Page 49 of 71 FirstFirst ... 39474849505159 ... LastLast
Results 481 to 490 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #481
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    36
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Nemoj da se nerviras, bice bolje, pokusaj da ovo igras onako iz zezanja. I jos vise nemas potrebe da se nerviras jer si izgubio od klasicnog Scout Buyera..ko zna koliko je pare bacio da bi napravio ovakav tim
    Ma ok to brate, ali ovo http://forum.topeleven.com/top-eleve...html#post90674 , sta kazes za to ? meni se uvek to desava, uvek gubim od jaci a cesto i oni koji nisu usli ni 2 puta a ja kao budala ustajem u 6 da uzmem neki igrac... e jebt stvarno ne shvatam ovo

  2. #482
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Petar_4 View Post
    Ma ok to brate, ali ovo http://forum.topeleven.com/top-eleve...html#post90674 , sta kazes za to ? meni se uvek to desava, uvek gubim od jaci a cesto i oni koji nisu usli ni 2 puta a ja kao budala ustajem u 6 da uzmem neki igrac... e jebt stvarno ne shvatam ovo
    Znam kako se osecas, to se i meni cesto desava, nekad me sezona nacisto ubije da se ne sastavim, kao npr ova sto se tice lige: Svaki mec 3+ promasaja gubio sam 2 puta od timova koji se jedva bore da predju nivo i verovatno izgubio titulu u ligi...

    Samo ti nastavi i nemoj da kupujes igrace ovako, organizuj se, skupljaj cele sezone tokene i onda kupi prva 3 dana sezone igrace...Tad je najbolja ponuda Srecno!

  3. #483
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    Koliko je ovo realno???Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-1.jpg

  4. #484
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by nikola2512 View Post
    Koliko je ovo realno???Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	12 
Size:	80.7 KB 
ID:	6992
    Pa sta ti je tu cudno? To je bio sut koji je golman zakacio malo ali se lopta odbile u gol, zar se to ne desava u fudbalu?

  5. #485
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    jeste, kao sto kaze, da mi je odbrambeni igrac izbacio lotpu u aut,a ono korner za protivnika i primim gol...
    ozbiljno pocinjem da se smejem na baljezgarije koje se desavaju...
    NTNK je potpuno upravu, veci random od ovoga nema...
    Kad imam 10-ak ocena slabijeg protivnika, onda je ok, sve drugo je uzas!
    Bacam pare ko budala, od pocetka od kako igram sam vecito drugi iako sam uvek imao najjaci tim u ligi... prosle sezone sam cak i ostao u istoj!

  6. #486
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by nikola2512 View Post
    jeste, kao sto kaze, da mi je odbrambeni igrac izbacio lotpu u aut,a ono korner za protivnika i primim gol...
    ozbiljno pocinjem da se smejem na baljezgarije koje se desavaju...
    NTNK je potpuno upravu, veci random od ovoga nema...
    Kad imam 10-ak ocena slabijeg protivnika, onda je ok, sve drugo je uzas!
    Bacam pare ko budala, od pocetka od kako igram sam vecito drugi iako sam uvek imao najjaci tim u ligi... prosle sezone sam cak i ostao u istoj!
    Dobro, nijedna igrica nije savrsena. I Barselona kada je bila u dobroj formi pa je gubila od Seltika, i Real je gubio od Malage u prvenstvu i Siti od Wigana u kupu...
    Autom se moze smatrati i kad izadje u korner jer je ipak izasla van granica igralista...mada moze to da se ispravi
    A sto se tice toga sto si drugi u ligi vecito to se i meni desava...10 sezona 4 titula i 6 2. mesta u ligi...6 finala LS samo 2 osvojena
    Jednostavno moras da znas da ne mozes uvek pobedjivati

  7. #487
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Nas novi igrac i prvi skaut kupljen



    Veoma potrebno pojačanje pred Završnicu Lige Šampiona gde nas očekuju veoma teški protivnici...
    Biće treniran da dobije 7. zvezdicu i nadam se da će biti od koristi

  8. #488
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Dobro, nijedna igrica nije savrsena. I Barselona kada je bila u dobroj formi pa je gubila od Seltika, i Real je gubio od Malage u prvenstvu i Siti od Wigana u kupu...
    Autom se moze smatrati i kad izadje u korner jer je ipak izasla van granica igralista...mada moze to da se ispravi
    A sto se tice toga sto si drugi u ligi vecito to se i meni desava...10 sezona 4 titula i 6 2. mesta u ligi...6 finala LS samo 2 osvojena
    Jednostavno moras da znas da ne mozes uvek pobedjivati
    Izvini, da li tebe placaju ovde da bi branio igricu i da bi opravdavao sve gluposti koje se desavaju?
    Nemoj da uporedjujes Barsu i realan zivot sa ovom aplikacijom pokusaja menadzera. Ovo je igrica i ljudi ocekuju da se njihov trud, vreme, novac i posvecenost repodukuju fer, posteno i korektno. A toga nema.
    Ako podrska igre vredja nasu inteligenciju odgovorima ne moras i ti na forumu da opravdavas sve nerealno i moram reci glupo samo zato sto si moderator. Tvoja uloga ovde je da vodis racuna o forumu i da pomognes korisnicima.
    Last edited by Milan Dj.; 05-22-2013 at 12:56 PM.
    Bengan and nikola2512 like this.

  9. #489
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Au Nikola kasno ti je za skauta
    To se kupuje na početku sezonu do 5-og dana
    Kod mene ide traljavo zlo
    Bio na terenu nisam pratio utakmice, danas mi tim zadnji na tabeli, 15 poraza do današnje nerešene uzme 2 boda

    Ovo je od juče:



    Današnja:



    Tabela:



    Mogao sam lepo da zasednem na čelo ali ne

  10. #490
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    E LJUDI EVO MENE OPET na forumu , nesto me je bila smorila igrica ali sam ponovo poceo da pratim, u ligi sam2., 1 poen manje od prvog s kojim igram danas u 22-11 a u LS sam prosao u cetvrt-finale i igracu sa realno malo slabijom ekipom od mene , ima sanse za titulu u LS ove sezone..
    Shadow and nsretkovic like this.
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

Page 49 of 71 FirstFirst ... 39474849505159 ... LastLast