Page 73 of 82 FirstFirst ... 23637172737475 ... LastLast
Results 721 to 730 of 811
Like Tree2085Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?

  1. #721
    Newbie
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Čim ti je kondicija na 65%, znači da je odigrana. A ako nemaš mogućnost da izabereš igrača kao poklon, e to znači da si ili izgubio ili igrao nerešeno.
    Nije odigrana, nego sam pokretao 2 puta, i kad sam usao treci put bilo je toliko. Inace nakon prvog izbacivanja usao sam u igru odmah i pokrenuo sledeci mec. Valjda ne mogu da pokrenem mec, onda izadjem iz igre, udjem ponovo i pokrenem opet drugi mec? Hoces da kazes da mogu da igram 2 meca u isto vreme?
    Last edited by Miljan94; 05-24-2018 at 03:41 PM.

  2. #722
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Miljan94 View Post
    Nije odigrana, nego sam pokretao 2, i kad sam usao treci put bilo je toliko. Inace nakon prvog izbacivanja usao sam u igru odmah i pokrenuo sledeci mec. Valjda ne mogu da pokrenem mec, onda izadjem iz igre, udjem ponovo i pokrenem opet drugi mec? Hoces da kazes da mogu da igram 2 meca u isto vreme?
    Ne može da se igraju 2 meča istovremeno. Kolika ti je bila kondicija pre mečeva? Puna?

  3. #723
    Newbie
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    12
    Da bila je puna...

    Naravno da ne moze dva meca u isto vreme, to je bilo ironicno pitanje.

    Ali vidi, ja sam se nakon prekida prvog mec ulogovao opet u igru i imao mogucnost da omah pokrenem novi mec, tj. nije se nastavio onaj prethodni i ako je bio tek neki 50ti minut. Na kondiciju nisam tada ni obratio paznju. Tada sam pokrenuo taj drugi mec i opet me izbacila igra. Kada sam usao treci put, tada sam video da je kondicija ta koja je.

  4. #724
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Razbijem prvog u subotu i priđem na bod... A onda sledi trolijada u sledeća 4 kola, 3 poraza i jedva 2-0 protiv zadnjeg na tabeli... Danas dobijem trećeg, koji je u subotu bio 12 bodova iza, nije čak ni bio treći, a danas 3 boda iza... Pogledajte samo utakmice prva dva tima, čime se Nordeus služi...

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1e.jpg

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1eeee.jpg

  5. #725
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Ono kad asistent kaže da "terorišemo protivničku odbranu", u prevodu znači "Nećeš majčin sine dati više nijedan gol do kraja"... Naravno, prvi je dobio utakmicu, koju nije zaslužio da dobije...

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1ee.jpgSezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1eee.jpgSezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1eeeeee.jpg
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1eeeee.jpg

  6. #726
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Ovom pobedom je titula gotovo džepu.
    Utakmica dobijena na čistu taktiku.
    Četvrti gol je pravo remek delo.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  7. #727
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Biće gusto. Dve mine za kraj ostale. Ali 13-tu po redu, a 23-ću ukupno, možemo polako slaviti.

  8. #728
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Na pamet mi ne pada više ovo govno da igram, kurca mi se napušite hoštapleri!!!

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1eeeeeee.jpg
    Rašo 76 and Kole22 like this.

  9. #729
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Nakon prošlosezonske naivnosti, da se ne zatvore sve tekme do kraja , ove je sve odrađeno po PS-u.
    Igrač sezone AMR Jara, dok AML Françoise postaje prvi igrač sa 500+ utakmica i time sebi obezbeđuje garantovano mesto u srcima navijača i u timu do penzije.
    Posle 29. sezona i 36 trofeja u vitrinama, Delije odlaze na višemesečnu pauzu. Biće samo u savezu aktivne.

  10. #730
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Miljan94 View Post
    Da bila je puna...

    Naravno da ne moze dva meca u isto vreme, to je bilo ironicno pitanje.

    Ali vidi, ja sam se nakon prekida prvog mec ulogovao opet u igru i imao mogucnost da omah pokrenem novi mec, tj. nije se nastavio onaj prethodni i ako je bio tek neki 50ti minut. Na kondiciju nisam tada ni obratio paznju. Tada sam pokrenuo taj drugi mec i opet me izbacila igra. Kada sam usao treci put, tada sam video da je kondicija ta koja je.
    Pošalji mi tvoj ID da se prijavi developerima

Page 73 of 82 FirstFirst ... 23637172737475 ... LastLast