Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 62
Like Tree270Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2018

  1. #11
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Γειά και από μένα.
    Παίζω το παιχνίδι 4 χρόνια αλλά έχω πάρει ξανά ομάδα από την αρχή.
    Ευτυχώς που την πρόλαβα στα τελευταία της αυτήν την εφαρμογή.

    Δεν ευχαριστιέμαι πλέον το παιχνίδι όπως παλιά, ίσως επειδή δεν μπορώ να προσαρμοσθώ στην νεότερη έκδοση, δεν έχω και πολύ χρόνο άλλωστε.
    Η κατάργηση της παλιάς έκδοσης τον Απρίλιο αυτής της χρονιάς ήταν μάλλον το οριστικό χτύπημα.
    Ουσιαστικά κρατάω την ομάδα για να παίζω στις ομοσπονδίες με κάποιους παλιούς φίλους, έτσι χαλαρά, από συνήθεια.
    Αν τα παρατήσουν αυτοί, μάλλον σταματάω και εγώ.

    Ωστόσο έχει ένα ωραίο φόρουμ το παιχνίδι, το Ελληνικό κομμάτι είναι θησαυρός για τους νέους παίκτες και πρέπει να το στηρίζουμε.

    Καλή χρονιά σε όλους !

  2. #12
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Καλημέρα σε όλους,

    Είμαι level 65 και μπορώ να πω ότι εδώ ψηλά είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα. Εδώ και αρκετό καιρό παίζω γιατι το γουστάρω χωρίς να με ενδιαφέρουν τόσο πολύ οι τίτλοι.
    Παρ'όλα αυτά στα 2 τελευταία πρωταθλήματα βγήκα 2ος.
    Το 2018 ελπίζω να φέρει σε όλους υγεία κι ευτυχία και να είμαστε καλά να παίζουμε TE!

  3. #13
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Γεια χαρά managers του Greek forum!

    Το παιχνίδι το ξεκίνησα τον Αύγουστο του 2016, οπότε το 2017 ήταν ένα ακόμα έτος διευρεύνησης και εκμάθησης των "μυστικών" του παιχνιδιού.

    Κατά τη διάρκεια του τρέχοντος ημερολογιακού έτους κατέκτησα διάφορους τίτλους, με highlights τα:

    1) 2x Triple Crowns (με διαφορετικές ομάδες και στρατηγικές).
    2) Αναρρίχηση για πρώτη φορά στην Platinum division (ομοσπονδίες) με την Elite Force Hellas.
    3) 2x κατακτήσεις πρωταθλημάτων έχοντας μόνο νίκες.

    Συνεχίζω πλέον μόνο με την AEK Athens F.C. (τώρα είμαι level 16) και γενικά εντός του 2018 θα ήθελα να φθάσω σε διψήφιο αριθμό κατακτήσεων τόσο στο Champions League όσο και σε Cup.

    Συνολικά, είναι ένα ευχάριστο παιχνίδι, μάλλον το καλύτερο στο είδος του σε mobile (από ότι έχω δει ως σήμερα) και σίγουρα από τα εθιστικότερα!

    Καλή χρονιά με υγεία, χαρές, επιτυχίες...και πολλά Triple Crowns!
    Last edited by dsio; 12-19-2017 at 11:18 AM.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  4. #14
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Καλησπέρα και απο εμένα και καλή χρονιά να έχουμε όλοι οι μανατζαραίοι. Για μένα τα συναισθήματα ήταν ανάμικτα και τώρα ακόμα που γράφω είναι πολύ μεγάλη πολυτέλεια αλλά είναι κάτι που δεν μπορώ να μην κάνω. Ξεκίνησα το παιχνίδι ξανά μετά απο κάτι χρόνια απουσίας μου μέσα στο 17. Πήρα τα πάντα και έκανα τα πάντα. Κατάφερα να κάνω τρια συνεχόμενα Treble, πρωταθλήματα κύπελλα και γενικά το παιχνίδι το δούλεψα και με δούλεψε καλά. Ομως μου ήρθε μια ωραία μεταθεσούλα και με πηδήξανε πάνω που άρχιζα τη συγγραφή μου και δυστυχώς δεν μπορώ να αφοσιωθώ στο παιχνίδι που αγαπώ διότι πλέον προέχουν άλλα ζητήματα. Οπως και να έχει όμως εγώ σας διαβάζω και σας παρακολουθώ και όπου μπορώ και έχω χρόνο θα απαντάω. Ευχομαι σε όλους μια καλή χρονιά με υγεία και εξω καρδιά. Προσπαθήστε να αποβάλλετε το άγχος σε όποια του μορφή υπάρχει και θα δείτε οτι τελικά αυτή η πουτάνα η ζωή είναι όμορφη. Μη μασάτε μάγκες μου, καλές γιορτές να έχετε όλοι σας.

  5. #15
    Apprentice GreatGamer170's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    265
    Καλησπέρα σε όλους!

    Το 2017 ήταν η χρονιά ίδρυσης της ομάδας μου και πήγε μέτρια αφού η ομάδα μου κατέκτησε δύο τίτλους στις έξι σεζόν ύπαρξης της και αυτή την σεζόν έχει αρκετές ελπίδες για ένα μίνι-τριπλ κρόουν (πρωτάθλημα κύπελλο και Σούπερ Λιγκ) αφού δεν υπάρχουν πολλοί δύσκολοι αντίπαλοι. Πάντως είμαι επίπεδο 7 και ελπίζω σε κάτι καλύτερο με την νέα χρονιά του 2018!

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Χαιρετώ το Φόρουμ.
    Το 2017 απέκτησα τις πιο πολλές εμπειρίες σε ότι αφορά τη λειτουργία της ομάδας.Μοντέλα προπόνησης,στήσιμο ομάδας για συγκεκριμένα παιχνίδια,στοχευμένη επιλογή παικτών που μου έδιναν ένα πολύμηνο ρόστερ,κατέκτησα πολλά νταμπλ,έφτασα 5 φορές μια ανάσα από το τρεμπλ και τελικά το πήρα και αυτό.Εύχομαι ανάλογη συνέχεια και ένα εξαιρετικό 2018 για όλους.
    Conquistadors!!!
    ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2018-screenshot_2017-12-20-23-00-36.jpg

  7. #17
    Newbie Alexandros Zwkas's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    28
    Το 17 ήταν πολύ κάλο για έμενα και η δυο μου ομάδες τα έχουν σαρώσει όλα. Τα επίπεδα τους είναι 23 και 42 όσο ασχολούμαι πιστεύω 8α έχω επιτυχίες είμαι ευχαριστημένος και έχω βελτιωθεί πολύ.

    Καλή χρόνια να έχουμε με υγειά

  8. #18
    Rookie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    52
    Το 2k17 πηγε καλα πλεον με την ομαδα μου Αlcapone FC ειμαστε στο 19ο επιπεδο. Γενικά ευχαριστημένος απο το παιχνιδι θα συνεχισω να παιζω σιγουρα και για την επομενη χρονια με περισσοτερες προσδοκιες και περισσοτερα τρεμπλ.

    Υ.Γ. Αντε με το καλο να παρουμε και κανα δωρακι απο την κληρωση

  9. #19
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Να μαι κι εγω!
    Καλα να μας μπει το 2018!

    Ωραιο το 2017, πηραμε trebles, ο borelli εγινε πρωτος σκορες και πασαδορος στην ιστορία της clover13, πιασαμε και πλατινένια κατηγορία στις ομοσπονδιες αφου καναμε μια ολικη ανακαίνιση στα μελη..

    Γενικά το ενδοαφερον μου προς το παιχνιδι φθίνει. Ισως τα πολλα bugs, ισως οτι τα features που μπαινουν δεν δίνουν κατι καινουριο αλλα συνηθως διορθώνουν παλιες ατασθαλίες ή απλα ειναι απογοητευτικα και δεν εχουν καθολου ενδοαφερον.

    Ελπιζω να μας κρατανε κατι καλο για το 2018 για να αναψουν παλι τα αιματα.

    Αφιερωνω λιγοτερο χρονο στο παιχνιδι και δεν ξερω ποσο θα συνεχιζω να κουμανταρω και την δευτερη ομαδα.

    Καλη χρονια, καλες σεζον και πολλες κουπες μανατζερς!
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #20
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Hρθααα.miltiadis FC. Κανω τανκινγκ και γενικώς αυτον τον μηνα δεν μπαινω καθόλου... Γενικώς εχω βαρεθεί το παιχνίδι αλλα οχι τοσο οσο να το διαγράψω. ομοσπονδίες ολοι βαρεθήκαμε το παιχνίδι και υο εχουμε παράτησει.
    Αναμεκκτα συναισθήματα απο το 17 και καλα και άσχημα.
    Γενικώς το ψιλοπαρατησα το παιχνίδι.

    Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    dimitrismeli15 and Fcgrfr like this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast