Page 46 of 57 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 451 to 460 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #451
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Nastavlja se strahovlada u prvenstvu. Igrač utakmice da ne pominjem ko je.
    Sutra protiv 2. Odlučuje se prvenstvo. U 19. kolu.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and Madridista like this.

  2. #452
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Za sve koji pitaju za postavku protiv ove ili one formacije.
    Evo za ovu. 3W-1MC-4-2.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and Madridista like this.

  3. #453
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by PFC View Post
    Evo:

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Pošto me spičio grip i zaludan ležim, pogledao sam preko saveza tvoju ekipu. Ne znam tvoje resurse, ali sa ovakvim igračima možda te usere sledeće sezone da upadneš u lak žreb i nešto osvojiš.
    Ne znam ni da li si ih ovako kupio ili si ih sam trenirao ( žali Bože kofera).
    Imaš možda 3 igrača koja ti valjaju za sledećih par sezona. Sve ostalo rasprodaj. Kupi krajem sezone 4* na 75-79% igrače od 18 godina za po 1 token. Maksimalno 2 pozicije. I treniraj samo važne osobine.
    Npr tvoj DL ima skoro isti Q dodavanje i dribling (obe totalno nebitne) kao što je Q kondicije i brzine (obe važne). Njemu ne treniraš slalom dribling, već samo trku izdržljivosti. I još takvih igrača imaš.
    Ova tri možeš ostaviti, ako im je faktor do 21, a sve ostalo pod čekić.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista, PFC and Rašo 76 like this.

  4. #454
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Pošto me spičio grip i zaludan ležim, pogledao sam preko saveza tvoju ekipu. Ne znam tvoje resurse, ali sa ovakvim igračima možda te usere sledeće sezone da upadneš u lak žreb i nešto osvojiš.
    Ne znam ni da li si ih ovako kupio ili si ih sam trenirao ( žali Bože kofera).
    Imaš možda 3 igrača koja ti valjaju za sledećih par sezona. Sve ostalo rasprodaj. Kupi krajem sezone 4* na 75-79% igrače od 18 godina za po 1 token. Maksimalno 2 pozicije. I treniraj samo važne osobine.
    Npr tvoj DL ima skoro isti Q dodavanje i dribling (obe totalno nebitne) kao što je Q kondicije i brzine (obe važne). Njemu ne treniraš slalom dribling, već samo trku izdržljivosti. I još takvih igrača imaš.
    Ova tri možeš ostaviti, ako im je faktor do 21, a sve ostalo pod čekić.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Vidis slabo nekako vodim racuna o buducnosti tima. Usresredim se na trenutnu sezonu i tu sve staje. Ovde mi jedino desno krilo igra u prvoj postavi, ove nekako i ne treniram osim za bonus. A to je izgleda velika greska, sa gotovo indenticnim timom (doveden samo golman, levi bek i ofanzivni vezni) sam prosle sezone osvojio Ligu sampiona i sticajem okolnosti bio 2. ligi. Nekako mi je kup uvek bio baksuzno takmicenje gde mi je najveci plasman ⅛ finala. Hvala na izdvojenom vremenu i potrudicu se da uradim ovo sto ti kazes s tim sto bih ostavio i Milojevica (prezimenjak) jer decko bez obzira na moral i kondiciju gotovo svaki mec asistira, a jedini je napadac. Moze li slika tvog saveza pa da se sprijateljimo?

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Madridista and Rašo 76 like this.

  5. #455
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by PFC View Post
    Vidis slabo nekako vodim racuna o buducnosti tima. Usresredim se na trenutnu sezonu i tu sve staje. Ovde mi jedino desno krilo igra u prvoj postavi, ove nekako i ne treniram osim za bonus. A to je izgleda velika greska, sa gotovo indenticnim timom (doveden samo golman, levi bek i ofanzivni vezni) sam prosle sezone osvojio Ligu sampiona i sticajem okolnosti bio 2. ligi. Nekako mi je kup uvek bio baksuzno takmicenje gde mi je najveci plasman ⅛ finala. Hvala na izdvojenom vremenu i potrudicu se da uradim ovo sto ti kazes s tim sto bih ostavio i Milojevica (prezimenjak) jer decko bez obzira na moral i kondiciju gotovo svaki mec asistira, a jedini je napadac. Moze li slika tvog saveza pa da se sprijateljimo?

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Samo preko FB. Nismo isti server.
    Bob Rok

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  6. #456
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Samo preko FB. Nismo isti server.
    Bob Rok

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Jebao ih server

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  7. #457
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    E, ovo prvi put vidim. Lagana pobeda 4-0 uz potpunu dominaciju, a igrac meca moj golman sa ukupno jednom intervencijom.




  8. #458
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Odoše tokeni

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  9. #459
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Na koliko si trenirao ovog HasSella?

    I jedno pitanje za one koji su voljni odgovoriti
    Na koliko ste najvise procenata nabijali ekipu na pocetku sezone? Naravno, bez kupovine tokena. Onako..na suvo
    Ako ti je ekipa na početku sezone na 90%+, uvale ti ekipe na 100-105%... Ja obično startujem sa 85-88%...
    Rašo 76 and Madridista like this.

  10. #460
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    jbg, trebao si menjati Calabriu. ja u tim situacijama cekam drugo poluvreme pa menjam ali tebe je ovde algoritam pocastio u prvom poluvremenu. ali, dobro prcao je i protivnika sa povredom igraca koji je dao gol.
    Ma, Calabria je igrao dobro, dok nije popio drugi žuti... I ja obično menjam na poluvremenu, pogotovo ako je igraču ocena loša...
    Rašo 76 and Madridista like this.

Page 46 of 57 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast