Page 10 of 24 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #91
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Blsisko View Post
    Przestaje lub nie kumam tej gry w pierwszym sezonie i na początku 2 przed rozpoczęciem Ligi lałem wszystkich a teraz z drużynami słabszym o połowę odemnie remisuję a napastnicy przestali strzelać gole
    Miewalem regularnie baty ale one narastaly mimo prób. Nie wszedłem na gre juz wiecej ale po ponad pol roku pobralem na telefon i juz znamy sie z top eleven. Udaje sie wykabinawac cos nie raz. ;P

  2. #92
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    3

    22312

    Na 53 poziomie ligi awans wyrzej odbiera widoczna pule umiejetnosci skladu. Intensywne trenowanie plusuje ale jak nie ma sie czasu na zdobywanie darmowych bonusow dla morali i kondycjii to ogranie rywala przy aktywnym meczu taktycznie mozna.
    Last edited by Adepciak; 08-24-2018 at 11:53 PM. Reason: Taktyka

  3. #93
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    Czy dawanie np amc na pozycji fc ma sens? Wyskakuje okienko ze jest nie na swojej pozycji ale...ma bardzo dobre statystyki do ataku.Zda to egzamin?

  4. #94
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by matiz View Post
    Mial ktos kiedys tak,ze nie dostal tokenow z zakladki "darmowe tokeny" pomimo wykonania zadania ?
    Często.

  5. #95
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Zyletka View Post
    O ktorej godz gra resetuje np darmowe filmiki. Jest dzienny limit ale niewiem od ktorej trwa.Ktos wie?
    To trzecia albo czwarta nad ranem naszego czasu

  6. #96
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Demoralize ZPC View Post
    Siema.
    słuchajcie rozwaliłem telefon i muszę logować sie do gry na komputerze, a na nim nie mogę oglądać filmików np odpoczynków :/ ad block wyłączony nie wiem o co chodzi.
    pomóżcie xd pozdrawiam.
    Na kompie to po prostu nie działa.

  7. #97
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Zyletka View Post
    Czy dawanie np amc na pozycji fc ma sens? Wyskakuje okienko ze jest nie na swojej pozycji ale...ma bardzo dobre statystyki do ataku.Zda to egzamin?
    Podejrzewam, że zawodnik na nie swojej pozycji ma odejmowany jakiś % od umiejętności. Ale to tylko hipoteza

  8. #98
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    3
    Czy też Wam poznikały związki? Niby gram dzisiaj jeszcze rewanż finałowy, ale zniknął mój związek

    Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka

  9. #99
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1
    Witam wszystkich szukam aktywnych graczy do związku POLAND ELITE SQAD

  10. #100
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    1
    Witam, może było przepraszam ale za dużo stron czytania.
    Mam pytanie czy jak się na danym urządzeniu logowalem nie jako przez FB ani przez Gmaila, tylko jako GOŚĆ to gdzie mogę znaleźć w profilu ten nr gościa żebym mógł się zalogować w grze na innym urządzeniu?

Page 10 of 24 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast