Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 128
Like Tree226Likes

Thread: Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?

  1. #61
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Misliš ako mu prikazuje napredak 37,8% prvog dana. Nisam imao takve
    Morao si ih imati u ponudi ako si na najvisem levelu, ali vjerovatno ih nisi izabrao. To su uglavnom igraci sa ocekivanim kvalitetom 56% ili 57% ali ne mora ni to znaciti jer kao sto rekoh, gleda se opseg napretka sa regularnim trenerom mladih igraca. Ja trenutno imam igraca u akademiji sa ukupnim napretkom 38.83 za 21 dan i to je igrac F18 sa 5 zvijezdica (provjereno). Sada mi je skoro citava ekipa sastavljena iz moje akademije. Jos davno sam se bavio prepoznavanjem talenata iz akademije pa nemam SS-ove sa proracunima... Inace, to je jedini siguran nacin da ubodes pravo pojacanje kada si na visim nivoima. Ako se oslanjas na TL tu nikada ne mozes biti siguran sta ces dobiti.
    lespa likes this.

  2. #62
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Grupna faza LS arhivirana bez poraza, rival u 1/8 finala slabiji 12%.
    Ako je moguce da Nordi ne *aki i ne pomaze u suprotnom LS ce uzeti tim sa 90+%

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Scorpion044 and lespa like this.

  3. #63
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by abc View Post
    Morao si ih imati u ponudi ako si na najvisem levelu, ali vjerovatno ih nisi izabrao. To su uglavnom igraci sa ocekivanim kvalitetom 56% ili 57% ali ne mora ni to znaciti jer kao sto rekoh, gleda se opseg napretka sa regularnim trenerom mladih igraca. Ja trenutno imam igraca u akademiji sa ukupnim napretkom 38.83 za 21 dan i to je igrac F18 sa 5 zvijezdica (provjereno). Sada mi je skoro citava ekipa sastavljena iz moje akademije. Jos davno sam se bavio prepoznavanjem talenata iz akademije pa nemam SS-ove sa proracunima... Inace, to je jedini siguran nacin da ubodes pravo pojacanje kada si na visim nivoima. Ako se oslanjas na TL tu nikada ne mozes biti siguran sta ces dobiti.
    Imam ja tih profila za kupovanje sebi dresova (nekoliko), i tamo skupljam te akademce, ali zasad nisam naišao na takav kvalitet. F18, pa to je odlično.
    Probat ću to malo detaljnije upratit naredne sezone.

  4. #64
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Osvojeno prvo mesto u grupi:

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-untitled.png

    Protivnik u osmini finala:

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-untitled1.png

    Upao sam u teži deo žreba, u potencijalnom četvrtfinalu me čeka jak protivnik (trenutno je na 102%).
    Rašo 76 and lespa like this.

  5. #65
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Ispadanje iz Kup takmicenja u 1/4 finalu nakon produzetaka, ukupan rezultat 6:7 . Na kraju se moj tim casno oprostio nakon debakla 5:1 u prvoj utakmici.

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg
    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-partizan-kup-2.jpg
    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-partizan-kup-3.jpg
    lespa likes this.

  6. #66
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Ispadanje iz Kup takmicenja u 1/4 finalu nakon produzetaka, ukupan rezultat 6:7 . Na kraju se moj tim casno oprostio nakon debakla 5:1 u prvoj utakmici.

    Click image for larger version. 

Name:	PARTIZAN KUP  1.jpg 
Views:	23 
Size:	35.9 KB 
ID:	134028
    Click image for larger version. 

Name:	PARTIZAN KUP  2.jpg 
Views:	23 
Size:	15.7 KB 
ID:	134029
    Click image for larger version. 

Name:	PARTIZAN KUP  3.jpg 
Views:	23 
Size:	18.5 KB 
ID:	134030
    Mnogo je čudnih rezultata u poslednje vreme. Posebno su mi čudni rezultati tekmi u samoj završnici nokaut faza i to 1/4 finale pa čak i polufinale. Tipa jedna ekipa ide dalje ukupnim rezultatom 8:0 i tome slično. Ranije su menadžeri odustajali na početku sezone a sada na pola sezone a dođu do 1/4 finala Kupa ili Lige prvaka.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #67
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Igram tekmu u prvenstvu i gledam onu kretensku animaciju i vidim da iako su postavke pasova mixed, samo krila igraju i kombinuju sa napadačem. Na poluvremenu uključim kratke pasove i stigne po koja lopta i do AMC-a.
    S obzirom da sam dosta uložio u AMC-a preko akademije, uključiću kratke pasove stalno pa ću videti rezultate. Gledajući statistiku AMR-a, nisam trebao menjati AMR jer novi AMR slabo zabija. Jedino što je dobro u celoj priči što novi AMR ( 102 %) ima 18 godina a stari 22 ( 98%), ali vidim da sam mogao ostaviti da igra celu ovu sezonu.
    AML Malenčić i u ovoj sezoni dominira ali on je zadužen za penale, prekide i slobodnjake.

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-capture444.jpg
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #68
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Mnogo je čudnih rezultata u poslednje vreme. Posebno su mi čudni rezultati tekmi u samoj završnici nokaut faza i to 1/4 finale pa čak i polufinale. Tipa jedna ekipa ide dalje ukupnim rezultatom 8:0 i tome slično. Ranije su menadžeri odustajali na početku sezone a sada na pola sezone a dođu do 1/4 finala Kupa ili Lige prvaka.
    Da sam prosao dobio bi rivala 119% u polufinalu, drugi par 105% - 125% . Moj tim i ovaj 125% - 59 level, ostali level iznad


    Sutra LS i ako prodjem za rivala imam 112% ili 127% jak tim - svi protivnici su level iznad mene, pa i ne cudi veca razlika u jacini.
    Last edited by Rašo 76; 06-06-2020 at 05:46 PM.
    lespa likes this.

  9. #69
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Sada sam pratio i kostur Super lige , zanimljivo da je razlika izmedju timova do 43%, od 77% do 120%
    lespa likes this.

  10. #70
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Dva akademca koja polako spremam za sledecu sezonu.
    DC je dio specijalnost zivi zid i treba ga jos malo doraditi.
    AML dobio dodatnu poziciju AMC i u njega ima jos ulaganja.


    Sledeca sezona je deficitarna u odbrani i na poziciji AML/AMC, pokusacu da popunim sa ova dva igraca.

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Last edited by Rašo 76; 06-06-2020 at 06:01 PM.
    lespa likes this.

Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast