Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 210
Like Tree247Likes

Thread: Sezona 125 - 10. Novembar - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Aha, još novina za poludit. Ovo će me zaobići u širokom luku. Neznam zašto igrače ove igre smatraju debilima i kretenima koji bi kupili nekog ovakvog igrača pa još za ovoliko tokena. Ovi igrači iskreno, meni, ne vrijede ni 50 tokena. Treba bit baš lud za igrom pa pucat tokene tek tako na igrača koji će igrat pola sezone a neće biti bolji ni od jednog istreniranog igrača. E sad, jedino da nam ukinu treninge pa da nemamo drugi način. Ko zna šta se kuha u njihovim glavama, da se prisjetimo: aukcije su usrali, pregovore su usrali, skauti su beskorisni, akademce moramo platiti tokenima, na prijateljskim utakmicama igrači ne napreduju, dobijeni igrači sa eventa su beskorisni, ... (ima toga još)

  2. #152
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Aha, još novina za poludit. Ovo će me zaobići u širokom luku. Neznam zašto igrače ove igre smatraju debilima i kretenima koji bi kupili nekog ovakvog igrača pa još za ovoliko tokena. Ovi igrači iskreno, meni, ne vrijede ni 50 tokena. Treba bit baš lud za igrom pa pucat tokene tek tako na igrača koji će igrat pola sezone a neće biti bolji ni od jednog istreniranog igrača. E sad, jedino da nam ukinu treninge pa da nemamo drugi način. Ko zna šta se kuha u njihovim glavama, da se prisjetimo: aukcije su usrali, pregovore su usrali, skauti su beskorisni, akademce moramo platiti tokenima, na prijateljskim utakmicama igrači ne napreduju, dobijeni igrači sa eventa su beskorisni, ... (ima toga još)
    To je bacanje tokena ( dvije specijalnosti ) samo navlakusa Zato ja ne kupujem sa skaut liste, najmladji je 22 godine ako kupim idem na preporuku barem je mladji po godinama ako nista drugo.

    Evo da uporedim samo jednog igraca


    Vremenski ogranicena ponuda sa skaut liste
    Sezona 125 - 10. Novembar - Kako vam ide?-lebhij.png-2.jpg

    Ponuda pomocnika - kvalitetniji, mladji i duze ce biti u timu

    Sezona 125 - 10. Novembar - Kako vam ide?-lebhij.png-2.jpg
    Last edited by Rašo 76; 11-25-2019 at 10:13 AM.
    lespa likes this.

  3. #153
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Aha, još novina za poludit. Ovo će me zaobići u širokom luku. Neznam zašto igrače ove igre smatraju debilima i kretenima koji bi kupili nekog ovakvog igrača pa još za ovoliko tokena. Ovi igrači iskreno, meni, ne vrijede ni 50 tokena. Treba bit baš lud za igrom pa pucat tokene tek tako na igrača koji će igrat pola sezone a neće biti bolji ni od jednog istreniranog igrača. E sad, jedino da nam ukinu treninge pa da nemamo drugi način. Ko zna šta se kuha u njihovim glavama, da se prisjetimo: aukcije su usrali, pregovore su usrali, skauti su beskorisni, akademce moramo platiti tokenima, na prijateljskim utakmicama igrači ne napreduju, dobijeni igrači sa eventa su beskorisni, ... (ima toga još)
    Htedoh nesto da napisem na ovu temu, Ali nema potrebe, tvoj post je pogodio metu. Jedino mi nije jasno zasto su potamnili "or" ili "ili" jer je meni to sugerisalo da cemo dobiti igraca sa dve spec?
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #154
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Vidjeli ste svi da na pregovorima ima budala koje bacaju tokene na igrace 30 god. 99%
    Mogu zamisliti koliko ce se tek navuci na ovu preporuku sa skaut liste

  5. #155
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Vidjeli ste svi da na pregovorima ima budala koje bacaju tokene na igrace 30 god. 99%
    Mogu zamisliti koliko ce se tek navuci na ovu preporuku sa skaut liste
    Neće se mnogo navući na ovo. Aukcije su nešto drugo, ljudi na aukcijama biduju iz inata i da se "pokažu", ovo je individualno i to njima nije interesantno dok na aukcijama dođe čovjek koji u igru uđe jednom u 3 mjeseca i iz inata puca tokene da sjebe druge menadžere čisto tako kad njemu baš ne ide.

  6. #156
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Htedoh nesto da napisem na ovu temu, Ali nema potrebe, tvoj post je pogodio metu. Jedino mi nije jasno zasto su potamnili "or" ili "ili" jer je meni to sugerisalo da cemo dobiti igraca sa dve spec?
    I ja sam isto probao za 29 tokena i dobio samo jednu spec, mislim da im je ono zatamnjeno "ili" značilo lutrija (60% dobija 2 spec, 100% ne dobija ;-) ). A opet sam nešto kontao da se smisao izgubio u prijevodu sa Engleskog i da mi nismo ukapirali šta tačno dobijamo (ne bi bilo prvi put). Umjesto 2 speca igrač kojeg sam kupio dobio je 2 pozicije.

  7. #157
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Cak I u ovoj varijanti sa dve spec, napadaci I dalje nemaju spec igranje glavom. Neverovatno mi deluje cinjenica da igrica postoji 10-ak godina I nikome to nije palo na pamet. Ili im je palo na pamet ali su zakljucili da je glupo, sto je jos gore.
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #158
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Cak I u ovoj varijanti sa dve spec, napadaci I dalje nemaju spec igranje glavom. Neverovatno mi deluje cinjenica da igrica postoji 10-ak godina I nikome to nije palo na pamet. Ili im je palo na pamet ali su zakljucili da je glupo, sto je jos gore.
    Ali je čudno da ti napadači sa specijalnosti glava postoje na levelu 1. I ja sam pomislio na isto.

  9. #159
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Pobjeda u revansu u Super ligi 5:2
    Sledeći protivnik isto slabiji oko 15-16%

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    lespa and Crvena Zvezda like this.

  10. #160
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Hi Managers! Today we've released a new update on all platforms Android, iOS and web browser. In this release, we bring support for upcoming features as well as some optimizations and bug fixes. Da li ce opet nesto **akiti ?
    Crvena Zvezda and lespa like this.

Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast