Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 113
Like Tree76Likes

Thread: MNK Kaskada (ex FC Ljiljani)

  1. #21
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 52 Level 51

    Garnitura:


    Liga osvojena:


    Becker je odigrao još jednu dobru sezonu:


    Liga Prvaka slabo:


    Kup, prošli smo do trećeg kola ali preko Travnika nismo mogli:


    Ekipa i Statistika:

  2. #22
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 53 Level 52

    Garnitura:


    Liga osvojena, Becker ponovo najbolji:



    U Ligi Prvaka izvučeni smo u grupu sa Travnikom i Zenitom zbog kojih rano završavamo priču u LP. Nekim čudom oni se susreću u finalu i Zenit koji je mnogo slabiji od Travnika osvaja Ligu Prvaka:


    U Kupu nas konačno krenulo i samo zbog problema sa internetom ne uspijevamo da odemo dalje od polufinala. U finalu drama u kojoj nako ubjedljivog vodjstva Rauhbein ostaje ipak bez titule:


    Ekipa i Statistika:

  3. #23
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 54 Level 53

    Prva sezona na najvišem levelu je dobro krenula, ali pošto smo se borili na 3 fronta igrače je stigao umor i pali su sa formom na kraju sezone. 5. mjesto nije bilo dovoljno da se plasiramo u Ligu Prvaka naredne sezone:


    Sezona na kraju ipak više nego uspješna, osvojen je Kup sa skorom 13-0-0:


    Finale Kupa sa FZ Rauhbein:


    TROFEJ:


    Video posvećen osvajanju Kupa:


    U Ligi Prvaka morali smo da se zadovoljimo sa drugim mjestom:


    Finale i ovog takmičenja smo igrali sa FZ Rauhbein, ali ovaj puta smo izgubili:


    Ekipa i Statistika:
    Last edited by MNK Kaskada; 04-05-2016 at 09:15 PM.
    lespa likes this.

  4. #24
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 55 Level 54

    Garnitura:


    KUP OSVOJEN:

    Šteta zbog prve utakmice u kvalifikacijama, imali bi ponovo skor 13-0-0.

    FINALE:

    Jači je za 7Q (prvi tim). Dobro je krenulo i zabili smo rani gol ali nakon toga ozlijedio se najbolji igrač Kweuke i sva sreća da sam digao moral igraču sa klupe Escobaru (6*) koji je postigao čak 2 gola. Protivnik nije imao mnogo šansi, sa 3MC u igri natjerao sam protivnika da mnogo griješi u dodavanju i većinu golova smo postigli iz kontri ili iz prekida. 2 titula u kupu zaredom i druga u historiji kluba, konačno nas krenulo



    Ligu ipak nisam uspio osvojiti iako je bilo neizvjesno do kraja gdje mi je trebala pobjeda u zadnjem kolu protiv FZ Rauhbein al izostanak najboljeg igrača Kweuke zbog crvenog kartona bio je presudan pa smo morali da se zadovoljimo drugom pozicijom. Jednostavno je bilo je previše trol utakmica.


    Najbolji strijelci, asistenti i najbolje ocjenjeni:


    Ekipa i statistika:
    Last edited by MNK Kaskada; 04-30-2016 at 09:07 PM.

  5. #25
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 56 Level 55

    Garnitura:


    KUP:


    Pala nam je forma par dana prije polufinala i naravno nismo se uspjeli vratiti, čestitke Mačvi na prolasku u finale i Sarajevu na osvajanju kupa.


    LIGA PRVAKA:


    Čestitke Siniši na osvajanju Lige Prvaka. Idemooooooooo


    LIGA:



    Samo jedan poraz u sezoni i ostajemo bez titule , da bude gore taj jedini poraz je od ekipe sa dna tabele. Podcijenio sam protivnika i odmarao najbolje igrače ali ipak sam bio mnogo jači i iako nisam mogao da pratim utakmicu trebao sam barem neriješeno odigrati i sa jednim bodom iz te utakmice uzeti titulu na kraju sezone. Još gora je činjenica da sam prvaka pobijedio u obje utakmice (1:2 i 3:1).


    Najbolji igrači u ligi (dominacija dvije ekipe):


    Ekipa i Statistika:


    Na kraju smo morali da se zadovoljimo sa 2 utješna trofeja:

    Last edited by MNK Kaskada; 06-01-2016 at 05:14 PM.
    nikolgiorgos likes this.

  6. #26
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 57 Level 55

    Garnitura za novu sezonu (AC Milan ):


    Ponavljamo level jer nema dovoljno ekipa da napravimo ligu za level 56.

    Nije loša sezona, zanimljiva, samo da savezi manje baguju i sledeća će biti još bolja:


    Liga Tabela (L55 S57):

    Travnik je pao, legenda se povlači sa igre (pretpostavljam). Pojedinci se nisu iskazali u ovoj sezoni, slabo izdanje za Kweuke, Spathis i Gil koji su sezonu ranije dominirali.

    Liga Prvaka:

    Nakon razočarenja zbog poraza u jednoj utakmici saveza zaboravio sam na vrijeme odigravanja finala, koliko sam vidio po statistici bilo je baš nezanimljivo. I da sam pratio malo šta bih mogao promijeniti, momci su držali rezultat 0:0 do 75 minute ali u napadu nisu ništa uspjevali. Ovo je za moj tim sigurno jedna od najneefikasnijih sezona.

    Kup:

    Čestitke Mačvi na tripli

    Ekipa i Statistika:
    Last edited by MNK Kaskada; 06-26-2016 at 04:37 PM.

  7. #27
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Sezona 46 Level 45

    Garnitura:


    Signature:


    U kupu ispadamo u pretkolu, upali smo u mnogo gori kup iako smo ponavljali level:




    U ligi smo se provukli do drugog mjesta, protiv Vece koji je imao monstruoznu ekipu te sezone nije se moglo:


    Ligaški rezultati:


    Strijelci, asistenti i najbolje ocjenjeni:


    Ekipa i Statistika:
    Te sezone sam imao DREAM TEAM

  8. #28
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 58 Level 56

    Sezona gdje osvajam sva treća mjesta
    Uglavnom sve titule ostaju u savezu

    Liga Tabela (L56 S58):


    Najbolji strijeci, asistenti i najbolje ocjenjeni:


    Liga Prvaka:

    Ovdje je dogovor pao u kafani ko će da budu finalisti

    Kup:

    Nakon prve utakmice u polufinalu, povratak nije bio moguć. Pokušali smo mijenjati taktiku i zato smo izgubili 0:3, u uzvratu vraćamo na taktiku koju igramo cijelu sezonu i to nam donosi pobjedu u gostima ali nedovoljnu za prolaz dalje.

    Ekipa i Statistika:

    Sledeće sezone ću da prodam 2 stara lisca jer mi nisu više od koristi.
    Last edited by MNK Kaskada; 09-01-2016 at 09:44 PM.

  9. #29
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 59 Level 56

    Garnitura za novu sezonu (retro dresovi):


    Prodali smo legende kluba (9 sezona u klubu):



    Nastavljaju karijeru u istom klubu FC ZMEX:


    Jedna utakmica iz arhive u kojoj ove dvije legende odradjuju posao:


    Liga Tabela:


    Strijelci, asistenti i najbolje ocjenjeni:


    Liga Prvaka:


    Kup:


    Ekipa i Statistika:


    Trofej:


    Last edited by MNK Kaskada; 09-01-2016 at 09:45 PM.

  10. #30
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 60 Level 57


    Na početku sezone nam je odmah bilo jasno da nemožemo ostvariti neke velike rezultate jer su s nama u takmičenju na sva 3 trofeja bile 3-4 jače ekipe i 3-4 ekipe naše jačine, pa nisam ni pratio utakmice. Kako je sezona odmicala postalo je jasno da ni ostali menadžeri nisu baš pretjerano aktivni. Žrijeb Kupa i Lige Prvaka i rano ispadanje nekih pretendanata za titulu nam se tako potrefio da nisam imao ozbiljnog protivnika do polufinala. Onda kad sam shvatio da ipak mogu osvojiti 1 ili čak 2 trofeja u ovoj sezoni odlučio sam da ispratim barem Kup i Ligu Prvaka do kraja, dok u ligi i dalje nismo pratili utakmice. Kup smo nesretno ispali od Rauhbeina. Nakon što smo ostvarili dobar rezultat 1:1 na gostovanju očekivao sam da ćemo kući odigrati mnogo bolje i statistički je bilo tako ali protivnik nas je dokrajčio kontranapadima kroz sredinu. Nasuprot Kupu u Ligi Prvaka smo imali mnogo više sreće, više o tome u nastavku ovog posta dole ;-)

    Garnitura:


    Liga Tabela:


    Kup:


    Liga Prvaka:


    Osvojeni Trofej:


    Strijelci, asistenti i MVP lige:


    Ekipa i Statistika sezone:


    Najbitnije tri utakmice sezone su bile polufinale protiv Vučice i finale protiv Reala. Iako je Vučica bila mnogo jača nekom srećom smo uspjeli da dobijemo obje utakmice, u prvoj utakmici čak sa igračem manje a u drugoj sa igračem više. U finalu protiv Reala se nismo htjeli zaletiti i primiti 2 ili 3 komada već smo strpljivo igrali. Nakon gola za Real u 32 minutu odlučili smo da ne paničarimo i da ne mijenjamo formaciju niti igrače. Kako je igra odmicala preuzeli smo inicijativu i izjednačili u 67 minuti golom našeg plejmejkera Celso Acosta Cabrere. Otišli smo u produžetke i bilo je jasno da ćemo pobijediti jer protivnik kao da je ubacio u rikverc, nije ih bilo na terenu (pretpostavljam da su moji bili odmorniji i spremniji na dodatni fizički napor). Minuta je 95 i naš najbolji igrač posljednjih nekoliko sezona Spathis zabija za vodjstvo 2:1 i kako će se ispostaviti i konačni rezultat. Od postignut gola moji igrači odlučuju da ne rizikuju mnogo i stalno izbacuju loptu sto dalje od naseg gola a sve sto je protivnik uspio da uradi je par loše izvedenih kornera koji nisu prestavljali nikakav problem za moje visoke igrače. Naša 6. titula u 14 odigranih finala LP i prokleststvo niza izgubljenih finala LP je konačno razbijeno.

    Prva utakmica polufinala protiv Vučice:



    Druga utakmica polufinala protiv Vučice:



    Finale protiv Real Madrida:



    Rezime sezone:
    Last edited by MNK Kaskada; 09-19-2016 at 09:41 PM.

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast