Page 4 of 49 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #31
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvi protivnik Partizana u ligi... Već sam izgubio volju... Sad iz inata ima da tankujem, dok ne budem najjači u ligi, u nekoj od budućih sezona...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1auuuu.jpg

  2. #32
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Op prc. Rekoh ja juče, jedna briga manje u sezoni. Sada mogu da se proser.....
    Posle 2:2 kod kuće, pobeda u revanšu. U drugom poluvremenu me je stisnuo samo tako. Nisam centar prešao. U 89' Hassell postiže ovosezonski prvenac za pobedu sa 40 metara i definitivno rešava meč. Odbrana na odličnom nivou.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  3. #33
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Prvi protivnik Partizana u ligi... Već sam izgubio volju... Sad iz inata ima da tankujem, dok ne budem najjači u ligi, u nekoj od budućih sezona...

    Click image for larger version. 

Name:	1auuuu.JPG 
Views:	46 
Size:	32.4 KB 
ID:	97666
    ne mora nista da znaci. ako ne bude bio aktivan, neces ga ni primetiti.
    zato ja vise ne gledam protivnike kad se formira Liga, jer kvalitet nista ne znaci samo aktivnost.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #34
    Newbie
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    11
    Kvalitet ekipe mi je 105% i zanimljivo mi je da sam u ligi sampiona proveravajuci kvalitete rivala jedino ja lvl 7 svi ostali su lvl 8??? I u kupu ih ima vise sa lvl 8 nego 7 inace prosle sezone katastrofa kvalitet mi je na kraju bio 124% u ligi 3 mesto u kupu 2 runda i u LS osmina.
    Tako da ove sezone tankujem u ligi u kupu da probam da ga osvojim jos nemam kup a u LS da probam 3 da budem u grupi i da osvojim superligu.
    A sledece mora tripleta.

  5. #35
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ne mora nista da znaci. ako ne bude bio aktivan, neces ga ni primetiti.
    zato ja vise ne gledam protivnike kad se formira Liga, jer kvalitet nista ne znaci samo aktivnost.
    Ima Wolf da ga oplevi na kontre i katanac ko zeka šargarepu.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa and Madridista like this.

  6. #36
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Donguzman View Post
    Kvalitet ekipe mi je 105% i zanimljivo mi je da sam u ligi sampiona proveravajuci kvalitete rivala jedino ja lvl 7 svi ostali su lvl 8??? I u kupu ih ima vise sa lvl 8 nego 7 inace prosle sezone katastrofa kvalitet mi je na kraju bio 124% u ligi 3 mesto u kupu 2 runda i u LS osmina.
    Tako da ove sezone tankujem u ligi u kupu da probam da ga osvojim jos nemam kup a u LS da probam 3 da budem u grupi i da osvojim superligu.
    A sledece mora tripleta.
    Kada imas tim koji zavrsava sezonu sa preko 110% moze da te zreba sa lvl-up timovima ili ako si po rezultatima prevazisao menadzere sa svog nivoa. To je kod mene postalo gotovo uobicajeno jer unazad sezonama zavrsavam izmedju 115-120%. Nemoj misliti da nemas nikakve sanse. Obicno su dosta nezgodniji mecevi protiv 10% slabijih nego protiv 10%-ak kvalitetnijih jer te cesto mogu potceniti.

    Imas moju temu u tutorijalima i vodicima ,,Potencijali igraca na osnovu trzisne vrednosti" koja ti moze pomoci da pronadjes najbolje igrace na transfer listi.

    PS. Ako ne oboris kvalitet, iako ponovis nivo, opet te moze zrebati sa lvl-up timovima. Moja ti je preporuka da samo nastavis da gruvas tako i ako mozes uci u borbu za ligu, ne odustaj. Ja sam lvl 9, ako smo na istom serveru mozda mozemo menjati igrace. Imam neke veterane koji bi kidali na tvom nivou ali i neke mlade talente koji nisu u planu za prvi tim, a tebi bi legli samo tako.

  7. #37
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Izvucena i liga, pogodili kao prstom u *ovno

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-liga.jpg

  8. #38
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Već posle prve utakmice, kada se protivnik provukao, znao sam kako će da se završi revanš, golom za 0-2 u zadnjih 5 minuta... Još kad ti Nordeus, od svih igrača, povredi golmana, a rezervni ti van klupe, spreman za prodaju... Oba gola primamo posle kornera... U 62. minutu protivnik brani slobodnjak Arboledi (to bi bio gol broj 400, da ga je dao)... U tom trenutku brani 5 od 5, u prvoj utakmici odbranio 7...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1atttttt.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1attttttt.jpg

  9. #39
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    10% jači protivnik je nagužen, ni kriv, ni dužan... Arboleda stiže do cifre od 402 gola!!!

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1auuuuu.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1auuuuuu.jpg

  10. #40
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jedva do pobede protiv Mirze... U prvom poluvremenu smo imali samo jednu šansu, pa sam krila gurnuo na AMC pozicije...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1av.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1avv.jpg

Page 4 of 49 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast