Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64
Like Tree104Likes

Thread: Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?

  1. #11
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Lijepo je pocelo, ubedljiva pobjeda na startu LS protivnik slabiji 5%.
    Buduci da je isti protivnik i u 1/16 finala Kupa, bice zanimljivo ako se pojaca

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Shadow, lespa and Scorpion044 like this.

  2. #12
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    @ abc

    Kako da ja vidim koliki je dnevni napredak za akademca tokom 21-dnevnog napretka (ono što si pisao prošle sezone)?. Nema te opcije, mogu samo da nagađam po zvjezdicama.
    Attachment 134431
    Tacno tako, sada uradi procjenu, a poslije racunaj...
    - Napravi ScreenShot svih ponudjenih igraca zajedno, onda zumiraj i uporedi velicinu svijetlo zelenog polja zvijezdica.
    - Izaberi 4 igraca sa najsirim svijetlo zelenim poljem...
    - Kada se pojave treneri onda izracunas koji od njih cetvorice najbrze napreduje...

    Ja racunam preko srednjeg trenera (trener seniorskog tima). Napredak / 1.8 x 3 = Rezultat napredovanja za 21 dan.... Onda taj rezultat podijelis sa 21 i dobijes dnevni koeficijent...
    Ako je dnevni koeficijent ispod 1.80 taj igrac ne valja... A pozeljno je da bude iznad 1.82 😉
    Onda mu dodaji sve moguce trenere i pravi svoju bombu od igraca.... 😁

  3. #13
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Dnevna ponuda, nije tako los ali su mu visoke sive osobine, tradicija kod Nordeusa

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    lespa and Scorpion044 like this.

  4. #14
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Lagani prolaz u 1/8 finala Kup-a, a tamo egal protivnik

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Scorpion044 and lespa like this.

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Prošli smo dalje u 1/8 finala kupa. U prvoj rundi nije bilo toliko jednostavno. Vodili smo sa 2:0 u prvoj utakmici ali na kraju preokret. Srećom u revanšu nije bilo problema.

    U 1/16 finala protivnik na oko 80% i rutinski prolaz dalje.

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-untitled.jpg

    Sledeći protivnik u 1/8 finala:

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-untitled1.png
    lespa and Rašo 76 like this.

  6. #16
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Koliko me nije htelo prošle sezone ove ide kako treba:

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Videćemo kako će biti dalje xD

  7. #17
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by abc View Post
    Tacno tako, sada uradi procjenu, a poslije racunaj...
    - Napravi ScreenShot svih ponudjenih igraca zajedno, onda zumiraj i uporedi velicinu svijetlo zelenog polja zvijezdica.
    - Izaberi 4 igraca sa najsirim svijetlo zelenim poljem...
    - Kada se pojave treneri onda izracunas koji od njih cetvorice najbrze napreduje...

    Ja racunam preko srednjeg trenera (trener seniorskog tima). Napredak / 1.8 x 3 = Rezultat napredovanja za 21 dan.... Onda taj rezultat podijelis sa 21 i dobijes dnevni koeficijent...
    Ako je dnevni koeficijent ispod 1.80 taj igrac ne valja... A pozeljno je da bude iznad 1.82
    Onda mu dodaji sve moguce trenere i pravi svoju bombu od igraca....
    Šta ti misliš, da sam na 20 accounta odabrao 80 pogrešnih igrača. Svaki isproban, nijedan F15, pametnom dovoljno. Šta screenshot, zumiraj, procjena. Pusti to (ista slika u 4% razlike na donjoj granici i 4% na gornjoj i ode greška u PM). 3/21=7, pa ti samo množi sa 7 (da ti olakšam). I pitanje je možeš li radit procjenu napretka igrača dok napreduje (napredovanje je promjenljiva a ne fiksna nepoznata).

    Shadow je napravio igrača po tvom receptu iz akademije i jednog sa aukcije F15, na istu jačinu, šta misliš koji mu igra još.

  8. #18
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Koja sprdnja od igre, ST ima crveni karton i odlučim igrat bez ST u formaciji 2-2-3-3 i razvalim 8% jačeg.

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

  9. #19
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Šta ti misliš, da sam na 20 accounta odabrao 80 pogrešnih igrača. Svaki isproban, nijedan F15, pametnom dovoljno. Šta screenshot, zumiraj, procjena. Pusti to (ista slika u 4% razlike na donjoj granici i 4% na gornjoj i ode greška u PM). 3/21=7, pa ti samo množi sa 7 (da ti olakšam). I pitanje je možeš li radit procjenu napretka igrača dok napreduje (napredovanje je promjenljiva a ne fiksna nepoznata).

    Shadow je napravio igrača po tvom receptu iz akademije i jednog sa aukcije F15, na istu jačinu, šta misliš koji mu igra još.
    Pa ne mogu biti F15 ako ih nisi trenirao, ustvari ne mogu uopste ni biti F15 jer ce biti preko 120% kada dodju u prvi tim. Ima precizniji nacin otkrivanja progresa igraca od tog treniranja specijalnosti i odredjivanja faktora, ali dobro sad da ne idem predaleko....

    Znam ja mnogo toga o napredovanju igraca i o njihovoj formi vjeruj mi, imam i matematicku sinusoidu napredovanja od prvog do poslednjeg dana ali ne bi da smaram ovde, ako vec neki znaju bolje... Ustvari i ne treba mnogo siriti sve sto se otkrije jer igrica se azurira redovno i mnoge stvari se mijenjaju... 😉
    Pokusao sam da pomognem, pa ako je neko skapirao o cemu se radi neka dalje istrazuje sam 😉
    A moji akademci ce i dalje da kidaju cak i one koji su jaci i po 10% 😜

  10. #20
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ajde abc pokaži te moćne klince

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast