Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
Like Tree12Likes

Thread: Bize yeni maç yorumlarını geliştirmede yardım edin!

Newbie zxak4's Avatar
    Bu oyunda kaleciler neden sari veya kirmizi kart görmüyor??? Neden kaleciler faul yapamiyor?? Bu oyunda kaleciler çok mu centilmen :d :d :d

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by zxak4 View Post
    Bu oyunda kaleciler neden sari veya kirmizi kart görmüyor??? Neden kaleciler faul yapamiyor?? Bu oyunda kaleciler çok mu centilmen :d :d :d
    Selamlar;

Nedenini bende anlamış değilim ama bunu ileteceğim

Apprentice
    Kaleciler neden her atılanı yiyo desek doğru olurdu Dikkat ettim anmiasyondan kaleci 18 çizgisinden ileri dahi çıkmıyor çivi gibi saplanmış sanki.

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Kaleciler neden her atılanı yiyo desek doğru olurdu Dikkat ettim anmiasyondan kaleci 18 çizgisinden ileri dahi çıkmıyor çivi gibi saplanmış sanki.
    Kaleciler oyundaki tek sabitimiz

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Kaleciler oyundaki tek sabitimiz
    Bu yüzden çok gol yiyor. kanat oyuncusu 18 çizgisinin önüne ortayı açıyo top boşta kaleci gidip almıyor. rakip oyuncu topa yetişirse %6000 gol oluyor.Bence Gk sınırlarına kadar serbest olsa. top geldiği halde almıyor. kalecim bide 5 yıldız

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Bu yüzden çok gol yiyor. kanat oyuncusu 18 çizgisinin önüne ortayı açıyo top boşta kaleci gidip almıyor. rakip oyuncu topa yetişirse %6000 gol oluyor.Bence Gk sınırlarına kadar serbest olsa. top geldiği halde almıyor. kalecim bide 5 yıldız
    Bunları öneri/istekler kısmında belirtirseniz ben konu başlıklarını iletirim

Newbie
    top duvara çarptı. duvara.. diyor. sonraki cümlede duvara diye ekliyor ikna etmeye çalışıyor sanki bizi duvara çarptığına :d

Newbie
    oyuncuları token karsılığı ozgurce satmak

Arkadaslar benim onerim su istedigimiz zaman oyunculari token karsiligindada acik arttirmaya cikara bilmek oyun gelistiricileri bu oneriyi dikkate alsin hem piyasa canlanir hemde oyunun zevki cikar yani su istedigimiz zaman hem para yada hemde token karsiliginda biz nezaman istersek satabilmek bunu kurunki oyunun zevki ciksin

Newbie
    Şimdi öncelikle ligin daha uzun olması gerektiğini düşünüyorum 20 takımlı 22 takımlı olabilir maç yogunluğu ve oyuncu gelişimi açısından bir sonraki önerim kadro minumum 26 ila 28 olması gerektiği kanısındayım 3 kulvar için mevcut 22 kişi li kadro yeterli deil sakatlık ve cezalar ve maç yoğunluğu açısından farklı kupalr ve turnuvalarıda bir an önce faaliyete geçirseniz çok iyi olur

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast