitet 96% vrijednost 1.7m. U tri kruga treninga nije dobio povecanje nijedne ocjene osim specijalnost za udarac glavom. Pauzirao sam to, okrenuo 6 narednih krugova..isti trening kombinovao..nijednom nije prosao trenung da nije dobio procente.
    U pravu ste obojica, ali jedan drugog niste potpuno shvatili.
    Naime, igrači napreduju ili po atributima ili po specijalnosti (nemože oboje). 1 skil za specijalnost jednak je 4 puta po 1% na 4 atributa.

    Ako je igrač proglašen igračem utakmice onda dobija bonus od 4% na jedan atribut.

  9. #239
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    @Petar Radulovic

    Što se tiče pitanja o bitnosti specijalnosti, u neku ruku su bitne ali ne i da ih treniraš. Ako misliš trenirati igrača na 7* i više onda se možda isplati tom igraču istrenirati i specijalnost, ali treniraj dok mu je kvalitet ispod 6* (3-5*), jer igrač sa svakom novom zvjezdicom slabije napreduje.

    Dalje, skoro za svaku specijalnost postoji specijalnost koja ju nulira. Npr to specijalnost slobodnjaci i specijalnost živi zid, spec korneri i spec glava, 1 na 1 igraču i 1 na 1 golmanu, spec penali i spec branjenje penala. Dribler, sjenka i playmaker neznam .

    Ako treba da ocijenim koje su specijalnosti korisne i ako treba da ocijenim ocjenom od 1 do 5 onda bi to izgledalo ovako:
    - korneri, slobonjaci, zivi zid i glava ocjena 4.
    - napadač 1 na 1 ocjena 3.
    - plejmejker i golman 1 na 1 ocjena 2.
    - ostalo ocjena 0.

  10. #240
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pobede danas:

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

Page 24 of 66 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast