Page 29 of 48 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 281 to 290 of 473
Like Tree510Likes

Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

  1. #281
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Јуниор ВРС View Post
    Kako vi napadate ovu formaciju ispod?
    Izgubio sam dvije utakmice u kupu protiv nje, iako sam jača ekipa i imam ekstra dobra krila.
    Nisam mu mogao pera odbit a izmjenjao sam više formacija.

    Što izgleda gluplje to veće probleme pravi.
    Attachment 121218
    Kad ne znaš šta ćeš, staviš istu formaciju kao i on...

  2. #282
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Napušite mi se kurca za neizvršenu izmenu!!! Pet jebenih puta sam pomerao igrače i ništa!!!

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vd.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vdd.jpg

  3. #283
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Za razliku od juče, na kraju nije bio trol protiv boranije... Taman sam jednog MC zamenio, povredi se drugi, a nemam ih 4... Sisajte mi đoku!!!

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1veeeeeeeeeeeee.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1veeeeeeeeeeeeee.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1veeeeeeeeeeeeeee.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1veeeeeeeeeeeeeeee.jpg

  4. #284
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U ligi mnogo remija i dalje ponavljam da kako ko dođe do prve pozicije tako ga nordeus zatroluje, ovaj put mi to odgovara jer sam zaostao par bodova. Ako bude odlučivala gol razlika na kraju onda osvajam na kraju. Sutra igraju Zak vs Vučica i to mi odgovara, Zak je tu negdje moj kvalitet 145% a Vučko 157% pa vidjet ćemo. Liga prvaka, ozbiljno me trola, kao da moram da igram kroz sredinu sa AMC i bez krila (takav utisak imam otkad igram top eleven, neki drugi engine u ligi šampiona, nekad sam mislio da je do bonus nagrada ali to je sve na max nekoliko zadnjih sezona, dakle nije to u pitanju). Kup ide mnogo bolje, vidi se i formi i broju golova mog 7* napadača Zabe (najslabiji po kvalitetu, ali najbolji po bitnim osobinama). I u zbiru sva 3 takmičenja Zaba najbolji u svemu pored svih igrača od 8* i 9* koje imaju konkurenti. Dečki ovdje je paklena konkurencija i ovo ne bih nikome poželio, još da su nam spojili server sa Nijemcima, Turcima i Italijanima onda bi to bila nemoguća misija, ovako bar poneki tanjir i bar 1 trofej a omjer uloženog i dobijenog je sranje totalno. Nordeus nema sluha kad im se kaže da je ovo sa levelima nije fer i da treba da prave takmičenja po primjeru saveznih utakmica gdje su bitni procenti a ne leveli.

  5. #285
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Bacio sam dodatnih 220 zelenih na trećeg MC da mogu da igram svoju formaciju 3-2-3-2 jer me V-stil zeza u zadnje vrijeme. Sa 60% na 120% i spec, zasad toliko, do kraja sezone možda na 140% a trebat će mi i DL i AMC sa dodatnom pozicijom ali nisam još odlučio. Idu koferi ko djeca iz škole, godinu dana skupljo da bih za 2-3 sezone sve slupao, ludilo

  6. #286
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Kada se protivnik ne vidi na terenu, Nordeus obavezno pokloni neki gol iz prekida, da učini revanš neizvesnim...

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vddd.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vdddd.jpg
    Rašo 76 and Crvena Zvezda like this.

  7. #287
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Facebook prs'o...

  8. #288
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Facebook prs'o...
    Čudo im i za to nisi sve po spisku

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  9. #289
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Čudo im i za to nisi sve po spisku

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Evo, prođe mi utakmica, ne mogu da se ulogujem, jer su sve ekipe povezane sa FB nalogom... Nataknem na kurac i FB, što ne radi i Nordeus, što Top 11 ne može da funkcioniše nezavisno...

  10. #290
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Evo, prođe mi utakmica, ne mogu da se ulogujem, jer su sve ekipe povezane sa FB nalogom... Nataknem na kurac i FB, što ne radi i Nordeus, što Top 11 ne može da funkcioniše nezavisno...
    Mobilna verzija može

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 29 of 48 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast