Page 30 of 49 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #291
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dva kiksa u nizu, protiv ekipa koje sam izuo u prva dva kola... Samo je napadač imao ocenu 6.9, svi ostali preko 7, a ipak smo poraženi...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1abbbbb.jpg
    lespa, Kole22, PFC and 1 others like this.

  2. #292
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Isprobao sam jednu sesiju treninga za ST Kutinja. Lik je dobio 15 skila za nebitne atribute sto je ravno 1% kvaliteta. Potrosio je 64% kondicije, znaci malo vise od 4 bustera. Za skok zvezdice pri ovom treningu bi mu trebalo nesto preko 80 bustera. Lol, meni je sve ovo potpuno sjebano. Mutanti sa mladim ekipama su pocasceni dominacijom u narednih desetak sezona jer ce lako podici kvalitet tima u odnosu na sve ostale.

    Ali ajde, jos je rano da se sudi.

    pa iskoristi dok još ima 21 godinu, nagruvaj mu atribute sa niskim procentima na 100% i penzionisaće se u tvom klubu. imam ja jednog AMC-a koji je na 8*, 21 god. pa ću ga testirati.
    Ja sam ga vec podigao na 140%, potrosio je oko 50 bustera od 129-140%. Pokusao sam razlicite sesije treninga uglavnom nebitnih vestina uz neke treninge koji su obuhvatali i snagu,brzinu,kreativnost,dribking,dodavanje,postav ljanje i igru glavom koji su bitni za ST. Ubedljivo najisplativija verzija treninga je ona koju sam izbacio. Na 4 bustera je dobijao izmedju 13-17 vestina ili u proseku oko 1% kvaliteta. U drugim sesijama do desetak atributa na 4 bustera. U zadnjoj sesiji iako je dobio 8*. nastavio je napredak slicnim tempom.

    Problem je sto ne znam kako ce ti novi skilovi uticati na njegov ucinak? Bitni atributi su i dalje najvazniji. Cimam se da ga podignem jos malo da ne ispadne posle jadac kada treba opravdati kvalitet na terenu. Odnosno da sve bude bacanje bustera uzalud.

    Testirao sam i Grasa 7*, pronasao sesiju gde je dobio 19 skilova na 4 bustera kondicije. To mu dodje oko 1.30% kvaliteta za jedan ciklus treninga. Brzinu ima 302% i ne da mu se da mrdne sa tog procenta.

    Nisam pametan u kom smeru da razvijam tim? Mada, zamorce moze biti Kutinjo jer ce sledece srzone napuniti 22. godine.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa likes this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  3. #293
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Nisam pametan u kom smeru da razvijam tim?

    imati 8 igraca za trening bonuse a sa prvom postavom raditi individualne treninge. a kada dodje smena generacije, ili nastaviti raditi individualne treninge što ne verujem da će iko od nas imati živaca za tako nešto ili menjati igrače svake sezone eventualno svake druge. ja sam bliži drugoj soluciji.
    Kole22 and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #294
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Casno ispadanje iz LS. Pokusali smo, ali nije vredelo, mnogo je jaci da bih ga dobio sa 3+ razlike. Jos me nijednom nije pobedio kada sam pratio mec, puuuf.

    A asistent je najjaci na poluvremenu.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    PFC, lespa and Rašo 76 like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  5. #295
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Casno ispadanje iz LS. Pokusali smo, ali nije vredelo, mnogo je jaci da bih ga dobio sa 3+ razlike. Jos me nijednom nije pobedio kada sam pratio mec, puuuf.

    A asistent je najjaci na poluvremenu.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Zato sam ja to iskljucio jos prije godinu dana, a i ove animacije na terenu, dobije loptu napadac1 na 1 s golmanom i vrati nazad stoperu??, pogasio sam sve, samo komentator tako mi je najrealnije
    PFC likes this.

  6. #296
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    Zato sam ja to iskljucio jos prije godinu dana, a i ove animacije na terenu, dobije loptu napadac1 na 1 s golmanom i vrati nazad stoperu??, pogasio sam sve, samo komentator tako mi je najrealnije
    Meni je on pomalo odmogao malopre, trebao sam po sredini da forsiram, a ne kombinovano pa krila.. Jbg.

    Inace, cesto mi pomogne u situacijama protiv slabijih ekipa kada jurim rezultat. Moze biti koristan. Barem je takvo moje uskustvo.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    PFC, Madridista and Rašo 76 like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  7. #297
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Casno ispadanje iz LS. Pokusali smo, ali nije vredelo, mnogo je jaci da bih ga dobio sa 3+ razlike. Jos me nijednom nije pobedio kada sam pratio mec, puuuf.

    A asistent je najjaci na poluvremenu.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Meni je ova izjava pomoćnika vređala inteligenciju u kupu, čak dovela u nedoumicu da se nije šta promenilo i ukinuo gol u gostima, sad više i ne čitam šta piše

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  8. #298
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Meni je on pomalo odmogao malopre, trebao sam po sredini da forsiram, a ne kombinovano pa krila.. Jbg.

    Inace, cesto mi pomogne u situacijama protiv slabijih ekipa kada jurim rezultat. Moze biti koristan. Barem je takvo moje uskustvo.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Najjača mi je fora kad trči kontra - napad i nekontrolisano lopta stigne do golmana, kao da se zabije u njega.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Kole22 likes this.

  9. #299
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Stanje na polusezoni.. cilj dupla kruna..

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-screenshot_4.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  10. #300
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Ovde isto cilj dupla kruna mada ce biti malo teze, Čerti 116% ali je tradicija na nasoj strani..

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-screenshot_4.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

Page 30 of 49 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast