Page 52 of 71 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 511 to 520 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #511
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    P.S. Power training Kuna Aguera koji je za 2 dana odradio preko 70 treninga i postao "svetska klasa" I vec odmah protivnicki defanzivci ne mogu da ga pohvataju na terenu kada krene u solo prodor!
    U normalnoj igrici bi za 70 treninga imao 5 povreda ali ne, ovde se sve zasniva na randomu.

  2. #512
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    U normalnoj igrici bi za 70 treninga imao 5 povreda ali ne, ovde se sve zasniva na randomu.
    I ja se cudim, nijednom se nije povredio...jos bolje za mene, nisam morao trositi crvene..mada sada sam poceo da treniram Vidica moram posle remija u gostima pojacati odbranu nekako mi deluju nesigurno i Vidic se danas povredio pa sam ga lecio

  3. #513
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Matori,ja ovo igram vec 16 sezona i random je poceo da me uzasno nervira,kao sto kaze Milan Dj.
    Imam najjaci tim u ligi,ligi sampiona,Kupu...i pobedjuju me indijanci 5Q slabiji od mene,ne pamtim kada sam pobedio u nekoj vaznoj utakmici,uvek random pogleda tog drugog...
    Kako da se ne nerviram,necu da prestanem da igram,necu...ali hocu da se malo popravi igrica,daj nemoj samo da nas ubijate randomom...pratim tekmu,imam i jos po 3-4 gosta koji navijaju za mene i nista...

    Npr. formaciju 4-4-2 kazete da moze da pobedi 4-1-2-1-2 (uski dijamant) ma moze moj .i.
    Igrao sam tako protiv 10 ekipa i nista,izgubim ili nereseno...nikad pobeda...ja ne znam do cega je to...

    U kupu mi dolaze svake sezone 2 levela jace ekipe...koja je to fora...nikad nisam osvojio ni jedan jbni pehar u Kupu..ne znam ni da li cu ako ovako ostane...sto ne igram protiv 2 levela slabijeg tima...

    Evo utakmica

    Last edited by NTNK; 05-23-2013 at 10:16 PM.
    Gamer_X and nikola2512 like this.

  4. #514
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Gledaj da zavrsis sa slabijim prosekom tima pa ces tada biti u laksem kupu, ja pokusavam to ali ne mogu da se suzdrzim jednostavno volim kad mi je tim skaut kvaliteta...
    A sto se tice 4 4 2 da je dobija uski dijamant kod mene to funkcionise i ne samo na jednom profilu vec i na ostala 2 koja mi sluzi kao "testeri" za taktike i to.. i uvek sa dijamantom dobijem 4 4 2 ali kod tebe je ocigledno nesto drugo problem :/

  5. #515
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pa ajde prijavi taj problem adminima...ne moze to nekome da radi a nekome da ne radi... :/

  6. #516
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Pa ajde prijavi taj problem adminima...ne moze to nekome da radi a nekome da ne radi... :/
    Nzm brate kako da prijavim jer admin foruma MDKII verovatno nece imati odgovor za to jer ipak to je ja mislim vise stvar za NORDEUS podrsku, ali ne zaboravi da stoji i ono " Ne mora znaciti pobeda 100%" :/

  7. #517
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    ma brate to sa formacijama nema veze! sve sam isprobao... gledam jbt ove tvoje trofeje, ja npr nemam ni jedan u ligi, sve druga mesta tj sest drugih i jedno trece, dva kupa i jedna liga sampiona. bas nema veze s vezom sve ovo... velika je steta sto ne radi kako treba, mada, mozda je to i poenta, da se zajebes, pa kupis tokene, pa kupujes kao lud, pa opet nista, pa predjes na skaute i tako potrosis gomilu kesa!

  8. #518
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Hahahahahahaha...kojih 100%...pa ja ni jednom nisam pobedio...

  9. #519
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by nikola2512 View Post
    ... dva kupa i jedna liga sampiona...
    Osvojio si 2 kupa?

  10. #520
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Hahahahahahaha...kojih 100%...pa ja ni jednom nisam pobedio...
    Nzm stvarno :/ bas te unistava igrica :/ probaj onu tvoju standardnu, 4 1 4 1 protiv 4 4 2 tako sam pobedjivao protivnike u kupu ranije koji su bili mnogo jaci...

Page 52 of 71 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast