Page 9 of 57 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 564
Like Tree1374Likes

Thread: Sezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?

  1. #81
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Hvatam poslednji voz da malo nabudzim Cvetkovica da izgura jos bar 3 sezone. Oko 60 zelenih otislo za napredak od 12%. Cilj je da mu postavljanje bude bar 220%, a ostali gde stanu. Jbg, skupo...
    Ako ima neko neku ideju koje sesije da furam, rado cu isprobati savet?



    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    A da probas Hold the line?

  2. #82
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Atributi, taktika, aktivnost, bonusi. Ali bez atributa, dzaba aktivnost ako te protivnik sije u tom segmentu. Imaces mnogo manje sansi iako ne bi bio bez sansi naravno.
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Šta onda igra ulogu?Možda atributi?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    mAsTeR06 likes this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  3. #83
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Preko 150% prosek, izadje skupo. Mada videcu, nesto cu morati da odradim.
    Quote Originally Posted by NekoIzMase View Post
    A da probas Hold the line?
    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  4. #84
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Šta onda igra ulogu?Možda atributi?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    4 meseca visiš na forumu i ono najbitnije nisi shvatio. Prosečan kvalitet ekipe je relativna stvar. Kupiš skaute za po 69 tokena i na 116% ti je prosek. Dođe Kole sa njegovih 98% i oplevi te ko Poljaci šparglu. Zašto? Pa zato što njegov Chivas ili kako već i onaj diler Gras, sve po 200+% tamo gde treba. A tvoji skauti po 130% maksimalno.

  5. #85
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Optimista...

    Sezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?-1chhhhhhh.jpg
    mAsTeR06, Madridista and lespa like this.

  6. #86
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    4 meseca visiš na forumu i ono najbitnije nisi shvatio. Prosečan kvalitet ekipe je relativna stvar. Kupiš skaute za po 69 tokena i na 116% ti je prosek. Dođe Kole sa njegovih 98% i oplevi te ko Poljaci šparglu. Zašto? Pa zato što njegov Chivas ili kako već i onaj diler Gras, sve po 200+% tamo gde treba. A tvoji skauti po 130% maksimalno.
    Dobro,lakše malo

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  7. #87
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Veze ovo nema sa individualnim kvalitetom... Klasično skriptovanje... A da ne pričam što su me uvalili u ligu sa timovima od 130-140%... Biće tankovanja i drugu sezonu zaredom...

    Sezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?-1ci.jpgSezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?-1cii.jpgSezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?-1ciii.jpg
    mAsTeR06 and Crvena Zvezda like this.

  8. #88
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Dobro,lakše malo

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Što se tiče ovoga što si rekao za atribute,tako nije bilo u mom slučaju.Prošle sezone sam bio trećeplasirani u Ligi.
    U 4 meča sa prvoplasiranim i drugoplasiranim imao sam 3 poraza,iako sam bio jači,iako sam pratio sve utakmice,iako su bonusi bili na 10%,iako su kondicija i moral bili na max,iako je moja formacija counter za njihovu,IAKO NIKO OD NJIH NIJE IMAO IGRAČE ISTRENIRANE NI PRIBLIŽNO KAO MARADONA I MBAPPE KOJI JE TADA BIO SJAJAN,sad su mu malo opali skilovi zbog nove sezone,a nisam ga ni trenirao.Svaki put su me pobjeđivali iako su im timovi bili sacinjeni od upravo tih nekoliko skauta sa lošim skilovima o kojima ti govoriš.

    Moj zaključak je da će biti kako Nordeus bude svirao.Nekad atributi mogu da prevagnu,ali vjeruj mi da Nordues da oprostiš jebe sve redom svojim algoritmom.

    Pogledaj samo šta se dešava Steppenwolfu sezonama...

    Ja ne treniram Maradonu zato sto vjerujem da su atributi ključni,oni jesu važni ali je glavni razlog da mi duže traje,pošto ima taj X Faktor,kao tvoj Hassel na primjer.

    Da je tako kako ti kažes Kole22 bi sa svojim klubom stalno osvajao sve žive pehare zato što rijetko ko ima igrače sa takvim atributima,ovim putem svaka mu čast za tako istrenirane igrače i svaka mu čast za to sto sve prati studiozno i temeljno.

    Po mom mišljenju:većina stvari je estetika iako atributi i aktivnost mogu da prevagnu.

    Još ovo imam da kažem,ja sam u drugoj sezoni imao AMR i AML koji su imali 30 godina i nikakve atribute.Zajedno su te sezone postigli skoro 100 golova i osvojio sam trostruku krunu.Ovo je za rubriku vjerovali ili ne,ali tako je.

    NE ŽELIM DA OVIM POSTOM IZAZOVEM SVAĐU,OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE,MOŽDA NISAM U PRAVU.

    Pozdrav!





    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  9. #89
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    4 meseca visiš na forumu i ono najbitnije nisi shvatio. Prosečan kvalitet ekipe je relativna stvar. Kupiš skaute za po 69 tokena i na 116% ti je prosek. Dođe Kole sa njegovih 98% i oplevi te ko Poljaci šparglu. Zašto? Pa zato što njegov Chivas ili kako već i onaj diler Gras, sve po 200+% tamo gde treba. A tvoji skauti po 130% maksimalno.
    Što se tiče ovoga što si rekao za atribute,tako nije bilo u mom slučaju.Prošle sezone sam bio trećeplasirani u Ligi.

    U 4 meča sa prvoplasiranim i drugoplasiranim imao sam 3 poraza,iako sam bio jači,iako sam pratio sve utakmice,iako su bonusi bili na 10%,iako su kondicija i moral bili na max,iako je moja formacija counter za njihovu,IAKO NIKO OD NJIH NIJE IMAO IGRAČE ISTRENIRANE NI PRIBLIŽNO KAO MARADONA I MBAPPE KOJI JE TADA BIO SJAJAN,sad su mu malo opali skilovi zbog nove sezone,a nisam ga ni trenirao.Svaki put su me pobjeđivali iako su im timovi bili sacinjeni od upravo tih nekoliko skauta sa lošim skilovima o kojima ti govoriš.

    Moj zaključak je da će biti kako Nordeus bude svirao.Nekad atributi mogu da prevagnu,ali vjeruj mi da Nordues da oprostiš jebe sve redom svojim algoritmom.

    Pogledaj samo šta se dešava Steppenwolfu sezonama...

    Ja ne treniram Maradonu zato sto vjerujem da su atributi ključni,oni jesu važni ali je glavni razlog da mi duže traje,pošto ima taj X Faktor,kao tvoj Hassel na primjer.

    Da je tako kako ti kažes Kole22 bi sa svojim klubom stalno osvajao sve žive pehare zato što rijetko ko ima igrače sa takvim atributima,ovim putem svaka mu čast za tako istrenirane igrače i svaka mu čast za to sto sve prati studiozno i temeljno.

    Po mom mišljenju:većina stvari je estetika iako atributi i aktivnost mogu da prevagnu.

    Još ovo imam da kažem,ja sam u drugoj sezoni imao AMR i AML koji su imali 30 godina i nikakve atribute.Zajedno su te sezone postigli skoro 100 golova i osvojio sam trostruku krunu.Ovo je za rubriku vjerovali ili ne,ali tako je.

    NE ŽELIM DA OVIM POSTOM IZAZOVEM SVAĐU,OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE,MOŽDA NISAM U PRAVU.

    Pozdrav!

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  10. #90
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Dobro,lakše malo

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Jbg, zaboravih ovoga da turim "".
    mAsTeR06 likes this.

Page 9 of 57 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast