Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
Like Tree12Likes

Thread: Bize yeni maç yorumlarını geliştirmede yardım edin!

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Celal Nakaş View Post
    Şimdi öncelikle ligin daha uzun olması gerektiğini düşünüyorum 20 takımlı 22 takımlı olabilir maç yogunluğu ve oyuncu gelişimi açısından bir sonraki önerim kadro minumum 26 ila 28 olması gerektiği kanısındayım 3 kulvar için mevcut 22 kişi li kadro yeterli deil sakatlık ve cezalar ve maç yoğunluğu açısından farklı kupalr ve turnuvalarıda bir an önce faaliyete geçirseniz çok iyi olur
    Lig uzun olursa çok sıkıcı bir durum olur Ben seviye atlayacağım günü bekliyorum genelde yeni oyuncular ve takımları görmek için Ama düşüncenize saygı duyuyorum

Newbie
    oynatacağınız oyunun mk. ne kadar adilik varsa sisteminizde var, bi oyun zevkimiz vardı onunda içine ettiniz. alın oyununuzu müsait bi yerinize monte edin, sisteminizi .....

Newbie
    Bence yorumları kanayan en büyük yaramızı tedavi etmek için biraz oyuna dahil edebiliriz.

YILDIZ GENÇLERİ KEŞFETMEK !

Hepimiz sürekli olarak yıldız olabilecek oyuncular alıp, deneyip, performansına göre takımda tutuyor yada satıyoruz.
    Ama bir oyuncuyu gerçekten anlayabilmek için 1-2 sezon kaybedebiliyoruz. Yorumlar bize bu konuda yardımcı olabilir. Hemde maçlarını sürekli olarak izleyen menajerler ödüllendirilmiş olur.

Örn: Yeni transferimizin adı Ahmet olsun
    " Ahmet'in kalitesi tartışmasız farkediliyor"
    " Ahmet gelecekte adından çok söz ettireceğe benziyor"
    " Ahmet kendisine ödenen yüksek transfer bedelini haketmiyor "

Hatta çok ender görülen, bir oyuncunun aşırı ötesi iyi olduğunu belirten yorumlar ekleyebiliriz.
    Her oyuncu aldığımızda acaba bu sefer o yorum çıkacak mı diye bekleme heyecanı olur
    Kaplıkayagücü likes this.

Newbie
    FEDERASYON TOKENLERİ GELMİYOR !... 1 değil, 2 değil, 3 sezondur hak etmiş olduğum federasyon başarı tokenlerim gelmiyor.Bu mağduriyeti nasıl gidereceğinizi merakla bekliyorum.

Newbie
    Merhabaa federasyon a katılmak için attığımız davet te mutlaka mesaj yazabilelim bide daha önce bulunduğumuz federasyon larda geçmiş bölümü olursa daha iyi olur ve hiç federasyon da değilken dünyanın en iyi listesi görünürse çok daha zevkli olur ve daha önceki maç geçmişi olursa takip etmek amaçlı da güzel olur teşekkürler.
    Last edited by Mamedstar; 11-27-2017 at 03:06 PM.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234