Page 9 of 24 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #81
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Mial ktos kiedys tak,ze nie dostal tokenow z zakladki "darmowe tokeny" pomimo wykonania zadania ?

  2. #82
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    5

    Poszukiwany gracz do związku

    Siema, szukam kogoś kto gra aktywnie do związku który walczy o awans do ligi platynowej Obecnie 1 liga złota. Wymagania to min 7 sezon, aktywne granie i wspieranie.
    Last edited by Rudeboy69; 08-02-2018 at 07:32 AM.

  3. #83
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1

    180% amc

    Masowo w mojej lidze u przeciwników pojawili sie AMC na poziopoziomie 180%. To na pewno nie kwestia treningu czy zakupu umiejętności. Wie ktoś skąd to.sie bierze?

  4. #84
    Newbie
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    23
    Witam. Poszukuję godła Italii z 2014r którego nie można nabyć w sklepie. Będę wdzięczny jeśli ktoś ma na zbyciu i mi podeśle. Thanks from the mountain.

  5. #85
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    3
    Dopiero zaczynam Swoją karierę w tej grze. W jaki sposób lub co powoduje podniesienie poziomu menagera/klubu?

  6. #86
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    O ktorej godz gra resetuje np darmowe filmiki. Jest dzienny limit ale niewiem od ktorej trwa.Ktos wie?

  7. #87
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1

    Poszukiwani członkowie do związku

    Siema,

    Potrzebuję aktywnych graczy do Nowego Związku który założyłem zrezygnowałem z związku który był już w Goldzie 3 ponieważ nie wszyscy a szczególnie kapitan wywalił się na grę i w ogóle nie grał przez co nic nie moglismy zrobić dlatego proszę o graczy aby założyć coś nowego. Związek nazywa się POLISH ELITE TEAM zaczynamy od brązowej ale zawsze trzeba od czegoś zacząć liczę na aktywnośc i na pewno wygramy pozdrawiam

    TAG: #JHEEEA proszę o dołączanie jak cos na FB moj profil: https://www.facebook.com/sebastian.m...?ref=bookmarks

  8. #88
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by TheAdix View Post
    Witam Was wszystkich. Chciałbym na forum poruszać wszelkie kwestie, które Was nurtują. Będziemy tu umieszczać wszelkie porady, rozwiązywać problemy w naszym ojczystym języku.
    Siema.
    słuchajcie rozwaliłem telefon i muszę logować sie do gry na komputerze, a na nim nie mogę oglądać filmików np odpoczynków :/ ad block wyłączony nie wiem o co chodzi.
    pomóżcie xd pozdrawiam.

  9. #89
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Blsisko View Post
    Dopiero zaczynam Swoją karierę w tej grze. W jaki sposób lub co powoduje podniesienie poziomu menagera/klubu?
    Awansowanie w pierwszej 8semce daje awans do nastepnego poziomu menadzera.
    Poziom / sile skladu musisz sam wytrenowac i dobrze ulozyc.
    Na pewno po 73 sezonach zauwazylem ze poswiecanie czasu grze tak jakby zwieksza szanse na zwyciestwo.
    Poczatkami lalem wszystkich kozakow dopoki nie olewalem zagladanie do gry.
    Tracilem mistrzostwa ostatnim meczem np. Z przeciwnikiem offlinez dziadkami w 9 0:1

  10. #90
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    3
    Przestaje lub nie kumam tej gry w pierwszym sezonie i na początku 2 przed rozpoczęciem Ligi lałem wszystkich a teraz z drużynami słabszym o połowę odemnie remisuję a napastnicy przestali strzelać gole

Page 9 of 24 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast