Page 53 of 71 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast
Results 521 to 530 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #521
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    A sta mislis da Nordeus proba da me stavi u level 10 a ja level 17 sledece sezone pa da objasnim ko je gazda...
    Jedino tako bih mozda osvojio sve trofeje?!

  2. #522
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Osvojio si 2 kupa?
    ja jesam mali nivo ali, prosle sezone sam bio 3., tj. ispadoh u 1/2 finalu od tima istog kvaliteta..do trofeja nisam mogao svakako, jer me cekao lik koji ima 4* prosjek kvaliteta, ali mozda bi random ucinio svoju caroliju..

  3. #523
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Sve vam je stvar " srece " ljudi... evo kako ide moja prica o 19 vezanih titula znate sad kad pravite profil da vam klub obicno bude vec u startu ili 5-6 ili 10-ti ... bez sanse da se borite za titulu... ja ti registrovao tim davnih dana... i bio drugi... odigrao bas taj dan mec protiv prvoplasiranog bota i zavrsim 3-4 kola pred kraj kao sampion... i onda krece laganica.... ( nije se imalo protivnika kantao sam sve po 5-0 minimum ) oko 10-11 levela krece polako random koji sam nekim srecnim okolnostima uvek dobijao... 3 titule osvojim na gol razliku.. jos 2-3 osvojim medju masom JACIH timova... secam se jednom mancester city-a bio je jak ko stena... sve skaute kupovao lik... premazem ti ja njega kao od sale u oba meca u sezoni... i bla bla da ne duzim dalje da predjem na poentu... stvar srece kakvi su vam profili ozbiljan sam... eno znam dosta ljudi koji citav zivot " tanjirase " a imaju uvek bruka jak tim dok sam ja npr nista jaci bio preterano od njih ( iako sam i ja bio jak ko zemlja sakupio 23 titule , 13 ligi sampiona i oko 16 kupova ja mislim ( da ne ulazim sad u topeleven) i jos toliko tanjira imam iz finala LS i kupova bar po 5-6 od oba )... dok " neki " ne mogu nista da osvoje a kamoli da pecaju triplu krunu ( pa da uloze i 2000 tokena dzaba kad im nije lucky profil ) ... to je tako... igrica je jedan veliki random izgleda i sreca je 80% ubedjen sam.
    NTNK and Gamer_X like this.

  4. #524
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    ups al sam se zamrsio nikako da se naviknem na ovaj novi forum.. onaj stari je bio bas lagan... ajd neki mod nek ukloni taj jedan moj post ja nikako da se snadjem kako se brise post... ili ne moze da ga brisem

  5. #525
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    U koji te server ubaci takva ti je sudbina,ne mozes da predjes na drugi server pa to ti je...ja mogu samo da placem...nema mi druge
    nikola2512 likes this.

  6. #526
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    U koji te server ubaci takva ti je sudbina,ne mozes da predjes na drugi server pa to ti je...ja mogu samo da placem...nema mi druge
    E tako nekako brate.. eto ukratko si sve rekao... jos kad ja ne bih bio pricalica pa da umem tako u 2-3 recenice da kazem sta mislim... iiiihh

  7. #527
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    U koji te server ubaci takva ti je sudbina,ne mozes da predjes na drugi server pa to ti je...ja mogu samo da placem...nema mi druge
    ae placemo zajedno

  8. #528
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    ups al sam se zamrsio nikako da se naviknem na ovaj novi forum.. onaj stari je bio bas lagan... ajd neki mod nek ukloni taj jedan moj post ja nikako da se snadjem kako se brise post... ili ne moze da ga brisem
    Obrisano

  9. #529
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Danas, liga 18. kolo moj protivnik je prvi na tabeli, dosta slabiji od mene ali zbog 2 glupa kiksa zaostajem 6 bodova i ovo je sansa da se priblizim!


  10. #530
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    И лекција! :

    Овим смо смањили заостатак на само 3 бода







    Хвала навијачима..

Page 53 of 71 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast