Beograd
    Posts
    11,542
    Partizan, za razliku od Celtica, prolazi dalje... Veze s mozgom igra nema...

Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vggg.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vgggg.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vggggg.jpg

11,542
    Jebem li vam retardiranu majku!!! 9 odbrana, sve vam jebem!!!

Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vgggggg.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vggggggg.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vgggggggg.jpg

3,734
    Nikad mi neće biti jasno što se mučim u ligi prvaka iz sezone u sezonu, igraju za 100% slabije, jebo ih engine

5. #235
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Posts
    3,734
    Jedan engine za ligu, drugi za kup, treći za LŠ i EL, červrti za saveze, retardi nam prave da nam je zanimljivo.

6. #236
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Posts
    3,734
    Ako nisam ušao u utakmicu čim je počela odmah ide kazneni trol sa 2 gola u 2 minuta iz 2 šuta. Vrlo realno igru napraviše kretenosi.

Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nema to veze sa ulaskom u utakmicu... Meni uvaljuju rane golove, gledao, ne gledao... A uvek počinjem defanzivno i prvo što udarim je defanzivni boost +5%...

11,542
    Nisam gledao utakmicu, jer su je uvalili u isto vreme kad i ligašku Celtica... Na 7.42 odigramo 2-2... Njemu samo 2 igrača dobila ocenu 7.0+... Napušite mi se kurca retardi!!!

870
    Sinoc odigrana utakmica LS, lagana pobjeda nad prvim pratiocem bez obzira na slabu realizaciju ( 40% ) i osigurano prvo mjesto u grupi.

U eliminacionoj fazi, protivnik je jedan od ova dva tima, igraju medjusobno u zadnjem kolu.
    MNK Kaskada, lespa and Steppenwolf like this.

10. #240
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Posts
    3,734
    Morat ću počet opet igrati prijateljske, nema onih +4% za MoM ali dobije se 1 zeleni kofer i igrači napreduju na utakmicama. Kontam ako igram sa 10 rezervi i 1 bitnim igračem onda ga oporavim sa onim 1 zelenim a ovi ostali budu ubačeni sa klupe čim utakmica počne i igraju bez kondicije (samo nemogu počet utakmicu sa 0% kondicije).