Page 36 of 39 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 351 to 360 of 386
Like Tree853Likes

Thread: Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?

  1. #351
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nava dobija žuti karton 8. put ove sezone, na 25 utakmica...

    Attachment 97139
    to i mene nervira. ranije je bio rizik ako ulozis dosta zelenih u igraca koji brzo napreduje da nece dobro igrati jer tako kaze nordeus, ali sada ima i ta glupost da je predodredjen da dobija cesto zute kartone.
    Mister, Madridista and Kole22 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #352
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Za ovu peticu Perede, da mi se napušite kurca nordeusovci... Dobijem 2-1 u prvoj, 30% jačeg, stavim bonuse za pobedu na max, svi igrači 99% kondicije, moral na max i na kraju, 6 igrača dobije ocenu između 5.1 i 5.7... Pereda 5.4, posle serije odličnih igara... McLister dobio ocenu 10 danas, a sada 6... Sviranje kurcu...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1aoo.jpg

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1aooo.jpg
    Mister, Madridista, lespa and 1 others like this.

  3. #353
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Neke utakmice se prosto ne mogu dobiti, kao da igrica zeli sama na silu da napravi neizvjesnost.

    Ja sam u ligi isto bodova sa prvim. I prije dva dana 0 0 do 80min sam igrao protiv ekipe 70% slabije. Do kraja 4 0...ali sam gorio. Cudo sta se promasuje. Situacije koje sam vec naucio da su u 90% golovi.

    Isto je bilo i u mecu protiv prvog na tabeli. Cudo sto sam promasio. On iz dvije situacije dva gola. Pobjeda i isto bodova na tabeli.


    Dosao sam i do jednog zakljucka interesantnog. Ove specijalnosti su bitne, ali su kurac ako igrac nema ocjenu za to sto treba. Bar kad je specijalnost za kornere u pitanju.
    Ove sezone sam dao 4 max gola is kornera. A igrac koji izvodi kornere ima specijalku, ali slab centarsut. U pitanju je desni bek. Dok sam sigurno dao oko 10golova iz "skracenih" kornera koje izvodi drugi igrac, koji je inace najbolji u ekipi i ima dobar centarsut.
    Rašo 76, Madridista, PFC and 1 others like this.

  4. #354
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Nisam juče imao vremena aktivno da pratim revanš. Naravno opet povreda, DMC ovaj put. Mašina ubacuje 2* zamenu i kreće sunovrat.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista, Kole22 and Steppenwolf like this.

  5. #355
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    83%, maksimalna cena od 110 mil za 26. nivo. 1 token. F19. Čekam nedelju da ga napucam sa jedno 150 kofera.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  6. #356
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Jos jedna prosecna sezona.. titula izmice uvek na neku glupost, stvarno nemam srece.. ocekujem kikseve u sledecem kolu posto se igra oko 4 ujutru, bonusi su tad slabi, ja sam svoju tekmu pomerio u normalno vreme iako igram protiv 13. al ne verujem vise nordeusu..

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Kole22 and lespa like this.

  7. #357
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    113
    Da li sam ja jedini ili je jos neko primetio da ekipa igra bolje kada ne pratis uzivo mec tj. nisi prisutan?
    Primera radi,iz licnog iskustva,pratio sam ekipu na 2 meca na pocetku sezone,jedan sam igrao nereseno(dao gol u 90 min,protiv duplo slabije ekipe od mene) i jos jedan koji sam izgubio(poveo i na kraju primio 2 gola od 40% slabije ekipe od mene) i od tada,evo do sada,kraj sezone,jos 2 utakmice ostale nisam pratio ni jednu utakmicu vise,dobio sam bukvalno sve,znaci sve utakmice pobede u ligu,sa izuzetkom poraza u kupu,finale,2 crvena kartona(ne pamtim kada mi se to desilo,ali eto,finale kupa,hvala igrici sto mi je pomogla)
    Pa ako neko zna mozda ili ima isto iskustvo,zbog cega je to tako?

  8. #358
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Nikola1 View Post
    Da li sam ja jedini ili je jos neko primetio da ekipa igra bolje kada ne pratis uzivo mec tj. nisi prisutan?
    Primera radi,iz licnog iskustva,pratio sam ekipu na 2 meca na pocetku sezone,jedan sam igrao nereseno(dao gol u 90 min,protiv duplo slabije ekipe od mene) i jos jedan koji sam izgubio(poveo i na kraju primio 2 gola od 40% slabije ekipe od mene) i od tada,evo do sada,kraj sezone,jos 2 utakmice ostale nisam pratio ni jednu utakmicu vise,dobio sam bukvalno sve,znaci sve utakmice pobede u ligu,sa izuzetkom poraza u kupu,finale,2 crvena kartona(ne pamtim kada mi se to desilo,ali eto,finale kupa,hvala igrici sto mi je pomogla)
    Pa ako neko zna mozda ili ima isto iskustvo,zbog cega je to tako?
    Nordeus ti reko, pazi, ovako cemo ove sezone, a sledece sezone ces morati da pratis meceve ili cemo ti naplatiti sve sto smo ti ove sezone dali.

  9. #359
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Sjajna uvertira pred sutrasnje finale Lige Sampiona. Pobeda u Ligi od cak 2-1 protiv bot ekipe na 59% kvaliteta. Kakva trol sezona, za anale.

    Meni je najslabija postava u ekipi na 91%, na punu postavu 28/28. Bio na 105% za ovaj mec.


    Mozda sam unistio timski duh posto i svoje bivse prvotimce jos drzim u rezervama. Dal da sve to rasprodam, imam skoro 20 igraca na 6* ili koji su blizu? Neka sugestija?
    Last edited by Kole22; 03-29-2018 at 08:30 PM.
    PFC likes this.

  10. #360
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Nordeus ti reko, pazi, ovako cemo ove sezone, a sledece sezone ces morati da pratis meceve ili cemo ti naplatiti sve sto smo ti ove sezone dali.
    Pa moze se reci da su mi naplatili tako sto su mi dali 2 crvena kartona u finalu kupa,koji cekam ne pamtim vise od kad..
    Cekam sledecu sezonu,pa videcu na sta ce da izadje i vrv kako ce mi naplatiti.
    Mada cisto me zanima da li se desavalo jos nekom tako nesto.

Page 36 of 39 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast