Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 151
Like Tree27Likes

Thread: Kupovina i prodaja igrača

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    1. uvek rano ustajem 6:30, i veruj da nema ni tad sa 4* i 5* i ako ima ima 3-5 igraca sa 4* i to oni naj slabi u tom ragu.
    2. kako ja mogu da dodjem i dodam prijatelji koji su dva tri nivo iznad mene? imam prijatelje koji su samnom u isti nivo i nivo iznad mene, ali bas ni jedno od njihovi igraca nemogu da kupim, da dam ponudu da ili neki fazon i za to ima a ja da neznam

  2. #12
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by stanisa00 View Post
    1. uvek rano ustajem 6:30, i veruj da nema ni tad sa 4* i 5* i ako ima ima 3-5 igraca sa 4* i to oni naj slabi u tom ragu.
    2. kako ja mogu da dodjem i dodam prijatelji koji su dva tri nivo iznad mene? imam prijatelje koji su samnom u isti nivo i nivo iznad mene, ali bas ni jedno od njihovi igraca nemogu da kupim, da dam ponudu da ili neki fazon i za to ima a ja da neznam
    Da nas nebi opominjali razgovor mozemo nastaviti preko PM ipak je ovo tema za praodaju igraca a ne za diskusiju

  3. #13
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Da nas nebi opominjali razgovor mozemo nastaviti preko PM ipak je ovo tema za praodaju igraca a ne za diskusiju
    Upravo tako, ili pak ako zelite otvorite temu za diskusije oko tih kupovina igraca i tu mozete pricati koliko god hocete

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    9
    Ja sam prvi put ove sezone kupio igrača putem pregovora.Poslao sam ponudu i tip mi je prodao igrača koji njemu realno nije trebao jer je 4 levela iznad mene. Dao sam ukupno 16 tokena,12 Nordeusu i 4 ovom što mi je prodao. Mislim da je ovakva kupovina najisplativija na samom početku sezone kada je i najveća konkurencija na aukcijama i može lako da se izgubi i po 30 tokena za jednog igrača sa 5*. Kasnije je već neisplativo,jer za mladog igrača (18-20god) treba najmanje 10 tokena plus neki token prodavcu...
    nsretkovic likes this.
    FK Ivan United

  5. #15
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by FK Ivan United View Post
    Ja sam prvi put ove sezone kupio igrača putem pregovora.Poslao sam ponudu i tip mi je prodao igrača koji njemu realno nije trebao jer je 4 levela iznad mene. Dao sam ukupno 16 tokena,12 Nordeusu i 4 ovom što mi je prodao. Mislim da je ovakva kupovina najisplativija na samom početku sezone kada je i najveća konkurencija na aukcijama i može lako da se izgubi i po 30 tokena za jednog igrača sa 5*. Kasnije je već neisplativo,jer za mladog igrača (18-20god) treba najmanje 10 tokena plus neki token prodavcu...
    Naravno da je najisplativije s pocetkom sezone tim igracima treba 1 skill do skauta i lako se vec prvog dana unaprede

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  6. #16
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ajde HITNO

    Bez dodatnih tokena,samo kes...

    17 lvl


  7. #17
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Haha šta je neće redovno da se prodaju xD

  8. #18
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Haha šta je neće redovno da se prodaju xD
    Ma nema niko pare jbt...show...
    A imam 3 igraca sa Q104...tuga matori...tugaaaa

  9. #19
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ma nema niko pare jbt...show...
    A imam 3 igraca sa Q104...tuga matori...tugaaaa
    Ja sam na vreme prodao moje igrace, sad sam blizu 400 miliona sto uopste nije malo za moj nivo

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  10. #20
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Kupovina i prodaja igrača-screenshot_12.png
    Evo mojih na prodaju
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast