Page 29 of 33 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 281 to 290 of 326
Like Tree396Likes

Thread: Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?

  1. #281
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Taj igrač je skoro pa gotov jer nebitni atributi su skoro na 100%. Ideja koju koristim je da kupujem igrače od 59% i jednu ili 2 sezone guram samo bitne atribute bez potrošnje kofera a treću sezonu kad mu nebitni padnu baš nisko onda prvo treniram samo bitne dokle može da se trenira tako (do 140% dalje se ne isplati) a onda uz pomoć nebitnih treniram bitne do 200%. To se znalo odmah čim su makli da se mogu trenirat mutanti. Stalno tako napola poprave nešto, nikad do kraja.
    Ma ja sam to njima odmah rekao na supportu, kad su promenili, ali su glupi k'o ponoć... Čim sam video da igraču brže skače "overall", kad trenira sve nebitne atribute, nego kad trenira sve bitne, sve mi je bilo jasno...

  2. #282
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    E, ali vidi sad ovo... Ako odradiš 10 treninga 6 x "Skill drill", poveća ti atribute ukupno za 12%, a od toga samo 6% ide na bitan atribut "Heading", a po 3% na nebitne atribute... Ako odradiš 10 treninga 6 x "Video analiza", poveća ti atribute ukupno za 10% (tih 2% razlike može biti posledica proseka preko 100%), ali 8% ide na bitne atribute, a samo 2% na "Creativity"... A ako odradiš 10 treninga 6 x "Zagrevanje", digne ti atribute ukupno za 6% (opet može da bude posledica toga što je prosek preko 120%) i svi idu na bitne atribute...

    Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vo.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1voo.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vooo.jpg

  3. #283
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    E sad samo ostaje pitanje, da li veću ulogu igra "overall" igrača, ili svaki atribut za sebe... Imao sam igrače gde su neki atributi bili baš visoki, preko 300%, neki atributi prosečni, pa se nisu pretrgli od dobre igre... Neki drugi igrači opet obrnuto, sa kreativnošću na 50-60% imali su gomilu asistencija i igrali dobro...

  4. #284
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Da je ovo normalna igra taj vaš trud bi imao neke koristi i logike ali kad vam čike iz Nordeusa izrežiraju tekmu sve to vaše pada u vodu.
    Nažalost ali tako je

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  5. #285
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    E sad samo ostaje pitanje, da li veću ulogu igra "overall" igrača, ili svaki atribut za sebe... Imao sam igrače gde su neki atributi bili baš visoki, preko 300%, neki atributi prosečni, pa se nisu pretrgli od dobre igre... Neki drugi igrači opet obrnuto, sa kreativnošću na 50-60% imali su gomilu asistencija i igrali dobro...
    Mislim da kod treniranja, zapravo, nije u pitanju aritmetička sredina procenata atributa koje treniramo. Stekao sam dojam da se radi o aritmetičkoj sredini zvjezdica atributa koje treniramo. Ako je neki atribut recimo na 60% oni ga računaju kao 4* a neki drugi na 100% računaju kao 6* i onda aritmetička sredina je 5*. Zapravo nisam siguran, al nije to ni bitno, uglavnom takvo treniranje bitnih atributa uspijeva i sigurno daje rezultate na utakmicama, samo treba posložiti i sve ostale bitne faktore a na neke nemamo nikakvog uticaja i tu nam nordeus prosipa folove realne igre gdje i Levante može da pobijedi Barcelonu i ostala sranja tipa "nije nam bio dan" ili "naši igrači nisu bili dovoljno motivisani".

  6. #286
    Rookie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    135
    Jaci sam od protivnika 6-7% kup sam ozgubio 3:0 , da li je Nordeus odlucio da mi da Ligu i LS ili samo jedno ili mozda nista to cu vidjeti danas jer dvije utakmice odlucuju o dva trofeja
    A njegova formacija retardirana

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

  7. #287
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    2 koda, prvi je za 4 zelena boostera, drugi za 4 plava.

    SuperCup2019
    CleanSheets

  8. #288
    Rookie Јуниор ВРС's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Република Српска
    Posts
    96
    Što mene ta 4-4-2 formacija kod protivnika zajebava, skoro uvijek izgubim.
    A kad je ja igram isto.

  9. #289
    Rookie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Јуниор ВРС View Post
    Što mene ta 4-4-2 formacija kod protivnika zajebava, skoro uvijek izgubim.
    A kad je ja igram isto.
    Ma ja sam 442 i jaci od protivnika 6-7% ali dzabe izgubio sam jednom u ligu i jednom u kup a gledaj njemu retardiranu formaciju...A gubio sam od likova od 19-39% i sta da ti pricam izrezirali su dobro

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

  10. #290
    Rookie Јуниор ВРС's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Република Српска
    Posts
    96
    Te formacije kao kod njega su postale česte, dosta ih srećem.
    Glupo izgledaju, ali vjerovatno daju rezultate.

    Ma, šta da ti kažem, nabio me u ovoj sezoni čovjek 8:2 i to još ja poveo 0:2, dominirao u posjedu, pratio sam utakmicu on nije i jbga.
    Sa najjačom ekipom sam treća pozicija, možda slučajno izbijem na drugu, ali mi nije ni bitno.
    Last edited by Јуниор ВРС; 03-29-2019 at 12:00 PM.
    Todor25 likes this.

Page 29 of 33 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast