Page 50 of 71 FirstFirst ... 40484950515260 ... LastLast
Results 491 to 500 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #491
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Morao sam Shadow, odbrana je busna a blizi se zavrsnica LS. Uskoro idu slike kako je bilo na njegovom prvom mecu!

  2. #492
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Liga, 16. kolo - Liverpool vs Fk NeYmaaR 0:4

    Jak protivnik, proba novog skauta i lagana pobeda..





    I prvi moj igrac sa 7*


  3. #493
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    Hvala Milane!
    Potpuno se slazem sa Milanom... Vi moderatori kupujete tokene, ili dobijate, zabole vas... Kacite ovde slike, svaki ima nadrkan tim... Od Sretkovica sam jos i dobio neku pomoc, na zalost bezuspesno, ali ajde idemo dalje, nerealne stvari se desavaju, onda lepo priznajte da osim ako nisi MNOOOOGO jaci ne mozes da ocekujes bukvalno nista...
    KAKO JA NA SVAKU FORMACIJU POSLEDNJIH NEKOLIKO SEZONA PO "DIFOLTU" IMAM LOSE OCENE NA SVIM IGRACIMA SREDINE TERENA!
    PROSEK KRILIMA I MC-OVIMA JE 5-6!
    Ja verujem da treba da se desi iznenadjenje kao i u pravom fudbalu, ok, ali bukvalno imam osecaj da mi je tim "uklet"... mnogo smesne stvari mi se desavaju od pocetka... a niko nece da prihvati odgovornost i pomogne ako uopste pomoc postoji, ili bar prizna da se sranja desavaju i da je igrica puna gresaka... ili moze jednostavno da bude makreting, da nemate interes od nas odavde jer manje trosimo para, a zato stranci kidaju... lik ima jednog skauta i ostalo ubi boze igrace i pegla kao nenormalan... moja mama koja ne zna da se sastavi na kompu je skapirala da je sve jedno jebeno namesteno sranje...

  4. #494
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by nikola2512 View Post
    Hvala Milane!
    Potpuno se slazem sa Milanom... Vi moderatori kupujete tokene, ili dobijate, zabole vas... Kacite ovde slike, svaki ima nadrkan tim... Od Sretkovica sam jos i dobio neku pomoc, na zalost bezuspesno, ali ajde idemo dalje, nerealne stvari se desavaju, onda lepo priznajte da osim ako nisi MNOOOOGO jaci ne mozes da ocekujes bukvalno nista...
    KAKO JA NA SVAKU FORMACIJU POSLEDNJIH NEKOLIKO SEZONA PO "DIFOLTU" IMAM LOSE OCENE NA SVIM IGRACIMA SREDINE TERENA!
    PROSEK KRILIMA I MC-OVIMA JE 5-6!
    Ja verujem da treba da se desi iznenadjenje kao i u pravom fudbalu, ok, ali bukvalno imam osecaj da mi je tim "uklet"... mnogo smesne stvari mi se desavaju od pocetka... a niko nece da prihvati odgovornost i pomogne ako uopste pomoc postoji, ili bar prizna da se sranja desavaju i da je igrica puna gresaka... ili moze jednostavno da bude makreting, da nemate interes od nas odavde jer manje trosimo para, a zato stranci kidaju... lik ima jednog skauta i ostalo ubi boze igrace i pegla kao nenormalan... moja mama koja ne zna da se sastavi na kompu je skapirala da je sve jedno jebeno namesteno sranje...
    Molim te bez takvih reci. Nema potrebe da pljujes po igrici, jednostavno probaj da igras iz zezanja da ne shvatas previse ozbiljno. Ja sam pokusao da ti pomognem oko formacije i to ali jbg nzm sta se desava i meni se nekad takvi kiksevi dogode...izgubio sam titulu, zaostajem 6 bodova, izgubio sam od timova koji su 9. i 10. tim na tabeli. 10. sam nivo imam 4 titula prvaka lige i 6. drugih mesta od toga sam 3 puta izgubio prvo mesto u zadnjem ili predzadnjem kolu i u LS sam igrao 6 finala i samo 2 osvojio...pokusaj da se smiris i igraj iz zezanja

  5. #495
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34
    Pa mislim, ovo stvarno nema smisla
    NTNK and nsretkovic like this.

  6. #496
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    @nsretkovic
    A zasto ti pamtis svaki plasman i svaku sezonu ako igras iz zezanja? I zasto pratis meceve i pravis najbolji tim levela 10 ako igras iz zezanja?
    Ova igra je cist promasaj, velika prevara, nema nikakve logike i to treba reci jasno i glasno a ne to opravdavati recima "bice bolje" i slicno. Slozi se jednom sa kritikom.
    Ja sam kao moderator bio najveci kriticar, uredjivao forum, pomagao svima, dikertno pronalazio i prijavljivao bagove i predlagao kako igra treba da se unapredi. Ne samo ja nego kompletna ekipa moderatora.
    A tad nije bilo 10 forumasa nego je dnevno dolazilo 10 novih a bar njih 50 svakodnevno bilo aktivno.

    Kao sto rekoh tvoj zadatak nije da pricas o sladoledu jer nisi nikada probao sve ukuse i nisi nikada kupio sladoled. Samo si dobio najlepsi primerak na probu u njemu i uzivaj, ne mesaj u ono u sta nisi upucen.
    NTNK, nikola2512 and Gamer_X like this.

  7. #497
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Jao sto volim sto se i ja zovem Milan...
    nikola2512 likes this.

  8. #498
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    e pa ja u 9 sezona imam 8 drugih mesta i jedno 9!
    Proslu sezonu me izredjaju ko budale, dobio me i i lik ciji je prosek starosti 30 godina i ima 5 ocena slabiji tim... ja odlucim posle da ih samo treniram, oni mrtvi umorni ne mogu da dobiju i super, ostao sam u istoj ligi, ali sa nadrkanim timom i malo potrosenih para... kad ono, nova sezona, isti nivo, dosao lik sa ocenom 44, ja 53 on brate prvi pola sezone!?!
    ja necu da dobijam utakmice 10:0, ali ovo je smesno... uostalom ima na forumu na par mesta kako su likovi gasili profile, pa pocinjali opet posle par meseci i sad je super... izgleda da ako dobijes usran tim, usran ces i biti do kraja! pre 2 sezone igram poslednju utakmicu za titulu protiv poslednjeg, odgovara mi i nereseno, a ja IZGUBIM!!! DA BI TURCIN KOJI DAJE PARE BIO PRVI!!!

  9. #499
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    @nsretkovic
    A zasto ti pamtis svaki plasman i svaku sezonu ako igras iz zezanja? I zasto pratis meceve i pravis najbolji tim levela 10 ako igras iz zezanja?
    Ova igra je cist promasaj, velika prevara, nema nikakve logike i to treba reci jasno i glasno a ne to opravdavati recima "bice bolje" i slicno. Slozi se jednom sa kritikom.
    Ja sam kao moderator bio najveci kriticar, uredjivao forum, pomagao svima, dikertno pronalazio i prijavljivao bagove i predlagao kako igra treba da se unapredi. Ne samo ja nego kompletna ekipa moderatora.
    A tad nije bilo 10 forumasa nego je dnevno dolazilo 10 novih a bar njih 50 svakodnevno bilo aktivno.

    Kao sto rekoh tvoj zadatak nije da pricas o sladoledu jer nisi nikada probao sve ukuse i nisi nikada kupio sladoled. Samo si dobio najlepsi primerak na probu u njemu i uzivaj, ne mesaj u ono u sta nisi upucen.
    Nisam mislio da bas igram iz zezanja, naravno da se trudim da imam dobar tim, ali mislio sam na to da se ne nerviram kada gubim...ponovo ponavljam, tek sam 10 level amaterska liga sa 3-4 aktivna protivnika ne znam kako je vama necu vise pricati

  10. #500
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Danas - Liga 17. kolo - Liga Sampiona 1/4 finala prve utakmice. Srecno svima

    Evo mog protivnika :




Page 50 of 71 FirstFirst ... 40484950515260 ... LastLast