Page 33 of 39 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast
Results 321 to 330 of 386
Like Tree853Likes

Thread: Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?

  1. #321
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Jucerasnji revans LS. Bilo je gusto, nisam stigao da ispratim mec, protivnik brzo anulirao prednost iz prvog meca 2-0, ali nekako uspeli na brzinu da izjednacimo. Na kraju poraz, ali prolaz dalje. Prvi put da izbacimo YNWA FC iz nokaut faze nekog takmicenja. Ubacili Tobiasa u prvu postavu, iako na samo 100% kvaliteta u dva meca ocene 9 i 8 . Nijednu nismo pobedili, pa mi nesto govori da ce ipak biti pravo pojacanje kada ga na pocetku sledece sezone dodatno unapredimo.




    Cccc, ish, ne dam



    Tobias Gras:

    Ako imate neku sugestiju, slobodno pisite gde da mu napucam jos 600 skilova. Ja mislio da na pocetku sledece ima oko 300 kondiciju i brzinu, 250-275 sutiranje i finis i ostatak da ide na dribling i dodavanje, bez treninga centarsuta. Od 40-100% uz dodatnu poziciju otislo oko 220 zelenih.
    Ovako ga budži.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22, lespa and Rašo 76 like this.

  2. #322
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    @PFC

    Nazalost, nismo na istom serveru i ne mozemo razmenjivati igrace.
    Da smo bili ranije prijatelji bili bi, ovako...

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  3. #323
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ovako ga budži.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Sta koristis za pozicioniranje? Video analizu?

    Bas gledao malopre tvoj tim preko saveza. Svaka cast za rezultate koje pravis ove sezone. Pogotovo u duelima sa mnogo jacima od sebe. Nekako mi sve skupa deluje kao prosecna ekipa, a gruvas kao lud i celu zvezdicu jace od sebe.

    Hasell je naravno klasa za sebe.

    Bravo za sezonu!
    Rašo 76 likes this.

  4. #324
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by PFC View Post
    Da smo bili ranije prijatelji bili bi, ovako...

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Jbg, ja imao nalog star sest godina i nikada nisam igrao sa tog naloga, aktivirao taj kada poceo da igram sa Palilulcem i prc nalozi nisu na istom serveru. A tu smo sa nivoima. Trazim nekog sa kim bih mogao da razmenjujem igrace i nivo dole i nivo gore... Ali bez uspeha za sad.

  5. #325
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    linija odbrane

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22 likes this.

  6. #326
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357



    gledam skilove ovom igracu i vidim da kreativnost nije napucana. e sad, da li je tvom igracu namesteno da igra odlicno bez obzira kako su mu nabijeni skilovi tj. ubo si talenta, ili krilnom igracu kreativnost nije bitna? ili je kreativnost bitna ali se zbog ostalih napucanih skilova taj nedostatak ne primecuje? jbg, kombinacija je dosta.
    el protiv svih ekipa igra dobro ili samo protiv napustenih / slabih ekipa u Ligi?
    Kole22 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #327
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Jbg, ja imao nalog star sest godina i nikada nisam igrao sa tog naloga, aktivirao taj kada poceo da igram sa Palilulcem i prc nalozi nisu na istom serveru. A tu smo sa nivoima. Trazim nekog sa kim bih mogao da razmenjujem igrace i nivo dole i nivo gore... Ali bez uspeha za sad.
    I ja sam imao jedan staaari nalog, Fk Partizan, osnovao ga 2013. Medjutim ne znam sta mi bi i obrisem ga 2015. I onda tako pola godine, i na kraju 2015. osnujem novi klub i dam mu ime po mom selu, samo na engleskom. I tako tu budem aktivan 3-4 sezone i prestanem da igram. Razlog - popravka telefona, a mrzelo me da ulazim na komp svaki dan. I tako batalim sve do decembra prosle godine kad sam video druga kako igra i nekako se pozelim i instaliram igricu ponovo i nastavim sa svojim klubom. I sad sam tu, 9. nivo, osvajao sam i prvenstva i ligu sampiona, dok sam u kupu najvise stizao do ⅛ finala. Sad krecem sa rekonstrukcijom tima gde cu dovesti mlade igrace i doterati tim bez brige kako zapoceti onu tamo narednu sezonu.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  8. #328
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post



    gledam skilove ovom igracu i vidim da kreativnost nije napucana. e sad, da li je tvom igracu namesteno da igra odlicno bez obzira kako su mu nabijeni skilovi tj. ubo si talenta, ili krilnom igracu kreativnost nije bitna? ili je kreativnost bitna ali se zbog ostalih napucanih skilova taj nedostatak ne primecuje? jbg, kombinacija je dosta.
    el protiv svih ekipa igra dobro ili samo protiv napustenih / slabih ekipa u Ligi?
    Ubija svuda. Vidiš i sam da rezultate protiv napuštenih ekipa ne postavljam. Nije zanimljivo.
    A on je očigledno igrač na kojeg naletiš jednom u 25 sezona. A za kreativnost me nervira što svi treninzi, gde se ona nalazi, imaju nešto što ne treba. Zato mu je mala.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  9. #329
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    linija odbrane

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ma nemoj linija odbrane, 50% kondicije mu ode na markiranje... Bolje igra glavom (kreativnost, pas, pozicioniranje + igra glavom, kao manje bitan atribut)... A ako ti igra kao AMR, onda ti pozicioniranje i ne treba...
    Kole22 and Madridista like this.

  10. #330
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Prvi meč polufinala, solidan rezultat bez obzira što nisam bio prisutan. Nešto odbrambenija postava i način igre i dovoljno za gol u gostima. Medjutim ovaj rezultat može biti veoma opasan ako se naredna utakmica ne odigra pažljivo.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

Page 33 of 39 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast