Page 28 of 49 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 271 to 280 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #271
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    dobio sam odgovor od podrske ( Mia).
    u pitanju je sturo i konfuzno objasnjenje da je nelogicno da igrac ima jednu osobinu 3000% a drugu 1% i da to nema veze sa pravim fudbalom. dalje kaze da ce moj igrac sa razvijenom vestinom i dalje moci da razvija tu osobinu ali da ce to kostati mnogo vise novca nego do sada.

    Ja to tumacim na sledeci nacin. Dakle, sto mu je veci procenat skila sve ce teze taj atribut biti razvijan. dakle, izbegavati vezbe sa razvijenim atributima a to znaci da ce morati da se rade individualni treninzi.
    Takodje, ovim nas prakticno teraju da razvijamo sve atribute jer ce tako igrac pre podici kvalitet tj. dobiti zvezdicu. ili da posle svake sezone menjamo igrace. stvar je licnog izbora svakog menadzera.
    ali, to je kod treninga gde cemo mi birati koje vezbe radimo sa igracima. sta je sa tekmama? da li ce igrica tu davati prednost atributima sa slabijim procentom ili vec razvijenim atributima? po meni, obe solucije su lose. dobijas vise skilova ali na nebitnim atributima ili mnogo mnogo manje skilova na atributima koji su preko 150%.
    vidim ja da cu menjati igrace posle 1-2 sezone.
    Sve je to ok i legitimno sa njihove strane, hoce od svojih skauta da naprave vanserijska pojacanja da podstaknu potrosnju i da zaustave prejeftine mutante koji kostaju samo par stotina bustera. Ovim ce i konkurenciju u takmicenjima podici na visi nivo, barem kod mene na nizim nivoima. Odnos cene tokena i njihovih prihoda od 100 odgledanih reklama je preveliki za toliku razliku u korist mutanata. Sve je to legitimno sa njihove strane, ali....


    Samo mi nije jasno, zasto ne kazu svima kada ce nam propadati treninzi? Da li je to na +50% bitni nebitni, da li je to na +100%,+150%,+25% +200% itd. Pa prvo sto moras uraditi jeste da upoznas celu zajednicu sa promenom i da to definises, das neke smernice. Kada sam poceo igru, imao sam spreman vodic za svaku stavku u igrici da bih je sto pre razumeo. Ovo sto rade mi samo govori da je doslo vreme da se ide u penziju sto se TE tice. I da ih covek casti jednom jedinicom na marketu zbog prevremenog penzionisanja.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa and Madridista like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  2. #272
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Nije limit 200%. To je neka ideja da maksimalna razlika bude između atributa bude 200%.
    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    A kod mene recimo je 100 max razlika izmedju atributa, ma i manje ...propadaju skilovi samo tako...

  3. #273
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Izvukoh Modrića i Ljajića...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-luka-modri-.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-adem-ljaji-.jpg
    PFC likes this.

  4. #274
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Sad odigrah derbi kola čiji sam termin pomerio zbog nekih obaveza. Protivnik se ipak pojavio, skautirao sam ga i pročitao još pre dva dana i danas ovo zatvorio. Jannut ubedljivo igrač prvenstva.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  5. #275
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Moj neki zakljucak oko ovih treninga. Baziran na nekom testiranju ova dva dana.


    Prije je bio slucaj da napredak opada kad igrac dostigne 100% pa 120% pa 140%.
    Sada to nema veze apsolutne. Nije vise povezano sa ukupnim napretkom igraca, nego sa ocjenama. Samo mi je nejasno gdje su ti pragovi padanja napretka postavljeni.


    Ja sam trenirao ove niskre ocjene igracu od 155%. I on po treningu dobija skilova kao da je ispod 100% kvaliteta. Pricam o skilovima koji su jako niski.
    Dok trening razvijenih skilova kad radum on prakticno ne dobije nista.

    Bilo bi lijepo kada bi nam Nordeus napisao pragove i za koliko opada napredak kad igrac dostigne odredjen kvalitet u nekom skilu.
    Kole22, lespa and Madridista like this.

  6. #276
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Na polusezoni rezultati dobri.
    U prvenstvu sam zaseo na čelo tabele.
    Kup ispali, ali ok. Nije važno.
    Liga šampiona skoro obezbeđen prolaz dalje.
    Savez osvojio juče turnir. Još 72 boda za opstanak u platini.
    Ciljevi su 12. titula u nizu i što je moguće više bodova u savezu. U LŠ mi je svejedno šta će biti.
    Ton igri i dalje daje Hassell.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Last edited by Crvena Zvezda; 04-16-2018 at 02:45 PM.
    Kole22, lespa, Rašo 76 and 1 others like this.

  7. #277
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Na polusezoni dominantni, samo jedan remi uz fenomenalnu gol razliku. Dosta timova je odlicno, ali iskocili nekako u odnosu na ostale. Galaxy je razbio Luftwaffe u zadnjem kolu 4-0 za izbijanje na drugo mesto. Bice zanimljivo snjim u polufinalu Kupa.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Crvena Zvezda, lespa, PFC and 2 others like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  8. #278
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pobedio u prvenstvu lako sa 3:0. prvi gol iz penala i kompletirao zadatak. naravno, proverio kreativnost igracu pre nego sto sam preuzeo nagradu. sve ispalo OK.

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture444.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #279
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pobedio u prvenstvu lako sa 3:0. prvi gol iz penala i kompletirao zadatak. naravno, proverio kreativnost igracu pre nego sto sam preuzeo nagradu. sve ispalo OK.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture444.JPG 
Views:	21 
Size:	75.8 KB 
ID:	98622
    Meni svirnu jedan penal u celoj sezoni. I svirnuće ga kad ovo prođe

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Kole22 and lespa like this.

  10. #280
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by PFC View Post
    Meni svirnu jedan penal u celoj sezoni. I svirnuće ga kad ovo prođe

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Promeni ime kluba u Real sa Nišave ili FK CZ

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 28 of 49 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast