Page 34 of 39 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast
Results 331 to 340 of 386
Like Tree853Likes

Thread: Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?

  1. #331
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Prvi mec polufinala Lige Sampiona, bez mog prisustva, ishod: crveni karton i pobeda posle preokreta. Jedno mi nije jasno, moj AMC je dobio crveni i ostao sam preko 70 minuta sa samo tri igraca u polju protivnika ML-MR-ST i odbranom sa dva zadnja vezna. Zar nije to trebalo da bude hendikep za moj tim? Cini mi se da ste ranije govorili da ako ostanes sa samo 3 igraca u polju protivnika, gubis posed i sansu da pridjes golu?



  2. #332
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma nemoj linija odbrane, 50% kondicije mu ode na markiranje... Bolje igra glavom (kreativnost, pas, pozicioniranje + igra glavom, kao manje bitan atribut)... A ako ti igra kao AMR, onda ti pozicioniranje i ne treba...
    Verovatno cu koristiti neki miks treninga gde cu najvise moci da izvucem taj atribut.

    Mozda markiranje moze biti korisno, iako je nebitan atribut za krila? Npr kod taktike covek na coveka koju stalno koristim?

    Ja razmisljao 3x video analiza, 2x igra glavom, 1x linija odbrane ili tako nesto. U svim ima pozicioniranje, u prvom dobija 33% treninga, u drugom 25% i u zadnjem 50% za taj atribut. Od bitnih jos dobija kreativnost u dve varijante i pas u jednom. Od manje bitnih igru glavom, markiranje i hrabrost.
    Last edited by Kole22; 03-26-2018 at 01:14 PM.
    Rašo 76 and Madridista like this.

  3. #333
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Šta li nam je spremio nordeus za prvu od dve današnje protiv istog?
    Rašo 76, Madridista and Kole22 like this.

  4. #334
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Juče osvojen turnir, čekamo da nam upišu po 100T.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  5. #335
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I kako da juriš triplu, sem na varanje i obaranje kvaliteta pred sezonu? Protivnik nivo iznad sa vrlo zanimljivim rasporedom igrača.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22, Nemanja96 and Madridista like this.

  6. #336
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kad teško je, kad je loše i kada ti ne ide, tu je Hassell da me obraduje.
    Odličnih 3:3 za ostanak na +7.
    Do kraja prvenstva jedna potencijalna mina. Ali i 3 sigurna boda od člana saveza, po sistemu Terza-Vazura- Tole.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #337
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Liga: najgora sezona u istoriji. Tek cetvrto mesto, sa ocajnom realizacijom sansi. Titula davno izgubljena, a ni ulazak u borbu za trece mesto nije izvesno. Luftwaffe, jak ko zemlja, iako smo na istom kvalitetu, njegovih 4 ofanzivnih iz AM linije i napadacem su nestvarno dobri. Preko 4 data gola po mecu uz samo 7 primljenih na 20 meceva, sezona za primer. Jedini kiks je imao protiv nas. Ja sa druge strane ni bot ekipe ne mogu dobiti sa vise od 2-3 gola. Nije da nemam kvalitet, ali me troluje celu sezonu jer je Luftwaffe nestvarno dobar na svim pozicijama, a ja skromniji od njega u napadu, pogotovo na krilima. Morala je ta razlika nekako da se izrazi.



    Za koji dan igram snjim, i ako se plasiram u finale LS, bice to uvertira za finale gde me on vec ceka.
    U kupu je ispao od mog dzelata dve runde posle mene.

  8. #338
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pobeda u derbiju protiv direktnog konkurenta za titulu i sada je +8. pre samo 4 kola protivnik je imao +2 ali nije pobedio u zadnja 3 kola i ovim danasnjim porazom se po meni oprostio od titule.
    novajlija Friscanto , zbog koga sam se i vratio na formaciju preko krila, ima odlican pocetak u klubu.
    igrao sam na kontre i isplatilo se. poveo sam 2:0 i izdrzao do kraja jer je protivnik dao samo jedan gol. iskreno, bio bih zadovoljan i sa neresenim ishodom, jer mi je i +5 sasvim odgovaralo.

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture114.jpgSezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture115.jpgSezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture117.jpg
    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture116.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #339
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Nisam mogao ispratiti i izgubim. Šta ćeš.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    PFC, Madridista, Kole22 and 2 others like this.

  10. #340
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Prvi trofej ove sezone za Teleoptik, kup osvojen. U igri je i super liga, trenutno jednom nogom u finalu zbog pobjede 3:0 u prvoj utakmici

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-preuzmi.jpg

Page 34 of 39 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast