Page 27 of 57 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #261
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Juče me je istrolovao u kupu, sa 3 gola posle kornera, ne može dve utakmice zaredom...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1afff.jpg
    Crvena Zvezda and Rašo 76 like this.

  2. #262
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Znam da je Dan zaljubljenih za dva dana, ali to ne znači da treba da me j.bu već od danas. 25% sam jači, on nije prisutan.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

  3. #263
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Prolaz dalje kao prvi u grupi, posle kiksa rivala... Utakmicu počeo sa AMC od 2*, da oseti malo travnati tepih u Humskoj...

    Attachment 95152Attachment 95153
    Kako u humskoj kad si gost?

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    Crvena Zvezda likes this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  4. #264
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Je li vam se desilo kada da vam 3igraca dobiju ocjenu 10?
    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-img_20180212_212140.jpg

  5. #265
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Nisi mogao da ostaviš napadača na krilu? Pa meni Barendilla, koji je MC MR ML igra po celom terenu, samo ne DC i ST... Malopre sam stavio DC na DR, a DMC na DC, samo zato što sam popizdeo na DR jutros...

    znam da napadaci na krilu imaju samo zuti trougao a ne crveni i secam se tvojih postova gde su tvoji igraci dobijali iste ako ne i bolje ocene nakon sto si ih prebacio na poziciju koju oni ne igraju, ali uvek cu se drzati toga da igrac igra samo na pozicijama koje pokriva.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #266
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Kako u humskoj kad si gost?

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ma to neki čobani, budale... Nemaju svoj stadion, pa su bili domaćini u Humskoj
    Rašo 76 likes this.

  7. #267
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Nisi mogao da ostaviš napadača na krilu? Pa meni Barendilla, koji je MC MR ML igra po celom terenu, samo ne DC i ST... Malopre sam stavio DC na DR, a DMC na DC, samo zato što sam popizdeo na DR jutros...

    znam da napadaci na krilu imaju samo zuti trougao a ne crveni i secam se tvojih postova gde su tvoji igraci dobijali iste ako ne i bolje ocene nakon sto si ih prebacio na poziciju koju oni ne igraju, ali uvek cu se drzati toga da igrac igra samo na pozicijama koje pokriva.
    Koji si ti konzervativac Btw, napadač može da igra na bilo kojoj AM poziciji... Jesi li kukao kako to je dosadna liga, sve ih dereš... Pa eto, probaj da ih dereš sa igračima van pozicije... Danas sam provalio da DC može da igra i na DMC poziciji, ranije nije moglo...
    Rašo 76 and lespa like this.

  8. #268
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kakva je ovo smejurija od igre... Gostovali smo kod prvog na tabeli, 16% je bio jači, mislio sam, stigao je kraj trolovanju u ligi, kad 'oćeš kurac Arboleda uvali gol posle driblinga, pa onda još jedan iz slobodnjaka... Ko zna da li bi protivnik dao i ovaj jedan gol, da nije ušao na poluvremenu... Mogli smo još najmanje 2 gola da damo, da AML stokilaš Ritas nije promašio dva zicera od 1000%... Barendilla je igrao na DL, pa sam ga pomerio posle na AML umesto Ritasa... Btw, prvi smo na tabeli, bez poraza za sada...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1affff.jpg
    Rašo 76, Madridista and lespa like this.

  9. #269
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    A evo i trol sastava Uniteda...

    AMR Arboleda, ST Iancu i GK Pavanello su skauti, prva dvojica skoro pa 7*
    MC MR ML Barendilla 5* i DL DC Gabriels 4* su isto stara garda, a tu je i MC ML Otzen 5*, poklon iz nemačke turneje...
    Ostalo sve boranija...
    DC Voli Bi Tra, DMC Medard i MC Vildozo igrači od 3*, kupljeni za preprodaju na pregovorima...
    GK Rašović, DC DL DR Marsh i DC Stadiiçiuc su omladinci od 2*...
    A tu su i stokilaši od 3* na pozicijama DL, DMC, MC, AML i ST...
    I svi se takmiče za mesto u timu, nema protekcije

  10. #270

Page 27 of 57 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast