May 2014
    Република Српска
    96
    Pomoćnik je bože sačuvaj.
    Kaže: "protivnik će ciljati na našeg najslabijeg igrača" a taj najslabiji je moj rezervni golman i ponudio mi neku mrlinu od 27 godina, moj prvi golman bolji duplo.

Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa, Rašo 76 and MNK Kaskada like this.

4. #314
    May 2014
    96
    Mamicu im, uništitiše me kartonima.
    Lijevo krilo koje mi je najbolji igrač fasova u zadnje dvije utakmice žute kartone.
    Rašo 76 likes this.

5. #315
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Celtic je, od početka sezone, na samo jednoj utakmici dao 4 gola, ostalo sve sića... A gledam kako pretioci večeras, k'o iz pičke, daju 4-5 golova u izjednačenim utakmicama... Mi jedva 1-0, protiv 12. na tabeli, uz prosečnu ocenu 7.58... Mrš stoko...

Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccccccc.jpg

6. #316
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Prođosmo dalje, ali mi ide na kurac ovo uporno držanje utakmica neizvesnim, od strane Nordeusa, kada protivnik nije prisutan...

11,542
    Jebem li vam retardiranu majku u pičku, i vama i vašem event-u!!! 9 igrača mi dobije osmice, a izgubim 0-1, protiv ekipe kojoj od 4. minuta povređen igrač, ne menja ga 120 jebenih minuta!!! Samo sekun pre primljenog gola iz slobodnjaka, mom igraču odbrani slobodnjak!!! Mrš stoko retardirana, mater vam jebem raspalu!!! 120 minuta lik igra sa 2 igrača u zadnjoj liniji, majku vam jebem prokletu!!!

Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccccccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccccccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccccccccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccccccccccccccccc.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 04-16-2019 at 02:21 PM.
    MNK Kaskada and Madridista like this.

10. #320
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Retardirana igra mi 4 boda izbija, protiv 16% i 14% slabijih ekipa, tako što primamo gol posle izmene u 85. minutu!!! Džabe menjam ST sa DMC!!! Mrš stoko retardirana!!! U dve utakmice primimo 4 gola od boranije, a 4 primimo u ostalih 13 utakmica!!! Jebem vam mater!!!

Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vccccccccccccc.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1vcccccccccccccc.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 04-16-2019 at 03:25 PM.