Page 16 of 57 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    40% je bilo na 7*, u odnosu na 6*... Jedino ako sad nešto nisu promenili...

    Ajmo ovako... Pereda je F16 na 4*, odnosno F20 na 5*... Pretprošlu sezonu je završio na 121%, prošlu počeo na 101%, a završio na 125%... To znači da je u sezoni zaradio 24%... Od tih 24%, 19% je gurao kroz 6*, a 5% kroz 7*... 24% je tačno 6 kvaliteta... Igrač utakmice je bio 24 puta, možda je još jednom dobio skil poen iz poklona i 5 - 6 puta u toku sezone sam mu dao zeleni kofer, kada je razmak između dve utakmice bio 3 sata... Sve ukupno je tako zaradio oko 8% ili 2 kvaliteta... To znači da je regularno, samo trošenjem kondicije koja se sama dopunjava, zaradio 16% odnosno 4 kvaliteta... Na 5* on bi zaradio 20%, odnosno 5 kvaliteta... 4 je 20% manje od 5...
    Moguće da sam ipak ja nešto pogriješio, zaboravio sam činjenicu da dok sam trenirao na staroj verziji jedno vrijeme sam kupovao igrače od 5* (nordgeni), a kako sam se približavao najvišem levelu onda su bili od 4* i 3*. Ma zaboravilo se to, imam negdje te slike (na nekom dvd isprženo), sasvim je moguće da sam trenirao sa 4* na 5* ( na 4 su išli i do 175%, a na 5* do 120%).

    Treba to isprobat po novom, ali ne isplati se trenirat specijalnost ili poziciju igraču na 6*, iskreno ne isplati se ni igraču od 5*, ja sam to nekad radio samo sa igračima od 3* jer na takvo treniranje se ne troši mnogo i relativno se isplati.

  2. #152
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Momci, hoćemo da se malo igramo? Npr čiji igrač ima najviše "scorer points" (asistencije+golovi) ili je bio najviše puta igrač utakmice ili ima najviše žutih i crvenih kartona ili tako neka zezanja, dobija dres i grb po izboru iz prodavnice (ne oficijelne stvari). Samo glavni timovi. Ok Wolf, ti sva 3. Ali Kaskada samo jedan. 🤣🤣🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Dosta nam onih mini turneja, pa i ti podjebavaš 🤣🤣🤣.

  3. #153
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Kole, 4 treninga za bonus sa 32 na 40% su dovoljna. 6 za 24 na 40%. I to sve sa rezervama koje ni na klupi nisu, onih 10 igrača su dovoljna, i bez 2× za trening. Trebaju ti 4 D (DMC i GK se takođe računaju) i 4 MC,AM,ST. Znači 8 igrača je u stvari dovoljno

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ja koristim malo drugaciju filozofiju. Ja odradim trening za defanzivce oko 12%-13%, i napadacki trening oko 12%-13% gde su ukljuceni i prvi i drugi tim. U trecem treningu koristim samo rezerve i on je taj lagan kombinovani. Sa ta tri treninga podignem sa 32 na 40% bonus uz reklame. Na taj nacin mi ceo tim dobije minimum 28 treninga bitnih vestina po sezoni bez da trosim kofere na njih. Ako rasipam skilove stalno na ove kombinovane 6-8% igraci mi se ne razvijaju onako kako mislim da bi trebalo.

    Zbog toga me jebe sad to sto nemam opciju 2x bonus treninge uz reklamu jer moram koristiti te kombinovane treninge, plus dosta vise kondicije nepotrebno potrosim koju bi mogao da usmerim da bitne atribute. A zajebava me i to sto mi kratka klupa, nisam nadoknadio jos uvek broj igraca u timu jer sam desetak igraca prodao na kraju prosle.
    Rašo 76 and Madridista like this.

  4. #154
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    I nije sigurno da se stalno mijenja ID za oglašavanje kao što je admin napomenuo jer u tom slučaju može google da ti ne da reklame ili nagrade za iste. Postaneš sumnjiv.
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    ID top11, ne google. To ne savetujem nikome. Ako si mislio na moj post.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Aj mi objasnite sta ste mislili pod ovim? Ne kontam bas?

  5. #155
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Ja koristim malo drugaciju filozofiju. Ja odradim trening za defanzivce oko 12%-13%, i napadacki trening oko 12%-13% gde su ukljuceni i prvi i drugi tim. U trecem treningu koristim samo rezerve i on je taj lagan kombinovani. Sa ta tri treninga podignem sa 32 na 40% bonus uz reklame. Na taj nacin mi ceo tim dobije minimum 28 treninga bitnih vestina po sezoni bez da trosim kofere na njih. Ako rasipam skilove stalno na ove kombinovane 6-8% igraci mi se ne razvijaju onako kako mislim da bi trebalo.

    Zbog toga me jebe sad to sto nemam opciju 2x bonus treninge uz reklamu jer moram koristiti te kombinovane treninge, plus dosta vise kondicije nepotrebno potrosim koju bi mogao da usmerim da bitne atribute. A zajebava me i to sto mi kratka klupa, nisam nadoknadio jos uvek broj igraca u timu jer sam desetak igraca prodao na kraju prosle.
    Baš zbog toga imaj onu klupu i njih za bonuse, a ove što igraju pojedinačno možeš između utakmica po želji.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and Madridista like this.

  6. #156
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Aj mi objasnite sta ste mislili pod ovim? Ne kontam bas?
    Prošle ili pretprošle sezone je bio problem sa brojem reklama kod pojedinih menadžera. I onda su menjali Google ID u postavci mobilnih uređaja t.j. na Google nalogu. Ako se to često radi, onda Google može da ti banuje nalog.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #157
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Solidan pocetak, juce pobeda u derbiju i nereseno u LS, danas dve pobede, mnogo vazna pobeda u Kupu, protivnik malo kvalitetniji.



    Liga otprilike na nivou iz prosle:
    Hernan osetno jaci u odnosu na ostale, od mene jaci 8-9%, MKS, YNWA, Madridista, Saratov, Ches i ja svi u 2-3%, ostali nisu u konkurenciji.

  8. #158
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Liga zasad ide glatko, 2 krilna igrača od sekensen (Nikole) za po 5 tokena igraju bezprijekorno (Mike i Zaba, iako nisu najbolji faktor, pa eto koliko je to zapravo bitno). Još im ništa nisam istrenirao a kidaju. Hvala Nikola, revanširat ću se ja ako budemo igrali još koju godinu 🤣.
    Ide mi i defanzivna formacija 4-2-1-2-1, kontao sam vratit na V-stil kad nabavim još jednog MC, al dok igraju dobro i ovako neću dirat.

  9. #159
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kad god imam 2 krilna igrača uvijek mi se jedan izdvoji kao strijelac a drugi kao asistent, ovaj put je strijelac na desnom krilu a asistent na lijevom, dosad je bilo obratno.

  10. #160
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Prošle ili pretprošle sezone je bio problem sa brojem reklama kod pojedinih menadžera. I onda su menjali Google ID u postavci mobilnih uređaja t.j. na Google nalogu. Ako se to često radi, onda Google može da ti banuje nalog.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    E vidis to nisam znao, moracu da proverim nekako. Menjao sam Google ID povremeno jer mi se desavalo da mi da samo 4-5 reklama dnevno. To pokupio od nekog ovde sa foruma, mislio da je to u redu raditi.

Page 16 of 57 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast