Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 128
Like Tree226Likes

Thread: Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?

  1. #51
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Zbog trenutnog igracko kadra morao sam mijenjati formaciju sa 4-5-1 V stil u 3-1-4-2 i ta formacija je u svim takmicenjima, trenutno toplo -hladno

    Prosle sezone sam ispao od 15% slabijeg u polufinalu Super lige, sada Nordi okrece vodu na moj mlin, pa ja izbacujem 15% jaceg u Kup-u

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-partizan-kup-4.jpg

    Grupa LS arhivirana, cekam rivala za nokaut fazu

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-1.jpg

    Ligu ne forsiram i tu sam trenutno 3
    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-partizan-liga-1-png.jpg

  2. #52
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-untitled.png

    Kraj u kupu. Pokušao sam dosta ofanzivnije u revanšu ali na kraju još lošiji rezultat. Jbg
    Rašo 76, lespa and MNK Kaskada like this.

  3. #53
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Ne znam za ostale forumase koji uzimaju akademce ali kod mene je isplativost 25%, od 4 akademca 1 je ok .
    Ove sezone sam uzeo samo 3 akademca zbog malog izbora pozicija koje su ponudjene.
    Pozicije golman i napadac mi nisu potrebne imam dva AML i jednog DC, pa cemo vidjeti da li se isplati ulagati pogotovo u DC, moji su sledece sezone 23-24 god.
    Kod mene su užasni, faktor 20+. Na početku svake sezone ih isprobam, vidim loši, odmah prodaja za minimalac. A u zadnje vrijeme i preporuke od asistenta su užasne, najmlađi 21, takvi su dobri samo za klupe.
    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-img_20200603_103027_586.jpg

  4. #54
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Kod mene su užasni, faktor 20+. Na početku svake sezone ih isprobam, vidim loši, odmah prodaja za minimalac. A u zadnje vrijeme i preporuke od asistenta su užasne, najmlađi 21, takvi su dobri samo za klupe.
    Click image for larger version. 

Name:	IMG_20200603_103027_586.jpg 
Views:	35 
Size:	40.4 KB 
ID:	133968
    Ja sam takodje isprobavao akademce da ne bi pisao gluposti, tako sam i saznao da mi samo 1 od 4 donekle ok. Sada ulazem u DC za sledecu sezonu...Kao sto je ranije pisao @lespa, izgleda da ce nam preporučeni igraci i dolaziti 21-25 god. .

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    lespa likes this.

  5. #55
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Kada birate akademce, uzimajte one koji imaju najveci opseg napredovanja tokom 21-dnevnog treniranja sa regularnim trenerom mladih igraca. Taj opseg (svijetlo zelene zvijezdice) pokazuje potencijal mladog igraca.
    Kada napravite izbor i kada se pojave prvi treneri onda je lako izracunati i uporediti napredak izabranih klinaca. Moze se izracunati i dnevni koeficijent napretka tokom 21 dana... Taj koeficijent nije konstantan i varira tokom trenaznog procesa u akademiji, ali moze se izracunati njegov prosjek. Tako da igraci sa dnevnim koeficijentom iznad 1.80 napreduju brzo i isplate se na duge staze...
    Scorpion044 and lespa like this.

  6. #56
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by abc View Post
    Kada birate akademce, uzimajte one koji imaju najveci opseg napredovanja tokom 21-dnevnog treniranja sa regularnim trenerom mladih igraca. Taj opseg (svijetlo zelene zvijezdice) pokazuje potencijal mladog igraca.
    Kada napravite izbor i kada se pojave prvi treneri onda je lako izracunati i uporediti napredak izabranih klinaca. Moze se izracunati i dnevni koeficijent napretka tokom 21 dana... Taj koeficijent nije konstantan i varira tokom trenaznog procesa u akademiji, ali moze se izracunati njegov prosjek. Tako da igraci sa dnevnim koeficijentom iznad 1.80 napreduju brzo i isplate se na duge staze...
    Svejedno su loši, imamo provjerenu metodu sa 6 vrlo lakih vježbi dok treniramo specijalnost igraču i računamo na koliko tih vježbi pada skil. Tako da ako je igrač od 3 ili 4 zvjezdice onda brzo napredujući treba da dobije 1 skil na svakih 15 ili 16 vježbi. Sve preko toga za igrače od 3 ili 4 zvjezdice je loše jer nemogu da se istreniraju do 160-180%. Za nešto skomnije može svaki akademac da se istrenira, ali ja moram da ih naguram jer igram najveći level hbga.

  7. #57
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Mene igrači od 5 zvjezdica ni ne zanimaju, imaju visoke nebitne atribute i znam da nemogu da im istreniram bitne atribute preko 200 pa mi takvi uglavnom zapnu sa atributima i vrlo brzo završe karijeru u prvom timu. Jadno je to ali eto šta da se radi.

  8. #58
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by abc View Post
    ...Moze se izracunati i dnevni koeficijent napretka tokom 21 dana... Tako da igraci sa dnevnim koeficijentom iznad 1.80 napreduju brzo i isplate se na duge staze...
    Misliš ako mu prikazuje napredak 37,8% prvog dana. Nisam imao takve

  9. #59
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Po jacini smo egal, samo sto nisam racunao da ce ga Nordi pogurati
    Sa igracem manje daje mi dva gola . Zemljo otvori se

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Last edited by Rašo 76; 06-05-2020 at 07:53 AM.
    MNK Kaskada, Scorpion044 and lespa like this.

  10. #60
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Imam utisak da je kvalitet i dalje najbitniji faktor kod rezultata tekme, ali i formacija je dobila više na značaju nego ranije, tako se bar meni čini. Znači, ako moj protivnik koji je 10% slabiji, izađe u formaciji sa tri ST-a a ja igram formaciju sa samo jednim DC, džaba kvalitet primam sigurno bar dva gola. I naravno, nordeus favorizuje formaciju 4 u zadnjoj liniji, bez DMC igrača i ostali na protivnikovoj polovini. Znači, kažnjava onog koji igra sa jednim DC igračem ali ne i formaciju bez DMC igrača.
    Ono što ću ja morati da promenim da mi svi igrači imaju po više pozicija, dakle da krila imaju ST poziciju, da MR i ML igrači imaju i MC poziciju, da bekovi imaju DC poziciju, da DC igrači imaju DMC poziciju i onda u toku tekme radim šta hoću.
    Nekada sam vodio računa o tome, moraću ponovo to da uvedem. Sada na ovom zadnjem eventu nisam igrao sa najjačim sastavom već sam prilagođavao formaciju protivniku i dobro sam prolazio. Doduše, plafon je bio 6 korak i nisam uspevao dalje što zbog kvaliteta, a u drugom slučaju zbog kvaliteta ali i zbog nemogućnosti da odgovorim na formaciju 3-5-2 jer nemam MR i ML igrače.
    Rašo 76 and Scorpion044 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast