Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 127
Like Tree174Likes

Thread: Sezona 126 - 8. Decembar - Kako vam ide?

  1. #91
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I FCK NZS, Q 110%, za sada gazi, ali će polufinale kupa biti kraj. Protiv 130% sa nivoa iznad.
    Inače, događaj sam prošao sa još jednim timom, da se proba uzeti oficijal.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and MNK Kaskada like this.

  2. #92
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Ispadanje iz LS u osmini finala nakon produzetaka.
    Protivnik je egal po jacini ali moj tim je bio oslabljen zbog crvenih kartona kod 2 MC ( rezerve koje su igrali imaju 4*) .
    Pokusao sam improvizovati ali na zalost nije uspjelo : rolleyes:



    Last edited by Rašo 76; 12-24-2019 at 08:06 PM.
    MNK Kaskada and lespa like this.

  3. #93

  4. #94
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ja mislim da je prolaz u finale Kupa odrađen.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and lespa like this.

  5. #95
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Gledam nesto ovo kod spec udaranje glavom. Kaze na nasim jezicima udaranje glavom sto sugerise da se od toga moze imati koristi I u napadu I u odbrani. Ali onda vidim da u engleskoj verziji pise aerial defender sto jeli znaci samo u odbrani. Znaci, da u napadu DC ili ST iz kornera iskoriste tu spec nista.
    Mislio Sam da se zezam da recimo DL ML Aml igracu napravim tu spec I koristim ga na Aml poziciji Ali bilo bi to bacanje zelenih.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #96
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Auuuu, danas I prethodnih Dana bas kretenski rezultati. Ako se pretera sa treninzima, bicete trolovani. Ako se odradi trening suvise blizu tekme ( manje od tri SATA ), bicete trolovani. Ako protivnik potrosi plave da mu ekipa bude u fulu pobedice ubedljivo.
    Ali, tu je sargarepa na stapu u vidu potencijalnog grba za 20 trofeja I svi cutimo. Jbg.
    Priznajem, probacu da uzmem grb.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #97
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Auuuu, danas I prethodnih Dana bas kretenski rezultati. Ako se pretera sa treninzima, bicete trolovani. Ako se odradi trening suvise blizu tekme ( manje od tri SATA ), bicete trolovani. Ako protivnik potrosi plave da mu ekipa bude u fulu pobedice ubedljivo.
    Ali, tu je sargarepa na stapu u vidu potencijalnog grba za 20 trofeja I svi cutimo. Jbg.
    Priznajem, probacu da uzmem grb.
    Upravo to mi se danas dogodili na Kaskadi i Kaskadi 4. Izgubio na oba po 7:1. Na Kaskadi prvi poraz, na Kaskadi 4 LŠ je gotova.

  8. #98
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Plasman u finale Kupa odrađen još jednom sigurnom pobedom.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and lespa like this.

  9. #99
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Novi igrač od 64% kupljen, isproban na određivanju faktora treninga i pokazao faktor F16 što nije najbolje a nije ni loše. Zasad potrošeno 150 odmora i istrenirana specijalnost i nekih 20% kvaliteta.

  10. #100
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Novi igrač od 64% kupljen, isproban na određivanju faktora treninga i pokazao faktor F16 što nije najbolje a nije ni loše. Zasad potrošeno 150 odmora i istrenirana specijalnost i nekih 20% kvaliteta.
    25 minuta kasnije i 75 odmora, +20% na bitne atribute i +10% kvaliteta

Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast