Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 65
Like Tree79Likes

Thread: Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?

  1. #41
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Prva utakmica osminefinala LS i poraz u gostima. Formacija protivnika 3W-2-3W-2

    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-1.png
    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-2.jpg
    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-3-png.jpg
    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-4.jpg
    Ovaj igrac je uvalio 2 gola, zadavio bi svog golmana. Obrazlozenje- golman nas je razocarao igrom
    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-5.jpg
    lespa likes this.

  2. #42
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Malopre probah novi event I poraz 1:4. Naime, potpuno sam zaboravio na caku sa stavljanjem dva igraca od 1* I odmah njihovom promenom na startu meca. Jer sam upravo to sada imao, a protivnik ima grb Real Madrida I cetiri trofeja iz prosle sezone.
    Tako da koristite I vi tu caku jer ko zna kakav protivnik moze doci. A kada je moja ekipa sa 101% izvukla ekipu 79,9% ekipu, mislio sam bice lako kad ono...
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #43
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Malopre probah novi event I poraz 1:4. Naime, potpuno sam zaboravio na caku sa stavljanjem dva igraca od 1* I odmah njihovom promenom na startu meca. Jer sam upravo to sada imao, a protivnik ima grb Real Madrida I cetiri trofeja iz prosle sezone.
    Tako da koristite I vi tu caku jer ko zna kakav protivnik moze doci. A kada je moja ekipa sa 101% izvukla ekipu 79,9% ekipu, mislio sam bice lako kad ono...
    Sa Partizanom dosao do dresa i stop. Pokusao promijeniti formaciju ali nisam uspio dobiti.

    Sa Teleoptikom na 59% dosao do dresa ali nisam uzeo, 2 protivnika jaca 30% dobio za dres protivnik jaci 35% i poraz. Nije vrijedno bacanja 9 tokena.
    lespa likes this.

  4. #44
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Trenutno stanje izgleda ovako:

    Liga takmicenje, jos uvijek prvo sa lijepom prednosti i bez poraza do sada

    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-2-png.jpg

    LS - ispadanje u osminifinala, nakon poraza u gostima, kod kuce remi i pa pa

    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-1.png

    Danas prva utakmica u polufinalu kup-a i remi u gostima bez golova. Moji igraci nisu bili na maksimumu zbog 10% slabijeg protivnika ali sam se zeznuo u revansu moraju svi biti 100%

    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg
    Shadow and lespa like this.

  5. #45
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Momci frenda zanima koji je server a ja zaboravio kako se to moze provjeriti.

    Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

  6. #46
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Momci frenda zanima koji je server a ja zaboravio kako se to moze provjeriti.

    Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk
    Koliko se sjecam da je na ovom linku na google play ali nisam 100% siguran

    https://play.google.com/store/apps/d...statplus&hl=hr

  7. #47
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Sada su me doveli u razmisljanje sta uraditi, lijepa ponuda asistenta za MC/AMC , MC/AML/AMC Da li ga kupiti ili ne hmmm. Problem je sto mi 2 sezone nije dolazio MC od asistenta.
    Prva fotografija moj MC, a druge dvije ponuda asistenta.

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    lespa likes this.

  8. #48
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Sada su me doveli u razmisljanje sta uraditi, lijepa ponuda asistenta za MC/AMC , MC/AML/AMC Da li ga kupiti ili ne hmmm. Problem je sto mi 2 sezone nije dolazio MC od asistenta.
    Prva fotografija moj MC, a druge dvije ponuda asistenta.

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Mnogo je faktora koji uticu na to da li da kupis nekog od ovih igraca, ali eto Iberbia ima previse bitnih skilova a drugi neodgovarajucu specijalnost. Ali ti najbolje znas sta treba tvojoj ekipi.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #49
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Prva tekma 1/4 finala Lige prvaka i poraz 1:3. Njegov AML od 140% tri gola a moj AML od 142% nista.
    Gledam ocene igraca obe ekipe i ne kapiram kako poraz od 3:1.Ako su njegovi bekovi dobili ovakve ocene sta su radila moja krila?

    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-capture334.jpgSezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-capture335.jpgSezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-capture336.jpg
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #50
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Revans poluinala Kup takmicenja, kao sto sam ranije napisao svi na 100% odmorni i lagani prolaz u finale.

    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg
    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-kup-2.jpg

    U finalu rival level slabiji ali je tu po jacini , mizerna razlika
    Sezona 127 - 5. Januar - Kako vam ide?-partizan-kup-3.jpg
    lespa likes this.

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast