Page 5 of 49 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #41
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Argentinac Calabria je napustio Celtic posle 6 sezona... Sa klubom je osvojio 7 trofeja... Dobar igrač, ali je sporo napredovao... F19 na 4*...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvv.jpg
    lespa, Madridista, Kole22 and 1 others like this.

  2. #42
    Newbie
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Kada imas tim koji zavrsava sezonu sa preko 110% moze da te zreba sa lvl-up timovima ili ako si po rezultatima prevazisao menadzere sa svog nivoa. To je kod mene postalo gotovo uobicajeno jer unazad sezonama zavrsavam izmedju 115-120%. Nemoj misliti da nemas nikakve sanse. Obicno su dosta nezgodniji mecevi protiv 10% slabijih nego protiv 10%-ak kvalitetnijih jer te cesto mogu potceniti.

    Imas moju temu u tutorijalima i vodicima ,,Potencijali igraca na osnovu trzisne vrednosti" koja ti moze pomoci da pronadjes najbolje igrace na transfer listi.

    PS. Ako ne oboris kvalitet, iako ponovis nivo, opet te moze zrebati sa lvl-up timovima. Moja ti je preporuka da samo nastavis da gruvas tako i ako mozes uci u borbu za ligu, ne odustaj. Ja sam lvl 9, ako smo na istom serveru mozda mozemo menjati igrace. Imam neke veterane koji bi kidali na tvom nivou ali i neke mlade talente koji nisu u planu za prvi tim, a tebi bi legli samo tako.
    Pa moj prvi tim je sastavljen od 19 do 21 godine svi kupljeni sa 18g sad su na 106% ali bustere stekam, samo trening i utakmice.
    Ocekujem da zavrsim sezonu sa oko 120% i to da mi bude podloga za sl sezonu. I sledece necu kupovati igrace niti trositi bustere samo suv kvalitet 😁 a onda krece remont celog tima. 5 sezona jedan isti tim nije lose.
    Madridista and Kole22 like this.

  3. #43
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Donguzman View Post
    Pa moj prvi tim je sastavljen od 19 do 21 godine svi kupljeni sa 18g sad su na 106% ali bustere stekam, samo trening i utakmice.
    Ocekujem da zavrsim sezonu sa oko 120% i to da mi bude podloga za sl sezonu. I sledece necu kupovati igrace niti trositi bustere samo suv kvalitet a onda krece remont celog tima. 5 sezona jedan isti tim nije lose.
    Ako ti lepo napreduju i pametno treniraš, moći će sigurno 6-7 igrača do 27-28 godina da ti igraju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22 and Madridista like this.

  4. #44
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jedva dobih 7% slabijeg... Tek kad sam AMC Peredu i ST Bembena pomerio udesno i odvukao mu štopere, AML Kwedi je to rešio sa 2 gola... Ne znam koji je kurac igračima... Danas u LŠ samo jedna šansa u 1. poluvremenu, sada u ligi samo 3...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvvvvv.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvvvvvv.jpg

  5. #45
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Razbucah 10% jačeg u LŠ... Povreda MC već u šestom minutu, a na klupi samo AML i ST, plus defanzivci od 3*... Ubacim ST i nastane haos...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvvv.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvvvv.jpg

  6. #46
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Docekan F19 na AMR poziciji. Kupljen na 67% za 3T, istrenirana specijalnost i druga pozicija, do 100% kvaliteta potroseno oko 170 kofera ako se ne varam.

    Merio sam mu koliko ce kondicije potrositi od 80% do 100% i ovaj je rekorder. Potrosio je 67 kofera +4 kondicije za skok zvezdice. Ukupno 1009 kondicije. Zver za trening, jos samo da se pokaze na terenu. Jos je slab za neki vanserijski ucinak.

    Rašo 76, lespa and Madridista like this.

  7. #47
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Znao sam da će nas oduvati...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvvvvvvv.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avvvvvvvvv.jpg

  8. #48
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Nisam imao povrede skoro citavu proslu sezonu. I onda poceh da gradim stadion. Izgradnja traje 10 dana. Evo je proslo 8 dana. Na svaki mec na mojem terenu imao sam povredu.
    Slucajnost ili ne?

  9. #49
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Slucajnost.

  10. #50
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ljudi, kada igrac ima dve ili tri pozicije, da li nesto znaci kada mu je prva recimo ML/AML, tipa da se bolje snalazi na toj poziciji?

    To sam zapazio kod moja dva krila:
    Gras je ML/AML

    a Chavasco je AMR/MR


    Inace, Chavasco od 100 do 120%, potroseno 94 zelenih, ispada okruglo 40% slabiji napredak u treningu u odnosu na 5*. Ne ocekujem od njega bum, posto je slabiji od Grasa, ali i (ST) Kutinja. Ako mu ne budu isli slobodnjaci, Gras ce preuzeti tu ulogu.
    Last edited by Kole22; 04-04-2018 at 10:23 AM.
    lespa likes this.

Page 5 of 49 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast