Page 29 of 49 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 281 to 290 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #281
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ovo je strašno. Poraz od 9. Bot mi uzme 4 od 6 bodova.
    *Treća fotka je 1. kolo

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    PFC, Rašo 76 and lespa like this.

  2. #282
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Promeni ime kluba u Real sa Nišave ili FK CZ

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Hm hm realni smo nešto

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  3. #283
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by PFC View Post
    Hm hm realni smo nešto

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Uvek bio. Znaš kako, neko nekada da gol iz gol-auta, neko trojku sa klupe. Sve to zavisi samo od 2 slova, V ili T.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    PFC and Madridista like this.

  4. #284
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Za 13 sezona, ne znam da l' je jednom ili dvaput promašio penal... Nabijte ovaj vaš event sebi u dupe...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1ab.jpg

  5. #285
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Protiv glavnog favorita i najjače ekipe u ligi, do pobede posle kornera... 11% je bio jači... Wiesner da pobednički gol i padne mu moral u žuto... Jedite bre govna...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1abb.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1abbb.jpg
    Kole22, Rašo 76, lespa and 1 others like this.

  6. #286
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Lik je zakucan na 9. mesto, tim mu je samo na 91%, aktivan je, ali zalutao kod nas... Prvi mec 3-1, drugi 4-2. Iako je boranija za nas, odigrao je dva odlicna meca. I ostalima nije daleko da otkine koji bod.

    Btw, pre 4-5 dana, tim mi je bio na 117%, od promene treninga jos ni 1.5% nismo nabili u kvalitetu. Pre promene od 0.8%-1% napretka na dnevnom nivou prvog tima zavisno od intenziteta treninga. Dobijam skilove na mecevima, a na treninzima dosta redje jer ne cimam se oko individualnih treninga. Izgleda da je tacno sta je neko zapazio ovde, faktori vise ne zavise od zvezdica kvaliteta nego od ocena za atribute. Onako odoka, Cutino 7* napreduje kao lud kada mu forsiram nebitne atribute. Kao da je na 4* a ne na 7*. Jel jos neko to zapazio?

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Rašo 76, lespa and Madridista like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  7. #287
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Da se nadovezem. Isprobao sam jednu sesiju treninga za ST Kutinja. Lik je dobio 15 skila za nebitne atribute sto je ravno 1% kvaliteta. Potrosio je 64% kondicije, znaci malo vise od 4 bustera. Za skok zvezdice pri ovom treningu bi mu trebalo nesto preko 80 bustera. Lol, meni je sve ovo potpuno sjebano. Mutanti sa mladim ekipama su pocasceni dominacijom u narednih desetak sezona jer ce lako podici kvalitet tima u odnosu na sve ostale.

    Ali ajde, jos je rano da se sudi. Slede fotke:

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  8. #288
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Petarda protiv poslednjeg na tabeli... I dalje 10 bodova iza prvog...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1abbbb.jpg
    Rašo 76, Madridista and PFC like this.

  9. #289
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Izgleda da je tacno sta je neko zapazio ovde, faktori vise ne zavise od zvezdica kvaliteta nego od ocena za atribute. Onako odoka, Cutino 7* napreduje kao lud kada mu forsiram nebitne atribute. Kao da je na 4* a ne na 7*. Jel jos neko to zapazio?

    Pa, pošto neće da izbace bilo kakav info možemo samo da nagađamo ili da sami provaljujemo preko treninga. Ja sam mislio da su napravili promenu da atributi koji nisu nagruvani će napredovati kao i do sada, a da su usporili napucane atribute i to po principu što su napucaniji to je sporije. Ali sam ipak mislio da ako igrač ima recimo 7* da će i nebitni / manje razvijeni atributi napredovati u skladu sa kvalitetom. dakle, što je veća zvezdica, sporiji je napredak po atributima, bez obzira koliki je procenat tog atributa. ali sada više nisam siguran. znači, moguća je varijanta u kojoj igrač ima 8*, ali ako mu treniraš atribute koji su recimo 20%, napredovaće kao lud. zanimljivo.
    to je baš velika promena.

    kakvi klošari, uvedu ovako veliku promenu bez bilo kakve najave!
    Crvena Zvezda likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #290
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Isprobao sam jednu sesiju treninga za ST Kutinja. Lik je dobio 15 skila za nebitne atribute sto je ravno 1% kvaliteta. Potrosio je 64% kondicije, znaci malo vise od 4 bustera. Za skok zvezdice pri ovom treningu bi mu trebalo nesto preko 80 bustera. Lol, meni je sve ovo potpuno sjebano. Mutanti sa mladim ekipama su pocasceni dominacijom u narednih desetak sezona jer ce lako podici kvalitet tima u odnosu na sve ostale.

    Ali ajde, jos je rano da se sudi.

    pa iskoristi dok još ima 21 godinu, nagruvaj mu atribute sa niskim procentima na 100% i penzionisaće se u tvom klubu. imam ja jednog AMC-a koji je na 8*, 21 god. pa ću ga testirati.
    PFC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 29 of 49 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast