Page 60 of 71 FirstFirst ... 1050585960616270 ... LastLast
Results 591 to 600 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #591
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    To jest hocu da kazem da kada mu se kvalitet poveca sa 34 na 35 povecace se za vrednost 1 skilla odnosno 0.2 mil

  2. #592
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-bilde.jpg

    koliko je realno imati ovakav tim na 2. nivou? shvatam da ovu igru igraju dovoljno bolesnika koji svoje zivotne frustracije lece sa ovom igricom, ali ovo je vec bolest.. vidim da i ovde neki ispizde kada izgube, onda im je po obicaju random kriv.. ako hocete da dominirate, pitajte brata kuvajcanina ima li viska tokena.. covek dere sve redom u svojoj ligi i kupu.. ma da mi nije jasna poenta ovih sto svoje "umece" iskazuju sa tokenima.. ali dobro, meni su i takve osobe zabavne, zato sto ih posmatram iz nekog drugog ugla..

  3. #593
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Da, ali koji je poželjniji igrač na transfer listi sa jednim skillom do zlatne ili sa kvalitetom 35
    Tako bar ja radim. I uvek sam u plusu.

  4. #594
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    Click image for larger version. 

Name:	bilde.jpg 
Views:	16 
Size:	74.6 KB 
ID:	7248

    koliko je realno imati ovakav tim na 2. nivou? shvatam da ovu igru igraju dovoljno bolesnika koji svoje zivotne frustracije lece sa ovom igricom, ali ovo je vec bolest.. vidim da i ovde neki ispizde kada izgube, onda im je po obicaju random kriv.. ako hocete da dominirate, pitajte brata kuvajcanina ima li viska tokena.. covek dere sve redom u svojoj ligi i kupu.. ma da mi nije jasna poenta ovih sto svoje "umece" iskazuju sa tokenima.. ali dobro, meni su i takve osobe zabavne, zato sto ih posmatram iz nekog drugog ugla..
    jos jedna overPower ekipa ne mora da znaci da on ima tokena za izvoz vec jednostavno ima tamo reklame koje se pojavljuju da zaradi kofere i on zaradi preko 200 na dan sigurno i onda samo trening Ali druga solucija je mozda "licni trener"..

  5. #595
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jbg Bane svako sredstva koristi na svoj način. Danas se enormne sume novca vrte u realnom fudbalu tako da i ovde ima ljudi koji vole da pobeđuju

  6. #596
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Da, ali koji je poželjniji igrač na transfer listi sa jednim skillom do zlatne ili sa kvalitetom 35
    Tako bar ja radim. I uvek sam u plusu.
    Nzm, ipak ovo je nizak nivo ne verujem da ce mu neko nuditi bas na pregovorima

  7. #597
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    dobro to, ali ja planiram da zadrzim ove kojima fali samo jedan poen do sledece zvezdice, a ne da prodam.. nego mislim na ove kojma treba 5 poena do sledece zvezdice, sa njima mi valja igrati 2/3 sezone dok ih nabudzim.. xD a vise para cu za njih dobiti ako ih prodam pred kraj sezone nego na pocetku nove, mislim da je to tacno? ako nije, neka me isprave eksperti..

    jeste ljudi, pricamo o drugim tj. nagodinu trecem nivou.. da ne bude zabune.. znam da za ove vise nivoe vaze drugi zakoni..

  8. #598
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne mora na pregovorima
    Ali opet naravno sve zavisi koji si nivo Bane
    I naravno zavisi na koliko još imaju ugovor.

  9. #599
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    a sto se tice ovog arapskog bolesnika, i da su samo reklame upitanju (u sta neverujem), trebao bi da ih gleda 24 sata dnevno sto opet znaci da je za psihijatriju.. xD

  10. #600
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ne mora na pregovorima
    Ali opet naravno sve zavisi koji si nivo Bane
    I naravno zavisi na koliko još imaju ugovor.
    Onda je bolje da ga proda ako misli da prodaje jer ce mu se npr tom igracu ako vredi 2 mil vec sledece sezone smanjiti na 1.5 mil...i ako doda skil za 35 vredece 1,6-1,7 mil tako da ako mu nesto znace tih 300-400k ti ga prodaj sad xD

Page 60 of 71 FirstFirst ... 1050585960616270 ... LastLast