Page 45 of 48 FirstFirst ... 354344454647 ... LastLast
Results 441 to 450 of 473
Like Tree510Likes

Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

  1. #441
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Znaci, ocena ne utice vec kvalitet igraca I raspored skilova kod odredjenog igraca.
    E sad, moguce je da nordeus pravilnije tj. Efektivnije trosi kondiciju tj. Rasporedjuje skilove nego kada mi uradimo grupni trening. Naravno, tu se vec ulazi u fazu nagadjanja jer su totalno netrasparentni po pitanju funkcionisanja t11.
    I dalje funkcioniše po principu one linije kao na staroj verziji za punjenje osobine, samo je ne prikazuju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Todor25, lespa and Rašo 76 like this.

  2. #442
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ovdje nakon osvojenog Kupa mrtva utrka za titulu. Kulminacija slijedi u zadnjem kolu kada ce se vjerovatno odlucivat prvak jer igram sa prvim, jedina nerjesena nam je međusobno. Bit ce zajebano. Danas sa pola gasa uvjerljiva pobjeda. Ajmo po 4 ligasku titulu i trecu duplu ove sezone.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

  3. #443
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Napušite mi se kurca, majku vam jebem retardiranu!!!

    Iz 3 šuta u okvir da primimo 3 gola, sve vam jebem!!! 17 sezona čekamo na finale i sad ovo!!! Jebo vam pas mater po sred pičke kurvinske!!!

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1ut.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1utt.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uttt.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1utttt.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uttttt.jpg

  4. #444
    Rookie Јуниор ВРС's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Република Српска
    Posts
    96
    Gubim do 85 i tad izjednačujem na 1:1.
    Produžetci bez golova i na penale nekako dobijam.
    Neće nešto da mi postavio sliku probaću poslije.
    Moj tim 115% a protivnički 110%
    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-img_20190426_103954.jpg

  5. #445
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Treba dodati i godište igrača. Sa 32 godine svaki trening je maltene izlišan. Jedino gde dobijaju su utakmice.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Da, to najvažnije sa godinama zaboravim da napomenem ali ti si tu da me podsjetiš. Star i istreniran na treningu slabo ide (neki nikako) i jedini način da ih dodatno malo poguraš su prijateljske utakmice. E sad koliko to je pitanje koliko su dobri bili prilikom kupovine i provjere faktora koliko brzo napreduju.

  6. #446
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Treba dodati i godište igrača. Sa 32 godine svaki trening je maltene izlišan. Jedino gde dobijaju su utakmice.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    32 godine??? Ja ne treniram ozbiljno nijednog igrača sa 22+, a već sa 26+ me totalno zabole šta ću da mu stavim da trenira... Šta da gubim vreme na igrača kome treba 4 sezone da skoči zvezdicu, bez budženja... Ovima od 30+ treba 8 sezona...

  7. #447
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Celtic po prvi put osvaja Super ligu... Andela rešava utakmicu sa 2 gola... Od 23. minuta sam bio prinuđen da menjam formaciju, jer je startni MC bio suspendovan, a rezervni se povredio, pa je ušao ST Boltaev... Nisam hteo 4. MC da ubacijem, ima samo 4*...

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1utttttt.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uttttttt.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1utttttttt.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uttttttttt.jpg
    lespa likes this.

  8. #448
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Na putu zaboravim na utakmicu i klasična trolčina. Nekome sam se zamjerio zbog jezika pa bi najradije da me nema na forumu. Ništa od Viajpi statusa, mogu samo u elitu na 3000 postova.
    Ako je istina da si se nekome zamerio zbog jezika, neka taj jede govna!
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #449
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Jos jedno jebanje od strane nordeus debila. Dva kola u nizu kiksam od jazavaca i sad cu i sutra kiksat protiv fenjerasa i ostat bez titule. Ovo samo u nordeusu ima. Komedija. Sreca u nesreci da je pratnja kiksala pa nam je sutra i bod dovoljan.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

  10. #450
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Jasno je meni sve to oko napredovanja igraca u smislu godina, rasporeda skil poena po osobinama i tome slicno, mene je samo zanimalo da li dobra ocena a to je najmanje osmica, daje nesto extra u smislu skil poena. OK, niko od vas misli da ima ikakve veze.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 45 of 48 FirstFirst ... 354344454647 ... LastLast