Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Oct 2016
    Hamburg
    2,733
    Biće trka u dvoje do kraja sezone. Lik je smešan, navija stalno protiv mene u prvenstvu. Infantilno do maksimuma.
    Junior igrač dosadašnjeg dela sezone. Samo u LŠ nije strelac takmičenja

Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa, MNK Kaskada and Rašo 76 like this.

2. #302
    Rookie Јуниор ВРС's Avatar
    May 2014
    Република Српска
    96
    Nijesam ja igrač ničega.

Koji je to ciganluk da navijaš u svakoj utakmici protiv najvećeg konkurenta, gnjida.

3. #303
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Apr 2018
    679
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Junior igrač dosadašnjeg dela sezone. Samo u LŠ nije strelac takmičenja.
    Ja sam imao jednog takvog pre ovih tumbanja servera. Sad sam dobio lika koji mi je poslao zahtev za prijatelja a onda na dan prvenstvene utakmice zakazao prijateljsku sa mnom da bi mi spremio counter, naravno odma je pao delete sa liste

Salje on povremeno zahtev opet, ali bezuspesno.

4. #304
    Oct 2016
    Hamburg
    2,733
    Najveća fora, meni po 15 i više navijača, protivnik nije nji prisutan. +40% kao za posed i on stiska podršku protivniku. Mislim i tako da ta podrška ništa ne znači, sem da se ispoštuju "prijatelji", ali meni bi bilo stvarno glupo da tako nešto uradim. Na početnim novima sam uvek za konkurente navijao, bar kada je neko aktivan, da bude zanimljivo

5. #305
    Apr 2018
    679
    Isti slucaj, ja kad mi igraju 2 "prijatelja" ne navijam ni za koga.
    lespa likes this.

6. #306
    Oct 2016
    Hamburg
    2,733
    A ovog pe*era, što tankuje prvenstvo, a meni ubacuje najboljih 11, sada sam zahvaljujući genijalnom algoritmu, ispeglao i u LŠ.

7. #307
    Pro Rašo 76's Avatar
    Jun 2017
    Doboj
    870
    Nisam pratio utakmicu u LS i malo sam rizikaovao ( postavio sam leptir formaciju - 3N-2-2-2-1 ) ali kada puste da jacina i kvalitet tima u odnosu na protivnika dodju u prvi plan,
    tada je i pobjeda sigurna bez trzavica. U revansu opusteno.

Steppenwolf and MNK Kaskada like this.

8. #308
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Mar 2015
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    3,734
    Kod mene tog ciganluka sa navijanjem ima na sve strane. Pustim ja to par puta, a kad prevrši mjeru onda udaram kontra navijanje i kad vide da ja umijem biti naporniji od njih onda prestanu. Al mi je najsmješnije kad neko počne da navija za mene a inače me nemože smislit, samo da bi trećem napakostio

9. #309
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Golman se povredi u 84. minutu, ne zamenim ga, a ne uračunaju mu "clean sheet"... Mrš bre u 3PM...

lespa and Madridista like this.

10. #310
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Kako da igraš protiv manipulatora, kada mu i Nordeus pomaže... Prvo te unakazi sa 2 žuta kartona u 2 minuta... Pa te skriptuje u napadu, gde promašiš zicere, koje bi i Stivi Vonder pogodio... Osim gola posle kornera, protivnik nema nijednu šansu na hajlajtsima, 60 minuta, a onda mu Nordeus pripomogne sa crvenim kartonom...

Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccc.jpg