Page 8 of 24 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #71
    Newbie
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1
    Witam. Powie mi ktoś jak ustawić cenę biletów?

    Edit: juz wiem gdzie się ustawia, ale nie wiem jakie ceny będą najlepsze aby nie odstraszyć kibiców
    Last edited by Gruszka; 06-29-2018 at 05:27 PM.

  2. #72
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    11
    Musisz próbować sam,wszystko zależy od twoich wyników czy wygrywasz

  3. #73
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Hej ktoś zaprosi do 2 ligi złotej?

  4. #74
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Co do tych opinii odnośnie tego że oglądanie meczu nie wpływa na rozgrywkę to trochę losowo. Czasami te 8% pomaga czasami strzela się o wiele mniej bramek a czasami gdy się nie ogląda to przegrywa się ze słabymi drużynami. Ostatnio w Pucharze narodów moja drużyna 108% przeciwnik 99% i bum przegrana i wyszło na to że ten mój przeciwnik doszedł do finału...... Tak samo przez te błędy w grze przegram lige o 1pkt. No i co najlepsze nagle mój napastnik przestał prawie strzelać a napastnik z drużyny z 8miejsca rozstrzelał się jak nienormalny i prawdopodobnie zgarnie 15tokenow sprzed nosa, chyba że jutro wpadnie hat trick lub 4 bramki. Ah musiałem się rozpisać

  5. #75
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Czesc,mam problem,poniewaz dzis mialem grac final pucharu narodow,przynajmiej jeden gwarantowany zawodnik,a w tym momencie pokazuje mi,ze puchar narodow dobiegl konca.Mial ktos kiedys podobny problem,czy to jakis bug?

  6. #76
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Ja nie dostałem 15zetonow za najlepszego snajpera

  7. #77
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    Hej wszystkim.Mam pytanie,jako ze jestem nowy szukam jakiegos poradnika na temat tej gry.Oczywiscie po polsku.Kiedy kupowac graczy(przed sezonem czy po),jakie obiekty najpierw powiekszac,co to sa zwiazki(czy wplywaja tam mecze na kondycje zawodnikow w normalnym meczu) i jakie korzysci z tego sa.Jaka taktyka najlepiej zaczac na poczatku itd itd.Brakuje tu takiego poradnika,moglby ktos z wysokich lvli sie pokusic o napisanie
    Last edited by Zyletka; 07-22-2018 at 06:28 PM.

  8. #78
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    4
    Czemu nie mozna odebrać nagród za wygrany final

  9. #79
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    Masakra z tymi meczami, 2 dziennie. Ciezko wogole trenowac. Musialem rezerwe wystawic i pozamieniac graczy na zle pozycje by odpasc z pucharu i LM. Liga najwazniejsza 😊

  10. #80
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    No ,jazda na 3 frontach wymaga dlugiej i solidnej lawki niestety :P

Page 8 of 24 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast