Page 19 of 48 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 473
Like Tree510Likes

Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

  1. #181
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I to veliki Wolf ...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #182
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Ako je nekome jasno sta su uradili nek pojasni i nama smrtnicima.

  3. #183
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sranje od ažuriranja usred sezone po običaju. 100 puta smo se žalili na ta ažuriranja usred sezone i boli njih stojko za to, eto mi ludi.

  4. #184
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Uloženo 900 kofera u tim i desetorici iz prve postave bele dignute na minimalno 140%. Sada je prosek 106%. Ostao još MC da se odradi i do kraja sezone nema više treninga. Ide se na štek.
    Grupnu fazu LŠ završavamo na prvom mestu 2 kola pre kraja

  5. #185
    Newbie
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Naravno da gledamo klipove. To ti je 25 komada za štek i 15 komada na igrače direktno. Dovoljno za oporavak između utakmica.
    Vidiš da svi skoro kupujemo za relativno mali broj tokena igrače. Retko ko od nas daje za više igrača po 30+ tokena. Za jednog ok, ali samo ako baš treba. Čekaš malo na pravu ponudu.
    Ne verujem da neko od nas ubacuje živu lovu u igru. Skupljanje tokena ide kroz saveze. Nađi neki savez koji je 1. zlatna ili platina. To ti je 50-100 tokena po sezoni. 35 dobijaš ugovorom i još nekih 20 može da se dobije na dnevni poklon za logovanje.
    Do pre 2 sezone smo svi mi prodavali igrače na pregovorima i tu se moglo lako 50 i više tokena dobiti. Nakupuješ po 18 godina sa 3-4* za po 1 token, odrade se do 59%, 79% bez ulaganja kofera i stavi im se da rade novu poziciju ili specijalnost. Početkom sezone kreću da pljušte ponude. Po igraču dobiješ 5-6 i više tokena.
    Sada su pregovori samo u poslednjoj sedmici sezone, tako da je skoro nemoguće doći do gore navedene cifre.
    I svi mi igramo po 3 i više godina. Neko i tankuje sezonu dve i samo skuplja resurse. Onda se grune u igrače, koji ostaju po nekoliko sezona, a za to vreme skupljaš za sledeće.
    Sve u svemu, ništa za sezonu dve.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Hvala ti puno brate. Po tvom bih mogao 40 videa dnevno da odgledam za kofere? Mn se cini da nema bas 40.

  6. #186
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Lukaku View Post
    Hvala ti puno brate. Po tvom bih mogao 40 videa dnevno da odgledam za kofere? Mn se cini da nema bas 40.
    Ima 35, zezno se kolega malo . 25+10. Možda on u Njemačkoj ima 40, neznamo to

  7. #187
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Lukaku View Post
    Hvala ti puno brate. Po tvom bih mogao 40 videa dnevno da odgledam za kofere? Mn se cini da nema bas 40.
    A možeš i staru verziju da kloniraš pa gledaš i tamo klipove. Onda imaš 50 za štek

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #188
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ako sam dobro skapirao zadnji apdejt, naterace nas da treniramo isključivo sa prvom postavom. Sranje...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #189
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ako sam dobro skapirao zadnji apdejt, naterace nas da treniramo isključivo sa prvom postavom. Sranje...
    Zatežu sve više da bi se što manje štekovali koferi i tokeni

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    lespa likes this.

  10. #190
    Newbie
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    A možeš i staru verziju da kloniraš pa gledaš i tamo klipove. Onda imaš 50 za štek

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Joj nzm ni kako to da uradim. Svjdn valjda mi je dovoljno 35. Hvala vam obojicii
    MNK Kaskada likes this.

Page 19 of 48 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast