Page 6 of 24 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #51
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    6
    Witam,w krótkich słowach,wracam po półtora roku przerwy,jestem starym wyjadaczem tej gry bo grałem w nią pare lat,stesknilem sie☺obecnie po powrocie czyli dzisiaj robie porządki,za pare dni koniec sezonu,wiec od nowego pelne uderzenie,tokenow mam sporo a będzie jeszcze więcej,wiem z czym i jak sie to je,potrzebuje dobrego związku aktywnego gdzie można coś osiągnąć...mam 82% teraz siły drużyny ale nadrobie zaległości w krótkim czasie...podajze 29lv mam...prosze o odpowiedz czy ktoś mnie weźmie do związku bo to podstawa dobrej gry....moge wam zagwarantować ze dostaniecie dobrego gracza który wie i jak grać,a z chęcią do kopie paru drużyną związkowym...czekam na odpowiedź...i prosze o namiary na związek który chce coś osiągnąć w tej grze,bo tak na sucho to nie idzie nic dobrego znaleźć...pozdrawiam prawdziwych graczy wyjadaczy,chce wrócić do poważnej gry☺

  2. #52
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Zaglebie Sosnowiec View Post
    Witam,w krótkich słowach,wracam po półtora roku przerwy,jestem starym wyjadaczem tej gry bo grałem w nią pare lat,stesknilem sie☺obecnie po powrocie czyli dzisiaj robie porządki,za pare dni koniec sezonu,wiec od nowego pelne uderzenie,tokenow mam sporo a będzie jeszcze więcej,wiem z czym i jak sie to je,potrzebuje dobrego związku aktywnego gdzie można coś osiągnąć...mam 82% teraz siły drużyny ale nadrobie zaległości w krótkim czasie...podajze 29lv mam...prosze o odpowiedz czy ktoś mnie weźmie do związku bo to podstawa dobrej gry....moge wam zagwarantować ze dostaniecie dobrego gracza który wie i jak grać,a z chęcią do kopie paru drużyną związkowym...czekam na odpowiedź...i prosze o namiary na związek który chce coś osiągnąć w tej grze,bo tak na sucho to nie idzie nic dobrego znaleźć...pozdrawiam prawdziwych graczy wyjadaczy,chce wrócić do poważnej gry☺
    Można się z Tobą jakoś skontaktować Facebook albo coś?

  3. #53
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    1
    Witam,
    Zapraszam wszystkich aktywnych graczy do związku Łączy Nas Piłka Nożna. Szukam ludzi , którzy będą aktywni na czacie oraz będą odbywać wspólne treningi związkowe. Siła Twojej drużyny nie jest ważna, jeżeli rozwijasz swoją drużynę.
    Pozdrawiam,
    Michał

  4. #54
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    22
    Czy kupując zawodnika 90% od gracza 9 poziom ( ja mam 7) bedzie miał także 90% czy 130 % ?

  5. #55
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    11
    Za dobrze by było, będzie miał 90

  6. #56
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    6
    Można pisz na mesengere szukaj grzegorz wypych czeladz na profilu na zdjęciu sa bambusy z Wu-tang-clan znajdziesz napewno,nie moge żadnego dobrego polskiego Związku znaleźć obecnie jestem w jakimś tureckim ale to nie to samo co ze swoimi rodakami

  7. #57
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    6
    No naprawde nie ma żadnych wolnych miejsc w polskim związku na poziomie?....

  8. #58
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Qubsonx View Post
    Można się z Tobą jakoś skontaktować Facebook albo coś?
    Zapraszam. Legion

  9. #59
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Zaglebie Sosnowiec View Post
    No naprawde nie ma żadnych wolnych miejsc w polskim związku na poziomie?....
    Legion

  10. #60
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    11
    W moim nie ma miejsc, walczymy o platyne

Page 6 of 24 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast