Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Jebem li vam majku krvavu, da vam jebem!!! Dobijem prvu 3-1, sa igračem manje, u celoj sezoni samo na 3 utakmice primim 2 gola, a sada primim 4!!! Pušite mi kurac, serem vam se na igru!!! Celu utakmicu gledam kako me troluje!!! U 90. minutu primamo gol za ispadanje!!! Ovako isto i prošle sezone bilo!!! Jebem vam poreklo!!!

Macva FC, Kole22, Rašo 76 and 2 others like this.

2. #552
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Oct 2016
    Hamburg
    2,733
    Kakvo štelovanje prvenstva. Zamenim DR sa ocenom 5,5 i novi dobije ocenu 4,7. Zamenim DC ocena 6,1 i drugi DC dobija 4,5. Ovaj DC što je ostao na terenu, posle izmene mu pada sa 6,7 za nekih 30' na 4,5.

Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22, Rašo 76 and Madridista like this.

3. #553
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Ma bre, od novog apdejta sviranje kurcu na sve strane...

4. #554
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Juče dobijem 27% jačeg 5-3, sa prosečnom ocenom 6.92, a danas jedva dobijem 29% slabijeg, prosečna ocena 6.55... Pa jebem vam mater i vašu logiku... Sa prosekom 7.50 sam gubio utakmice...

5. #555
    Pro Kole22's Avatar
    Sep 2017
    864
    Finale Kupa, poraz u 120. minutu. Bem ti Nordeus. Protivnik za 4% jaci, oduvao me fizicki iako na mecu nije bio bolji rival. Njegov golman 8 intervencija, njegovi ako se ne varam svi golovi posle prekida,a moji iz 8 kornera ne mogu da ubodu nijedan. Ipak, sve u svemu, ja zadovoljan, iako sam se nadao drugacijem ishodu, kvalitet i aktivnost menadzera ove sezone u svim takmicenjima je bio na visokom nivou. Sto se Kupa tice, samo prvi rival je bio trash, ostali su bili jaci za 4-10%, samo u polufinalu protivnik slabiji za oko 4%. Svi menadzeri su pratili nase meceve... Kada dodamo da smo igrali sa lvl up timovima, Nordeus nas je, moram priznati, pogurao do ovog finala.

Veceras branimo 4-1 u LS, nadam se da me nece istrolovati kao neke od vas.

6. #556
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Protivnik jači jebenih 39% i dobijem ga 2-0... Pola tima stokilaši sa moralom u crvenom!!! Napadač Iancu igra celu utakmicu k'o strina, vratim ga u zadnju liniju, da ga zamenim sa DC i on da gol, a izmena se ne izvrši do kraja utakmice... Ma sisajte mi kurac, jebala vas logika vaša...

7. #557
    Oct 2016
    Hamburg
    2,733
    Haha. U gostima odigram 1-1.
    Kako vidim, ovo je treći poraz menadžera sa ovog foruma u poslednjih 2 minuta utakmice. I onda kažu, nema veze update sa rezultatima.

8. #558
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Dec 2013
    483
    Svaka čast momci kako ste neke stvari detaljno opisali Petru.
    Treba neko koje kompententan da kopira sva ova pitanja i odgovore,i unese u neku rubriku za Top eleven početnike.
    Znači će budućim TE menadzerima.(čisto predlog)

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Rašo 76 likes this.

9. #559
    Addicted Madridista's Avatar
    Dec 2016
    647
    Ne daju picke da se odlepim.. Protivnik do 70min nije imao sut u okvir gola. Zadnjih 10 minuta postize I gol I plus ima 2 zicera.. hahha jos sam mogao I da izgubim jebem im sve sto imaju

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    Crvena Zvezda, Rašo 76 and Kole22 like this.

647
    Danas jurimo 4-3 u gostima u ligi sampiona.. Protivnik je istog kvaliteta ali je sa levela nizeg sto znaci da on ima oko 126%.. prvi mec nije pratio a mnogo ga je sralo.. btw pre par sezona sam ga dobio u finalu super lige ne znam hoce li to uticati na ovaj mec?